Playboy

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 28.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illat: Orientális-fás

Illatösszetevők: mandarin, bergamott, kakukkfű, levendula, jázmin, rózsafa, cédrus, vetiver, pézsma, borostyán, vanília és szantálfa

Ár: 2000 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 100/90 ml kb, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Boombapple

2016. június 29.

A Kedvesem ezt a parfümöt használja, régen, az első randevúnkon is éreztem rajta ezt a kellemes, semmihez sem hasonlítható illatot. Több üveggel elhasznált már belőle, de mindig szép emlékeim lesznek, ha megérzem rajta. Szeretem. Talán az egyik legjobb férfi parfüm a dezodoros kiadással együtt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

CalMag

2015. augusztus 18.

Nagyon kellemes illata van! Kaptam,ezért nem tudom az árát,de,annyira megtetszett,hogy megvettem ennek a dezodor változatát.
Szerintem az tovább bírja,pedig olyan négyszeres lehet ára az EDT-nek.
Azért megkapja a maximumot,mert az illat arra a 3-4 órára is finom,ameddig érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Szerintem az tovább bírja,pedig olyan négyszeres lehet ára az EDT-nek.

nagy.nikike

2013. július 18.

Párom ezt használta mikor megismertük egymást, rengeteg szép emlék fűződik az illatához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Mono

2013. június 29.

2 évvel ezelőtt vettem egy ilyet a páromnak ajándékba. Igaz, hogy már elfogyott, de ezer közül is megismerném azt az illatot. Nagyon tetszett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

peter02

2013. május 3.

Kb. egy éve vettem ugyanilyen típusú aftershavet (nem parfümöt, de szinte ugyanaz). Eleinte amikor megvettem szerettem az illatát, ami eléggé tartós is, úgy 6-8 óráig. De aztán kezdett "unalmas" lenni, pedig csak alkalmanként használtam, mert az alkoholos aftershavek szárítják az arcom és inkább balzsamot használok rendszeresen. Pár hete egyik idős rokonom nem poénból, de megkérdezte hogy mi ez a wc illatosító szag és nem tudta, hogy előtte borotválkoztam... Kicsit rosszul esett, de valamilyen szinten tényleg igaza volt :)
Viszont dezodor formájában is van még itthon, annak egy picit megint másabb az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

sissy93

2012. október 15.

Ajándékba vettem a barátomnak. Ez az egyik kedvenc illata, én is nagyon szeretem rajta. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.