Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szabonorina, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejillat: olvasztott aldehidek, lime

Szívillat: zöldalma, illatos gyanta, feketebors,

Alapillat: vetiver, tonkabab.

random

2019. április 17.

nem a legtartósabb parfüm, de egyszeri újrafújással kibírja a munkanapot. az illata sem rossz, bár én nem érzem ki belőle sem a zöldalmát, se a borsot, se a tonkababot. a gyantát meg az aldehideket igen, meg egy kicsit citrusos is, de leginkább vetiveres. szerintem ez az a parfüm, amit kölcsön lehet adni bárkinek, akár még a férfiillatokra fogékony nőknek is, nem lesz tolakodó, és nem fog elütni a viselőjétől. persze ez azt jelenti, hogy nem kerül fel a parfümöspolcomra a kedvenceim közé. marad a táskámban, hogy ha reggel elfelejtek fújni valamit, akkor kéznél legyen (erre amúgy az üvege is nagyon jó, mert masszív, de inkább lapos)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Carlito

2017. május 27.

Sajnos nem véletlenűl olcsó sajnos tartósága 1 óra lehet..az illata nem rossz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Sajnos nem véletlenűl olcsó sajnos tartósága 1 óra lehet..az illata nem rossz..

Laci

2016. szeptember 5.

Több, mint 4 éves véleményemet kell módosítanom, ugyanis kaptam ajándékba egyet, a bőrömön valami csoda. Mont Blanc Legend és Fierce feeling tényleg visszaköszön benne. Divatos illat, könnyed, friss, édeskés, gyümölcsös. Nagyon jó áron hozzá lehet jutni, ennyiért abszolút ajánlott vétel. Megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Dana1983

2015. április 10.

A vőlegényemnek vettem Glamour napokon. Nekem a legtöbb férfi parfüm nem tetszik, de ez nem rossz. Kevés kell belőle, nagyon intenzív és tartós az illata, na meg akciósan olcsó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 10.

kicsiliba

2015. március 29.

Apu-illat,ezèrt szeretem.Nem túl zavaró,nem az a tömèny fèrfiillat,amitől megfulladsz,de mègis tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

hagicica20

2014. január 3.

Ez olyan illat, ahol nem tudom eldönteni, hogy ki is lenne a célcsoport?? Férfiaknak túl nőies, a nőknek meg túl férfias.... Szóval gondolom a nőies férfiakat és a férfias nőket célozták meg ezzel. Nem akarok senkit megbántani ezzel, de nem értem én ezt a koncepciót. Igen valóban újítani kell néha, de ez így elég furcsára sikeredett. Párom kapta tavalyelőtt karácsonyra a testvérétől, de azóta se hiányzik belőle csak max. 2-3 fújás. Sajnálnám bárkinek is elajándékozni, mert a környezetünkben nem ismerünk olyan személyt akihez passzolna. Így lassan muszáj lesz kinevezni őt, mint a fő és felelős cipőillatosítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

dalena1994

2014. január 3.

Legjobb illatú a férfi parfümök között szerintem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Legjobb illatú a férfi parfümök között szerintem

vidak.regina

2013. október 25.

Édesapámnak vettem ajándékba ezt a parfümöt, szerintem nagyon kellemes illata van (nem az a "csíkot húzok magam után" féle túl erős illat), de lehet csak nekem jött be ennyire. Apukám elég sok parfümöt fúj magára, ez mégis elég lassan fogyott el, bár lehet csak a playboy nyuszival volt problémája a dobozon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 25.

LPetra

2013. február 13.

Tesóm használja és nagyon szereti.Imádom az illatát, nagyon tetszik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Tesóm használja és nagyon szereti.Imádom az illatát, nagyon tetszik

black_cico

2012. október 22.

ilyet is vettem már Barátomnak és szereti, még van benne picit, tehát most is használja felváltva a Berlinnel.. jó illata van és egyáltalán nem egy tucat, kifejezetten jellegzetes!! igaz én spec meguntam kicsit, sőt nem túl férfias illat, de én azt mondom mindenkinek megér egy misét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol