Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2013. március 19.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő virág illattal.

Pocok96

2018. február 26.

Az egész családja megvolt nekem, akkor nagyon szerettem őket, most már nem igazán vonz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

mandyy

2017. december 7.

Kamaszként imádtam, bár mára már sajnos változott az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Kamaszként imádtam, bár mára már sajnos változott az illata.

Fruzsi

2017. május 27.

Nagyon-nagyon jó illatú, élmény volt vele a fürdés. Egészen tartós volt az illata is. Picit szárított, de engem minden tusfürdő szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

DynaNusser

2017. április 24.

Kuponos akcióban vettem, más Playboy termékekkel egyetemben, nem bántam meg. Nem szárít, az illata érezhető és kellemes. Jól habzik és jó az állaga is. Rosszat talán nem is tudok róla mondani. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Diu

2016. július 27.

nagyon jól habzik, de az illata kicsit fura :/ szerintem egyáltalán nincs virág illata :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Kingucii

2016. március 10.

Ez a play it lovely mindenben baromi jó! Kedvencem❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Ez a play it lovely mindenben baromi jó! Kedvencem❤

lillubillu

2015. december 31.

Ajándékba kaptam,nagyon szertetem az illatát és jól habzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 31.

Ajándékba kaptam,nagyon szertetem az illatát és jól habzik

termelinda

2015. május 21.

Nagyon finom illat,nem szárít :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Nagyon finom illat,nem szárít :) 5*

anitaanett

2015. május 12.

2 hete használom már, hétvégente, ha a barátomnál vagyok, nagyon kellemes illata van, egy élmény vele a tusolás. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Aletta

2014. szeptember 1.

Nagyon szeretem az illatát, sokáig elég. Abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Nagyon szeretem az illatát, sokáig elég. Abszolút kedvenc!

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)