Playboy

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml / 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: VictoryFord, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   30 ml / 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 600 Ft

Illatjegyek: mandarin, körte, neroli, mandarinvirág, fanta, rebarbara, ámbra, vanília, ibolya

Ár: 2 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

vivi54

2017. január 27.

Úntam az eddigi illataimat és keresni szerettem volna egy új, kellemes illatú parfümöt. Emellett döntöttem és nem bántam meg, imádtam az illatát az új Qeen of the game-mel szemben...
Újra fogom venni! Nem a legtartósabb illat, többször kell vele befújnom magam egy nap, de nem is olyan drága így megéri! Nekem bejött! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Pilence

2017. január 24.

Kellemes kis viragos illat edes erzeki szeretem.nem tul tartos az illata par ora es utanna kell fujni,de ez nem gond mivel elfer a taskamban a kis praktikus uveg.konnyu nappali illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Nikol96

2016. november 1.

Szeretem ezt a parfümöt, leginkább ősszel/télen. Édeskés illata miatt meg főleg. Egyedül egy dolog keserít el, azok pedig az összetevők. Vannak kevésbé ártalmasabb parfümjeim is, ettől függetlenül imádom. Még a páromtól kaptam tavaly karácsonyra, és nekem bevált, de sajnos nem eléggé tartós. Az üvege nagyon tetszik. Főleg mivel szeretem az állatmintákat. :) Összességében jó parfüm. Ha elfogy lehet újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

nicolebunny

2016. szeptember 28.

Hát én ezt még hogy nem véleményeztem? :) Imádom ezt a parfümöt így ősszel, tavaly is sokszor viseltem ilyenkor.. Kellemesen édes, vattacukros édességes szerelem <3 Nekem még a kis idétlen leopárdmintás masnis dizájn is bejön :) Playboy illathoz képest tartós, még nap végén is érzem magamon.
Nagyon nagyon nagyon imádooom <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Nagyon nagyon nagyon imádooom <3

PETRA820718

2016. szeptember 2.

Belebotlottam egy 75ml kiszerelésre a dm-ben.
Nagyon megfogott mind az illat, kiszerelés, kinézete. Fiatalos, elég vagány, még a polcon is jól mutat :-)
Csak a tartóssága gyenge, igaz, hogy fújkálhatom a 75 ml, de azért az ára megvolt ahhoz, hogy két óránként ne kelljen ráfrissíteni, kár érteg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Belebotlottam egy 75ml kiszerelésre a dm-ben.

Moniko

2016. július 30.

Imádom!!! :)
Aki szereti az édesebb illatokat, azoknak kötelező! :)
Ára is szuper kedvező szerintem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

Imádom!!! :)
Aki szereti az édesebb illatokat, azoknak kötelező! :)
Ára is szuper kedvező szerintem :)

Vyvcsyke

2016. június 9.

Nagyon jó az illata, bár egy kicsit hamar elillan így nem árt ha mindig a táskában tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Kittejm

2016. május 19.

Édes parfüm rajongó vagyok és ez totál betalált! Isteni finom illata van! Napi kétszer fújok belőle. Kinézete valami elképesztően dögös, pedig nem vagyok nagy párduc minta kedvelő. :D Árban is megfelelő. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

mk17

2016. május 17.

Nem nagyon kedvelem a túl édes illatokat. Viszont ezt a parfümöt amikor ajándékba kaptam, valahogy mégis tetszett. Magamon pedig még jobb lesz, mint az üvegben. Nem túl tartós, viszont ennek kompenzálásaként nem is túl drága, szóval naponta 2x-3x nyugodtan lehet fújni. A dizájnja kicsit Peggy Bundy-sra sikerült, de mivel szeretem a macskaféléket, ezért a leopárdminta nekem jöhet. Viszont az a rózsaszín masni... Hát az szörnyű.... A tartósság és a masni miatt levonok 2 pontot, de egyébként egy teljesen vállalható parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

annroi

2016. május 16.

Nagyon tetszik az illata, rajtam egész tartós, ennyi pénzért simán megéri. De a kedvenc parfümöm nem pipálja le. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.