Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: melcsii, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 100 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fej jegy:citrus,földi szeder,barack

Szív jegy:orchidea,tubarózsa

Alap jegy:borostyán, patchouli és tonkabab

Ár: 3 100 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 30 és 50 ml-es kiszerelésben is.
Ár: 2500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 28 +60 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, Posta előre utalással.
Audry1

2019. szeptember 7.

Nem vagyok oda a playboy márkáért, de ez a fajtája nekem tetszett és dezodorban is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Pocok96

2018. február 26.

Csajos illatú és tartós is...én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Csajos illatú és tartós is...én szeretem.

mandyy

2017. december 7.

Kamaszként imádtam,és a környezetem is szerette. Nem tartós, de nagyon finom illat. Felnőttként már mást használok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

kingusj

2017. december 2.

Olyan... semleges. Annyira nem jó, de nem is rossz. Nem AZ A parfüm, amit minden nő használna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Miaaa

2017. július 29.

Cuki üveg, kellemes és tartós illat. Egyik kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 29.

Cuki üveg, kellemes és tartós illat. Egyik kedvencem.

Amelia

2017. június 4.

Kedvenc illatom volt, de sajnos ahogy mostanában láttam már megszüntették. Tartósnak nem volt olyan nagyon tartós,de azért nem is volt olyan rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Fruzsi

2017. május 27.

Az egyik kedvenc Playboy illatom. Nagyon finom, nőies, könnyed illat. A tartóssága is teljesen rendben van. Ebben az árkategóriában ez egy tökéletes parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

adrica

2017. március 14.

Lovely. Kellemes. Sőt, inkább kellemeske. És akkor itt meg is áll. Ő a hét szerdája. Nem történik semmi, megy tovább a hét, de még messze van a hétvége. Rossznak nem mondható, hisz kellemes. Tartós? Hm, nem is érdekel, mert egyszerűen ez egy érdektelen illat számomra. Többet szeretnék mint szerdát. Inkább pénteket, de leginkább szombatot, amiben az egész napi lazulás, pihenés benne van, este meg a buli, szórakozás lehetősége. Ez olyan kis iroda barát, nem sok vizet zavar, ezért nem is hiányzik. A pezsgés, a vér, a lüktetés, és bááármilyen érzelem, az az ami ebből hiányzik. 3-4 csillag, az üvege miatt és a kis ezüst pötty miatt a 4 cs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

ViktoriaVrd

2017. március 1.

számomra egy "semmi extra" parfüm, mindennapokra tökéletes, ajándékba kaptam. szerintem olyan univerzális, mindenkinek tetsző és jól álló illat, semmi extrém dolog, semmi megosztó dolog. a tartóssága nem a legjobb, de hát nem is parfümről beszélünk, csak edt-ről. szerintem megvásárolni nem fogom magamtól, nem vagyok egy nagy parfümös a mindennapokban, csak ha épp nem felejtem el, vagy van hozzá kedvem, de nem bánom, ha lesz még hozzá szerencsém az életben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

petra095

2017. március 1.

Ha gyorsan kell valamihez nyulni, csak ugy kilepni az utcara arra jo, de szerintem nem nagy szam maga a parfum.:) Az uvegcse viszont nagyon cuki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.