Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: melcsii, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 100 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fej jegy:citrus,földi szeder,barack

Szív jegy:orchidea,tubarózsa

Alap jegy:borostyán, patchouli és tonkabab

Ár: 3 100 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 30 és 50 ml-es kiszerelésben is.
Ár: 2500 , Eladó: Zsedit
Állapot: 30ml/kép , Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Személyes/posta/foxpost/packeta

explicitcherry

2022. szeptember 27.

Szuper illata van, igazi csajos, nőies parfüm. Kellemesen édeskés illata van, bár egész nap nem igazán érzem magamon, de 4-5 óráig biztos lehet magadon érezni. Ár-érték arányban is szerintem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 27.

MissSejla

2021. július 3.

Régebben hasznaltam fiatal 20as eveim elejen. Nem hagyott mely nyomot bennem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Régebben hasznaltam fiatal 20as eveim elejen. Nem hagyott mely nyomot bennem :D

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Eloszor kicsit erosnek es edesnek ereztem az illatat ,de kesobb megszerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Eloszor kicsit erosnek es edesnek ereztem az illatat ,de kesobb megszerettem.

Fiszuli

2020. május 13.

Évekkel ezelőtt, az akkori páromtól kaptam ajándékba. Akkor sem igazán tetszett, nekem túl nőcis volt, bocsánat a kifejezésért, egyáltalán nem sértő jelzőként értem ezt. Emellett töménynek is találtam magamhoz képest, simán a levegőbe kifújva is és magamon is. Nem vettem újra egyszer sem és most sem igazán vágyom rá. Arra viszont emlékszem, hogy tartós volt, és a környezetem is dicsérte, de nekem valahogy nem jött át. Kínkeservvel használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Audry1

2019. szeptember 7.

Nem vagyok oda a playboy márkáért, de ez a fajtája nekem tetszett és dezodorban is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Pocok96

2018. február 26.

Csajos illatú és tartós is...én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Csajos illatú és tartós is...én szeretem.

mandyy

2017. december 7.

Kamaszként imádtam,és a környezetem is szerette. Nem tartós, de nagyon finom illat. Felnőttként már mást használok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

kingusj

2017. december 2.

Olyan... semleges. Annyira nem jó, de nem is rossz. Nem AZ A parfüm, amit minden nő használna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Miaaa

2017. július 29.

Cuki üveg, kellemes és tartós illat. Egyik kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 29.

Cuki üveg, kellemes és tartós illat. Egyik kedvencem.

Amelia

2017. június 4.

Kedvenc illatom volt, de sajnos ahogy mostanában láttam már megszüntették. Tartósnak nem volt olyan nagyon tartós,de azért nem is volt olyan rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.