Playboy

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doreen, Módosítva: 2012. december 15.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejillat:  citrus, fekete szeder, körte

Szívillat: orchidea, estike, tubarózsa

Alapillat: borostyán, pacsuli, tonka bab

Csutak

2020. április 22.

870 forintért vettem a kisboltban nálunk és imádom. :) Finom illata van, szerencsére nem lehet belőle túl sokat fújni. Ha hajra fújom, tartósabb, de igyekszem nem túlzásba vinni, nehogy kiszárítsa a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Audry1

2019. szeptember 7.

Nem túl tartós az illata, de nekem tetszett! :) Most már nem használnám felnőtt fejjel, de egynek nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

sailorluna

2018. augusztus 10.

poénból fújtam belőle. : ) megmondom őszintén, sokkal rosszabbra számítottam, egészen kellemes, de még így is elég édes, locsoló kölnis. nem az én világom, átlag tini illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Pocok96

2018. február 26.

Tiniként nagyon szerettem, most már nem nagyon használom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Tiniként nagyon szerettem, most már nem nagyon használom őket.

kingusj

2017. december 2.

Ő egy rejtély... nem értem. A kis üveges változatának más, finomabb az illata, és tartósabb is. 2 használat után túladtam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

bakocsenge

2017. június 14.

Az eddig használt parfümjeim közül ez a kedvencem. Az illata nagyon kellemes volt, nem túl tolakodó, mindennapokban is nyugodtan lehetett használni. Az illata napközben kicsit vesztett az intenzitásából. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Vampir

2017. május 15.

Nagyon jó illata van, imádom. Azaz csak imádtam amíg el nem fogyott, mert azóta sehol nem találok ilyet. Nem tartja túl sokáig az illatát, de nem is kell mindenki érezze az utcán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

Ercibaba89

2016. október 26.

Könnyed kis permet, némi finom illattal. Nem a tartósságáért szeretem.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Könnyed kis permet, némi finom illattal. Nem a tartósságáért szeretem.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
szoszimo

2016. április 15.

Nagyon kellemes illata van, de csatlakozom az előttem szólókhoz, nem tartós, 1-2 óráig érzem csak magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

wifey

2015. május 11.

Jó az illata, de nagyon hamar elmegy. Nem veszek újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Jó az illata, de nagyon hamar elmegy. Nem veszek újat.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.