Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 100 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2012. szeptember 25.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 100 Ft

fej: friss bergamott, rebarbara, rum

szív: levendula, vizes jegyek, alma

alap: szantálfa, tonkabab, fehér csokoládé

Ár: 3 100 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

bettina28

2020. július 18.

Párom már többször újravette. Szeretjük az illatát, kellemes férfias és viszonylag tartós is. Gyakran még napok után is érződik az illat a pólókon. Mi mindig kuponnapok alkalmával szoktuk venni. Általában fél áron szokott lenni olyankor, azt megéri de teljes áron már nem annyira. Nagyon hamar elfogy azért, persze elég jó mennyiség ez a 100 ml, de valahogy akkor is gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

pirospipacsocska

2019. március 2.

A fiamnak vettem.Tökéletes illata van,friss,férfias,de nem túl erős,pacsulis.Szóval minket megvett ez az illat. 😊Most akciós a DM-ben,így árban is megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

salientina_

2017. április 23.

Párom kedvence. Jó illata van és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Párom kedvence. Jó illata van és nagyon tartós.

PinkBelleLab

2016. november 27.

A páromnak vettem csak egy kis hétköznapi meglepetésként, mivel hirtelen jött ötlet volt, nem volt valami sok választék, de mindegyik közül ez vonzott leginkább. Fiatalos illat. Nekem bejön, már csak az a kérdés ő mit szól majd xd

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Vandacs

2016. október 26.

Páromat leptem meg ezzel a parfümmel karácsonykor, és telitalálat volt! :D Nagyon imádta, mostanra fogyott csak el a 100 ml-es. Nagyon tartós, jó az ár/érték aránya, Joy napokon nagyon kedvező áron juthattam hozzá. Tényleg nagyon különleges, férfias illata van, nagyon el lett találva ezzel a csokis összetevővel ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 26.

ritus206

2016. február 1.

Amikor az üzlet polcán megtaláltam és a tesztert megillatoltam, nagyon megtetszett sőt ismerősnek tűnt ez az illat. Használok hasonló női parfümöt, titkon arra gondoltam hogy magamnak veszem meg. Láttam hogy férfi parfüm, de én annyira nőiesnek éreztem hogy simán használtam volna. A tervem nem sikerült mert a páromnak is tetszett. Gondoltam beszerzem a black változatát is az nem ennyire feminin azt használja ő ezt pedig én. A fiamnak is megtetszett, karácsonyi ajándék lett belőle, felváltva használták, rajtuk érezhettem. Nagyon tetszik az illata, de igen femininnek találom, de hát most ez a trendi.Higgyétek el én nem vagyok egy picit sem férfias, mégis jobban örültem volna ha rajtam illatozik. Nem önzésből. A párom és a fiam sem nőiesek mégis nagyon tetszik nekik. Nekem is tetszett rajtuk. Végül is egy finom, meleg, simulós édes illat ami nekem a karácsonyt juttatja ma már eszembe. Az ára pedig viccesen alacsony. Azért én most is uniszex illatnak tartom, és akkor mindenkinek igaza van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 1.

0808

2015. december 30.

Hmmmm... Imádás!! Jó beleszimatolni a férjembe, olyan vadító érzés kerít hatalmába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 30.

Szidy

2015. november 27.

Egyik haverom szülinapjára vettem. Nekem nagyon tetszik az illata,azthiszem megfogom lepni a férjemet vele.:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

nicolebunny

2015. november 12.

Egyszer egy drogériás bevásárlás során kezdtem el szimatolni a playboy férfi illatait, és akkor vettem meg barátomnak. Nagyon férfias, kellemes és nagyon érdekes illata van, neki is nagyon tetszett, újra is vettük egyszer, viszont azóta megvan a másik kedvenc playboy parfümje. :) Jók ezek a parfümök, fiatalosak, elérhető áron kaphatóak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Nixa

2015. szeptember 28.

Múlt héten szagoltam meg a Rossmannban, és nagyon tetszik az illata, olyan igazai férfias, szexi illat, úgyhogy meg is lepem vele a páromat születésnapjára! :) Általában eltalálom milyen illat is tetszik neki, remélem ezzel sem nyúlok mellé! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.