Playboy

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml / 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: VictoryFord, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   30 ml / 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 600 Ft

Illatjegyek: mandarin, körte, neroli, mandarinvirág, fanta, rebarbara, ámbra, vanília, ibolya

Ár: 2 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

23456

2015. december 22.

Nem rossz, finom illata van az ára is elfogadható. Ami bajom volt vele hogy nem valami tartós. Sokszor kellett egy nap fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Nikarog

2015. december 19.

Otthoni illat! Számomra ő egy kis löttyi. Nagyon olcsón vettem, és picit hasonlított az Escada egyik illatára.... vagy is nem, csak én szeretem volna, hogy arra hasonlítson, mert mintha kiéreztem volna belőle, de nem! Á, nekem ő teljes mértékben NEM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 19.

Norih

2015. december 17.

Nagyon sokáig őrlödtem,de végül megvettem. Ebből a playboyos kollekcióból, az első amit megvettem az a tusfürdő volt,amit imádtam. Nagyon csalódott voltam mert a parfümnek,korántsem ilyen az illata,és sokáig nem is tetszett. De próbáltam megszeretgetni a csomagolás és persze a tusfürdő miatt is! Szóval egyidő után,miután még mindig éreztem az üzletekben befújt ruhámon,hogy nekem ez a parfüm kell! 2100 Forintért vettem meg a DM-ben 50%-os leértékeléskor. Mostmár nagyon megszerettünk egymást! És extrémen cuki csomagolását imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 17.

ritusss90

2015. december 13.

Nem mondom h nagyon rossz, de nem erre szamitottam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Nem mondom h nagyon rossz, de nem erre szamitottam

budaikrisztina11

2015. december 6.

Nekem ez a parfüm hatalmas csalódás.Nagy reményekkel vettem meg amikor a tesztert kipróbáltam még tetszett de amikor hazamentem rájöttem hiba volt megvenni.azt hittem ez egy igazi dögös "vadmacska" illat..de nem..olcsó vattacukor illata van és egyre jobban előtör az édes illat ami szinte fullasztó. A többi playboy parfüm amúgy szerintem jó de ez katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

csokalilla

2015. november 19.

Cukor. Még több cukor. Cukor cukorral keverve. Cukor egy pár csepp olcsó multivitaminos üdítőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 19.

klaudiaabid

2015. november 16.

Alapvetően meg vagyok elégedve. Egy kellemes, viszonylag tartós parfüm, hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

dincs933

2015. november 15.

Nekem bejött :) Joy napi kedvezménnyel különösen megérte. Igazából láttam, hogy a Paco Rabanne-Olympia (ami hatalmas kedvencem) is mennyire megosztotta a krémmániásokat, így itt sem lepődtem meg a sok negatív véleményen. Szerintem sokat elárul, hogy több drogériában, még a teszter is ki volt fogyva belőle és alig lehetett találni megvásárolható darabot :D Nem azt mondom, hogy egy különleges illat, de én a Playboy Lovely parfümöt is nagyon szerettem régebben. Most erre és a Sexy-re esett a választásom, de ezt használom gyakrabban. Ja és az üvege egy kicsit tényleg túlzásnak tűnhet, viszont nekem nagyon jól mutat a polcomon :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

VictoryFord

2015. november 14.

Ma kipróbáltam a drogériában és bár nagyon válogatós vagyok illatok terén de ez nagyon bejött. Joy napok lesznek hamarosan, akkor 50% kedvezménnyel lehet majd hozzá jutni, és már nagyon várom,hogy hazajöhessen velem. :) Nekem nagyon bejön az illata,épp annyira édes amennyire kell,nem az a vattacukor felhő. Nem tolakodó de mégis kellemes és dögös illat. Olyan igazi nőcis parfüm,nagyon el tudom magamon képzelni. Egyik előttem lévő hozzászóló írta,hogy olyan bőrdzsekis,vörös rúzsos parfüm,és tényleg. Nem olyan cicababás illat hanem csábító nőies. Nálam 5ös és a csomagolása is,bár nem rajongok az állatmintáért de ez a csomagolás nagyon megragadott!
Update: Megvettem és hosszú távon mégsem bírom elviselni sajnos.Eddig sosem volt playboy parfümöm és nem is értettem miért szólják le őket ennyire,de megértettem. Most jöttem rá mi a különbség az igazi parfüm és az utánzatok között. Ez az. Igaz tartós,de nem az az illat marad hosszú távon amit először éreztem. Ráadásul nem tudom milyen anyagok lehetnek benne de a páromra és rém is köhögőroham jött ránk mikor befújtam magam vele. Az eredeti 5 pontomat vissza kell vegyem 1-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

Cintia04

2015. november 14.

Nem vagyok egy Playboy imádó de ellene sem talán 1 db illatom van tőle azt is anno ajándékba kaptam. Ma a dm-ben sikerült megillatoznom a wild kis tesót mondom ha már ott vagyok plusz a tv-ben szinte csak ez szól mondom tegyünk egy próbát. Nem tudom ki hogy van vele de rajtam egy az egyben Guess Seductive illattá alakul picit lágyabb verzióba de a vonal ugyan az. A Guess-t szeretem ez sem rossz alapjába véve de klón nem kell köszönöm. Tartóssága eddig egész klasz aki vagányabb kissé merészebb stílust képvsiel annak tudom ajánlani hétköznapi kis illatnak elmegy.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.