Playboy

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml / 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: VictoryFord, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   30 ml / 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 600 Ft

Illatjegyek: mandarin, körte, neroli, mandarinvirág, fanta, rebarbara, ámbra, vanília, ibolya

Ár: 2 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Anettke

2015. november 12.

Sajnálom, (tényleg!) amit írni fogok, de nem bírom magamban tartani.
Elsőnek örültem mikor megláttam a testert. Egy dögös üveg, tetszik...hmm...megillatozom. Minden eszembe jutott róla, csak az a bizonyos"Húú..de dög!" életérzés nem. Gyümölcsös, giccses, egy utolsó playboy felbüfögés, ami kapálózik a hírnév után. A MayoChix-es ruhák jutnak róla eszembe. Töménytelen filter, értelmetlen feliratokkal, ótvar minőségben, csicsa, giccs... Mint a városi pink cigánylányok akik a plázákban ülnek és gúnyolnak ki mindenkit, aki kicsit jobban öltözik náluk, vagy csak elegánsan, természetesen. Na...ezt kb. nekik találták ki.
Soha nem venném meg, akciósan se, semmilyen formájában.
Tartózkodjon tőle mindenki, aki szereti az állatmintákat(módjával) de azért igényesek!
Ui:Mikor a kupakot megláttam (ahogy előttem is írták) az volt az utolsó döfés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Sajnálom, (tényleg!) amit írni fogok, de nem bírom magamban tartani.
Soha nem venném meg, akciósan se, semmilyen formájában.
Ui:Mikor a kupakot megláttam (ahogy előttem is írták) az volt az utolsó döfés.

Yubiri

2015. október 24.

Talán ahhoz passzolhat az illat, aki állatmintás felsőt vagy állatmintás cicanadrágot vesz fel.
Bár kételkedem az illat tartósságában!!
Nekem sem az állatmintás ruházat, sem a parfüm nem tetszik.
(Ékszer kiegészítőkben felveszek állatmintát, de magamra akkor is inkább más parfümöt fújnék :D ... Vagy semmit... de ezt biztos nem! )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 24.

Bár kételkedem az illat tartósságában!!
Nekem sem az állatmintás ruházat, sem a parfüm nem tetszik.

krémparádé

2015. október 12.

A nyuszifüles cuccokkal és mindennemű állatmintás dologgal ki lehet engem kergetni a világból. Ez az üveg a kettő brutális társítása, plusz a rózsaszín masni, mint utolsó döfés. Rettentő ízléstelennek tartom, de azért megszaglásztam. Édes-gyümis, egy fokkal jobb mint a többi Playboy, ezt legalább meg lehet jegyezni, a többi...áááá, már nem is emlékszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

SzAdri90

2015. október 12.

Ez a vadnyúl majdnem hazajött velem, becserkésztem, de végül mégse csaptam le rá. Első szippantásra nagyon megfogott. Szexi, édes, de nem émelygősen. Ez a vadnyuszi legközelebb nem menekül, a polcomon fogja végezni. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Jelizz

2015. október 11.

Nagyon csajos üveg, és a polcomon elképesztően jól nézki! :$$ az illata is nagyon jó, de ez kevert illat egyszóval meg találom benne más playboy parfüm illatokat is, hamár WILD (VAD) a fantázia neve akkor legyen is az, én mondjuk azt vártam hogy valami kirobbanóan vad és új illat legyen , de azért tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

borntobe

2015. október 11.

Még nem vettem meg, de már volt a kosaramban, úgy vagyok vele, hogy most már várok glamour napokig, visszafogom magam valahogy addig. A leopárdos nyúlüveg olyan gáz, hogy már tetszik ( a minta maga nagyon tuti, a nyuszifüles-masnis gumikupaktól viszont agyérgörcsöt kapok, bocs, ez van) Az illat maga csajos, de van benne valami mélység, minőségibb benyomást kelt, mint a többi playboy illatocska. Bőrdzseki + vörös rúzs hangulata van. Virágos, édes, csábító és játékos, az alapillatból kiérződik az ámbra, viszont sajnos hamar elillan a pörgős, erős kezdő illata, és hát kijön az árkategóriája jellemző durvaság, elnagyoltság. De egyáltalán nem zavaró, így is szerethető. Olyasmi, mint a Cat Deluxe, minden csajos, vadócos nő bele fog szeretni, és szexinek érzi magát tőle. Hmmmm. Megveszem majd annyi pénzért, nyilván nem életem parfümje, viszont jól eltalálták a kis dögös eleganciát benne.

Na megvettem. Az utolsót hoztam el a westend rossmannból, bocsika :3 Meg kell, hogy állapítsam, hogy nagyon nem tartós, viszont jobb, élhetőbb, mint gondoltam, fogom szeretni és hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Nixa

2015. szeptember 21.

Nekem is nagyon bejön! Először a reklámját láttam, már az megfogott! :D Két hete szagoltam meg a Rossmannban és hát beleszerettem, már a csomagolásába is! Mivel múlt héten volt a névnapom, kaptam is az alkalmon és kértem egyet a páromtól. Nagyon dögös, szexi, csajos illata van, valóban nem túl tartós, de ezt leszámítva megkapja az öt csillagot 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

black_cico

2015. szeptember 20.

na akkor ideje kicsit feljavítani az átlagát, mert nem tartom helyénvalónak úgy lepontozni, h meg se vette vki..
én viszont boldog tulajdonosa vagyok, szülinapomra kaptam Édesanyámtól és imádom!
az illata vmi egészen különleges, nem az a tucat, mint amit eddig képviselt a Playboy is többek között.. hanem ez maga a vad nőiesség, maga A PARFÜM! :) ár érték arány kiváló, csomagolás kilóra megvesz, egyedül a tartóssága kifogásolható, de ezt már megszoktam a 10ezer ft alatti illatszereknél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.