Playboy

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml / 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: VictoryFord, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   30 ml / 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 600 Ft

Illatjegyek: mandarin, körte, neroli, mandarinvirág, fanta, rebarbara, ámbra, vanília, ibolya

Ár: 2 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

coffeegirl

2018. február 24.

Kicsit bizonytalanná tesz ez a kép a parfümről, mert nekem is playboy play it wild nevű parfümöm van, de más az üvege, nincs ez a csicsa rajta.. Vagy régebbi vagy újabb csomagolású az ami nekem van, de valószínűleg az illat ugyanaz. Nekem bejön, csak nem tartós :/ Dm-ben vettem pár hónapja,eléggé akciós volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

kingusj

2017. december 2.

Ajándékba kaptam, de nem igazán használom :( kissé citrusos illata van, amit nem tudok hová tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Ophelia

2017. november 7.

Nekem szerencsére már nem ebben a ronda üvegben van meg, hanem sima átlátszó. :D Tavaly a tusfürdőjét és a dezodorját kaptam meg karácsonyra, a tusiba konkrétan beleszerelmesedtem, de a dezodort is kellemesnek találtam, úgyhogy egy durvább akció alkalmával megvettem a parfümöt is. Szeretem, hétköznapokra, nem túl erőteljes illat, meg sajnos gyorsan el is illan,csak a sálamon marad meg, viszont ott sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Monica87

2017. október 22.

Érdekes parfüm, kifújáskor elég fanyar illata van, később a fanyarság eltűnik és édesebb lesz. Az üvege nekem tetszik :), viszont nem valami tartós az illata. Elhasználtam, szerettem, de nem hiszem, hogy még veszek ilyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

PoisonK

2017. április 15.

Nem a "kinézete" miatt vettem meg hanem az illata miatt.Nem tartós, de igazából ennyi pénzt megér én 3000ft-ért vettem 40ml-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

aalexaa

2017. március 24.

Kövezzetek meg, de én szeretem a párducmintás dolgokat, így mikor ez kijött, rögtön felkeltette az érdeklődésemet. Egyszer illatoltam is papírcsíkon, annyi maradt meg, hogy édes, gyümölcsös illat. Ma viszont megláttam akciósan, gondoltam itt az ideje újra megillatolni - ezúttal csuklóra fújva. Eleinte egy erősen édes, de szerintem nagyon kellemes illat, szinte egy az egyben valamelyik szintén playboy pin up parfümre emlékeztet, amit évekkel ezelőtt használtam. Annak ellenére nagyon fontolgattam a megvételét, hogy ahhoz az időszakhoz nem fűződnek túl jó emlékeim, de valahogy kicsit túl soknak találtam, így nem őt választottam. Jól is tettem: kb egy órája fújtam, most már alig érződik belőle valami, csak akkor érzem, ha közvetlenül az orromhoz rakom a csuklóm, ráadásul ami megmaradt, az egy az egyben azoknak a kifordítós sütibabábknak az illatára emlékeztet, amik oviban nagyon menők voltak (remélem tudjátok miről beszélek:D). Szóval gyér tartósság, az illat meg eleinte túl édes, aztán meg semmilyen sütibabás - hiába a csomagolás, ez csak 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

fkatus

2017. március 21.

Nagyon kellemes illata van, leginkább a karamella és a vattacukor illatához tudom hasonlítani, igazán nőies és merész illat, egyszerűen imádom. Egyetlen negatívuma, hogy a bőrről, ruháról gyorsan elillan az illata, tehát nem igazán tartós. Akció keretében 2000 Ft-ért jutottam hozzá, ennyiért megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Danina9592

2017. március 14.

Csatlakozok az előttem szólókhoz, én is jellegtelen, közönséges illatoknak tartom a Playboy parfümöket, ez alól a sárga masnis pin up a kivétel, mert őt tényleg tudom szeretni, illetve ez a giccsparádé. Mert tényleg az. A feltűnősködés, a mindenáron kitűnni akarás undorító öltözékében áll a boltok polcain - de azért mégis hajtja az embert a kíváncsiság, hogy mit tudhat egy parfüm, ami ennyire ízléstelenül van csomagolva.
És hát meglepő módon egészen kellemes illata van. Nem mondom, hogy hű, de imádom, azt meg főleg nem, hogy az "én" illatom, de néha napján egészen jól esik magamra fújni. A megszokott minőségen bőven túltesz, úgyhogy már az üvegével is kezdek kibékülni.
Tartóssága rajtam 4-5 óra, ami ennyi pénzért szerintem teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Tartóssága rajtam 4-5 óra, ami ennyi pénzért szerintem teljesen jó.

novakagie

2017. február 27.

A párducminta és a rózsaszín masni miatt azonnal elítéltem...Viszont a karácsonyi 50 %-os akciókor úgy döntöttem kipróbálom..aztán azonnal be is raktam a kosaramba! Tetszik az illata, ajánlom azoknak akik szeretik a nagyon édes parfümöket! A tartósságával kapcsolatban már nem tudok ilyen pozitívan nyilatkozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Masnilány

2017. február 23.

Őszinte leszek: én ezt a playboy parfüm dolgot mindig túl közönségesnek tartottam, sőt, meglehetősen - hogy ne legyek trágár - ribizliknek való dolognak. Főleg ezt amikor megláttam: csupa giccs, leopárd minta rózsaszín masnival... Atyagatya.
Aztán gondoltam poénból, ha már ilyen ronda vagy, megszagollak...
A barátnőim azóta is körbe röhögnek, de van belőle dezodorom, tusfürdőm, natural spraym, és maga a parfüm is ott sorakozik a polcon.
Hát. Ezt jól benéztem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Aztán gondoltam poénból, ha már ilyen ronda vagy, megszagollak...
Hát. Ezt jól benéztem :D

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.