Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2013. február 3.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Káprázatos krémtusfürdő ragyogó illattal, amitől mesésen elbűvölőnek érzed magad...

gre05

2017. december 27.

Szeretem a Playboy termékeket, de ez nem volt a kedvencem. Az illata sem tetszett, mellesleg hasonló árkategóriában jobbakat találok ettől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

mandyy

2017. december 7.

Kamaszként nagyon szerettem. A csomagolás is baromi jó. Finom illata van, de nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Damayanti

2016. október 14.

Nem volt rossz, de azért van jobb is, más márkában, csak azért 4 csillag és nem 5... Playboy-ból viszont a legjobb volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

KuliKali

2016. január 13.

A design fogott meg anno,csak utána az illat. Ez a kettő volt az extra,amúgy egy nem túl olcsó,átlagos tusfürdő,de az illat szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

rockroka

2015. december 19.

Ez a tusfürdő fenomenális illatú! Egyszer kaptam ajándékba, azóta se látok sehol :(
Újraveszem, ha lesz lehetőségem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Újraveszem, ha lesz lehetőségem :)

auberginecat

2015. június 2.

régebben ódzkodtam a playboytól, aztán valahogy hozzám került ez, már nem is emlékszem, hogy magam vettem-e, vagy kaptam, mindenesetre telitalálat az illata számomra. a deóját is használtam, így együtt valami csodálatos illat vett körbe, aztán beszereztem a testpermet és a natural spray darabokat is, de azok valahogy nem hozták a szokásos illatot. szomorúan látom, hogy már nem lehet kapni pont ezt a fajta playboyt, pedig ez volt a legjobb, többször is újravettem a tusit és a deót is. :'(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

bogcsika_94

2014. március 17.

Én ritkán használom, de nagyon szeretem, most akarok teljesen a playboy illatra váltani, lehet nagyon egy hangú lesz, de jobban fogom magam érezni, ha ezzel fürdök és plusz ugyan ezzel az illattal illatosítom magam, kár, hogy nincs külön testápolója.. bár amúgy eddig is fújtam magam a deojával:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

dalena1994

2014. január 3.

Nagyon jó! Fürdés után sokáig érezni az illatát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Nagyon jó! Fürdés után sokáig érezni az illatát

Marcipán

2013. szeptember 10.

Szeretem, finom gyümölcsös. Én nem érzem, hogy sokáig megmaradna az illata a bőrömön, de nem is várom el tőle annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

ann11

2013. szeptember 9.

Nagyon tetszik az illata és tényleg sokáig a bőrön is marad. Viszonylag gazdaságos, nem híg, nem kell belőle sok és alapvetően nem drága termék, tehát az illata miatt a klasszikus tusfürdőknél ezerszer jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Színező anyag. (Piros)