Planeta Organica

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csuporka, Módosítva: 2020. november 9.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Természetes testradír citrusokkal és C-vitaminnal.  Szuper pezsdítő testradír citruskeverékkel. Bio mandarin-, citrom- és lime-kivonat segít kisimítani és a legjobb megjelenést biztosítani a bőr számára. A bio narancs- és grapefruit-kivonat energizálja és ragyogással ajándékozza meg, a C-vitamin tonizálja és feszesíti a bőrt.

Vegán

Csuporka

2020. december 28.

Nagy remények nélkül nagy csalódás sincs. Erre tanított meg ez a testradír. :) Annyira tetszett a márka tusfürdője, hogy sokat vártam ettől a terméktől is, de nem azt kaptam, amit vártam sajnos.
Az állaga elég fura.. mint egy tömör dzsem. Nem lekvár, hanem dzsem, értitek. Olajos dzsem, nem egy spa élmény. Olajozásra inkább alkalmas, mint radírozásra. Látszatra nem kevés benne a cukor, de az állaga miatt nehéz használni. Mert kicsúsznak a kezedből az olajos dzsemdarabkák. Amik egyben maradnak és nem kenődnek szét, vagy nem is tudom. Ha meg sikerül szétkenni, akkor alig radíroz. Ennyi erővel sokkal jobban járok, ha olajat összekeverek cukorral. Ha én teszem bele az illóolajat, akkor még az illata is finomabb lesz valószínűleg, mert ebben hiába vannak természetes gyümölcskivonatok, mégis kicsit mű az illata.
Olyasmi, mintha olajos zseléscukorral próbálnánk radírozni.
Nagyon értékelem a márka törekvéseit és a mosolyra fakasztóan aranyos csomagolást is, de ezt a terméket nem nagyon tudom sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Olyasmi, mintha olajos zseléscukorral próbálnánk radírozni.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Sucrose
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.