Playboy

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml / 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: VictoryFord, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   30 ml / 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 600 Ft

Illatjegyek: mandarin, körte, neroli, mandarinvirág, fanta, rebarbara, ámbra, vanília, ibolya

Ár: 2 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 900 , Eladó: lanefox
Állapot: kb 40/35ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Debrecenben

Zuri001

2020. május 19.

Pár éve ő volt a tipikus bulizós illatom, egyszerűen imádtam! Azóta is hűen használom de mostmár csak hétköznapokon.
Egyébként finom édes, karamellás illata van. Szerintem sosem fogom megunni! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Egyébként finom édes, karamellás illata van. Szerintem sosem fogom megunni! :)

bibike2000

2020. április 15.

Tinikorom egyik bulis illata. Karácsonyra kaptam, 2015 környékén. Akkor nagyon jó volt, tartós,cuki üvegcsében. Ma is használom szívesen, de inkább hétköznapokra, egyetemista fejjel már kicsit komolyabb parfikat választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

clevergirl

2020. január 27.

Nekem az illata tetszett, igazán gyümölcsös, picit kitűnik a tömegből. Nyàrra kellemes viselet. De talán máskor is fel lehet fújni.
Az üvege tényleg giccses, itthoni poénnak elmegy, ahogyan sarannna is írta, de társasàgban nem venném elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

saraanna

2020. január 26.

Nagyon szerettem, nekem bejött, édes, izgalmas.
De kipattog tőle a nyakam, egy fújás, és egyből másnap látok valamit.Tartós, de lehet még nem használtam igazán jó parfümöt. Ruháimra elhasználgatom, aztán keresek tovább.
Jó, tényleg ízléstelen szegényke kívülről, de mivel nem viszem magammal, így szerintem olyan kis női itthoni poénnak elmegy. :) Legalább megnevettetem azt, aki meglátja nálam.

update: nem rossz ahhoz képest, de már rég nem szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 26.

Nagyon szerettem, nekem bejött, édes, izgalmas.

update: nem rossz ahhoz képest, de már rég nem szeretem

Bogi97

2020. január 17.

Ez a kedvencem a Playboy parfümök közül és elég tartós is, az árához képest nagyon jó parfüm, nagyon jó illata van édes, nyárias :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Sundiboszi

2019. február 1.

2500 Ft-ért nem tudtam otthagyni, szerencsére nekem normális üvegben van nem ebben a párducosban. Az illat kellemes, kedves, édes, nekem nagyon tetszik, teljesen jó hétköznapokra, szívesen el fogom használni, de hogy a wild nevet miért kapta nem értem, ebben semmi vadság nincs...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

bius4

2018. október 12.

Szerintem nagyon különleges az illata, nem túl édes, a pont jó kategória. Pár hónapja vettem, már alig van belőle, de biztos, hogy újra veszem. Nem túl tartós, de az árához képest mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Eszti8908

2018. április 4.

Totális csalódás. Nagyon sokat tipródtam a boltban, mert nagyon le volt árazva, és ott fújva meg a boltban bóklászva tetszett az illata, így végülis megvettem. Bár ne tettem volna. Vettem már ennyiért parfümöt pl az avontól ami tartott rajtam legalább fél napot, de ez??? Fújás után 5 mp és az illat huss, már ott sincs. Ha nem ennyire olcsón vettem volna (volt vagy 1500 huf) iszonyatosan ki lennék bukva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

senskin

2018. március 1.

Legjobb Playboy, én ajándékba vettem a kedvelőjének. Szóval, a nyuszifül aranyos kis gyümölcsös illatot rejt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

coffeegirl

2018. február 24.

Kicsit bizonytalanná tesz ez a kép a parfümről, mert nekem is playboy play it wild nevű parfümöm van, de más az üvege, nincs ez a csicsa rajta.. Vagy régebbi vagy újabb csomagolású az ami nekem van, de valószínűleg az illat ugyanaz. Nekem bejön, csak nem tartós :/ Dm-ben vettem pár hónapja,eléggé akciós volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.