Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annahelloszia, Módosítva: 2014. október 13.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők

carolinett33

2015. szeptember 22.

nekem ez a kedvenc pasitusfürdőm!! nincs olyan erőszakos illata én is használtam néha!
lehet még kapni? én nem nagyon láttam mostanában sehol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

lehet még kapni? én nem nagyon láttam mostanában sehol

miramiruska

2014. október 15.

Szeretem, főképp az illata miatt. Tudom, fura szerzet vagyok, de manapság ezt a páromnak szánt tusit használom... de úgy alakult, hogy neki nem tudtam odaadni, én meg addig szagolgattam, hogy muszály volt kipróbálnom. És tetszik! Remélem rajta is olyan jó lesz ez az hllat, mint ahogy remélem, mert szándékomban áll a deóját, after shave-jét, és parfümjét is beszerezni mellé kari ajinak :)) Majd update-elek, és azokról is írok, hogy hogy válnak be neki. Addig is megelőlegzek neki 5 csillagot. Tudom, hogy az illata egy lebutított Fuel for Life koppintás, de ezért nincs szivem csillagot levonni. Majd azt is pontozom a maga kategóriájában. A zuram egyébként is hajlamos locsolni magára a parfikat, szóval előbb derüljön ki hogy tetszik neki ez az illat, mielőtt beruházok egy magasabb árkategóriás termékbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

annahelloszia

2014. szeptember 30.

Imádom a páromon az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Imádom a páromon az illatát :)

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol