Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andy B, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Playboy Play It Pin Up illatával.

Kiszerelés: 250 ml

maxblack

2015. április 25.

Viszonylag tűrhető ár, nőies illatú és kellemes állagú tusfürdő. Az illata nekem kicsit intenzív, öcsém és anyukám utálják, ha Playboy termékeket használok, szerintük "ruszki parfüm és locsoló kölni" szaguk van. Szerintem kellemes, pont egy picivel több, mint ami tökéletes lenne, viszont így legalább átjárja a fürdőszobát is egy kellemes illat. Hozzáteszem, hogy én először szappannal mosakodok meg, és csak utána használom a tusfürdőt, ha éppen úgy tartja kedvem, mert én sem érzem a tisztító hatást, mint ahogy valaki írta is előttem. Én konkrét példát is tudok mondani, a hónaljamon a dezodor maradványait nem hozza le...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

redli.alma

2015. március 29.

Én imádtam sajnálom,hogy kivonták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 29.

Én imádtam sajnálom,hogy kivonták.

Jucushh

2015. február 9.

Nagyon finom az illata, de a túlzott parfüm miatt én zuhanyzás után nem érzem magam tisztának. Tudom, ez furán hangzik, de számomra nem tudja azt az élményt nyújtani, amit egy más kevésbé illatos, jobban habzó, krémesebb tusfürdő. Elhasználtam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Виктория

2014. augusztus 15.

Az illata és a habzása miatt nagyon szerettem, de mivel drágállottam, spóroltam vele, és csak néha használtam. Aztán elmentem koliba, és otthon valaki szépen lassan elfogyasztotta :D
Kicsit azért hiányzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Kicsit azért hiányzik.

Black Fairy

2014. július 19.

Finom az illata, kellemesen habzik, egész jó áron van - ahhoz képest, hogy playboy - , tartós illatú, nem irritál, nem szárít, összességében én szeretem...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

petrevici

2014. április 16.

Nagyon szerettem, de kivonták-vagy én legalábbis nem találom. Egy akció keretein belül jutottam hozzá, és imádtam...de már nem kapok:(, pedig vennék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

Babooca

2014. február 16.

Alapvetően szerintem elég drága termék. Elég sűrű, erősen parfümös. Egyszer-kétszer elmegy a használata, de amúgy nagyon nem gazdaságos. Nagyon nehezen habzik fel. Nem venném meg magamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

eszteRTM

2013. december 27.

Finom nőies illata van ami sokáig megmarad, bár a habzása nem az igazi ezért elég sok kell belőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

selyemepi

2013. november 15.

Ajándékba kaptam. Nagyon tetszik az illata. Emlékeztet valamire, de nem tudom mire. Csak azt, hogy jó dologra. Fürdés után is sokáig érződik a bőrömön az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Ency

2013. október 10.

A playboy cuccok igazán büdösek !!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 10.

A playboy cuccok igazán büdösek !!!!

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)