Police

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 15.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Illatösszetevők: ibolya, feketeribizli, mandarin, bergamott, írisz, rózsa, gardénia, jázmin, cédrus, szantálfa, vanília, gyanta

Police Dark Woman+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
Police Dark Woman+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

PETRA820718

2021. május 18.

Egyre jobban szeretem a Police illatokat.
Ő sem volt rossz vàlasztás, kellemes vaníliás, némi fűszeres vonallal.
Nem émelyítő a vanília, de meglehetősen meghatározza, meglepően sokáig éreztem magamon, hajon, véletlenül oda is fújtam, még másnap is éreztem.Hétköznapokon tökéletes, ráadásul 100ml, sokáig elég.
Tetszik, mostanában úgy mondjam minden ami nem a La vie est Belle irányba megy.
Az üvege is szép, nekem jobban bejön mint a koponyás üvegek, akciós áron vettem.
Negatívumot nem tudok írni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

Egyre jobban szeretem a Police illatokat.
Ő sem volt rossz vàlasztás, kellemes vaníliás, némi fűszeres vonallal.
Tetszik, mostanában úgy mondjam minden ami nem a La vie est Belle irányba megy.
Negatívumot nem tudok írni róla.

blackrainbow

2021. március 22.

Nagy kiszerelés, fini vanilias illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Nagy kiszerelés, fini vanilias illat.

d.anett89

2020. december 29.

Ma érkezett meg. (Lovebrands oldalról rendeltem, akciósak egy ideje ). Szerelem lett. Azelőtt sosem találkoztam vele,vagy csak elkerülte a figyelmemet. Egy csajszi ajánlotta egy csoportba. Sosem gondoltam hogy lathatatlanban veszek parfümöt,de nem csalódtam. Ez egy darabig ki tart

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Colette221

2020. július 16.

Számomra púderes tisztaság illat. Egyedül azt sajnálom, hogy egy óra után bőrközeli lesz. Rajtam nem jön elő a “dark woman oldal. Engem is megnyugtad. :) 3,5 csillagot érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

pacsalia

2020. június 25.

upd.: közben volt módom megismerkedni a Prada Candy Night illattal, aki arra keres olcsóbb alternatívát, az válassza ezt, mert a két illat szinte majdnem ugyanaz :O ès szerintem ez még jobb is, mint a fent említett!

nagyon érdekes illat, rajtam kétféle oldalát mutatta meg... van egyszer a sima púderes-édeskés tingli tangli kis tinédzser illat, amit nem annyira szeretek.
de néha előjön egy DARK oldal, ahogy a neve is mutatja, egy mélyebb, ami nagyon halvány púderességgel bír, viszont egyfajta kakaós vagy csokis jelleg nagyon jön (pedig elvileg nincs is benne egyik sem), és mintha még más fűszer is lenne benne, de fogalmam sincs mi lehet az vagy mire hasonlít, csak azt érzem hogy irtózatosan finom egyveleget alkotnak a jegyei :D
hogy mitől függ, melyik arcát mutatja, arra még nem sikerült rájönnöm. viszont ez a csokis, dögös, szenvedélyes, mély verzió ez nagyon bejön :) kár, hogy nem tud mindig olyan lenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

ssyakaky

2020. január 14.

karacsonyra leptem meg magam vele, amikor meglattam a dm-ben rogton lecsaptam ra, mar regota kivansaglistas volt, pedig a police dolgokat nem szeretem es megis nagyon nagy az öröm most. rajtam kakaos (nem csoki, hanem konkrétan kakao por!) es picit puderes. van benne valami régies (de nem oreges!) fustosseg is. egy ismerősöm ugy fogalmazott, hogy misztikus :) eleg lineáris es rajtam viszonylag tartós, de borkozeli. neha lefekves elott is fujom, mert engem furcsa mod nagyon megnyugtat ez az illat, olyan otthonos. nekem es a kornyezetemnek is abszolút bejon, szoktak dicserni, szóval lehet beszerzek meg egy tartalek uveggel, mielőtt ujra eltunik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

csaktimi

2019. november 12.

Szerintem nagyon jó illata van, édes, sőt..nem simán édes, van benne valami különleges...nem vagyok profi illatok jellemzésében, de talán az ibolyát érzem benne, de azt is nagyon cukrosan-vaníliásan. . Az édes illatokat mindig a LVEB-hez hasonlítom, az számomra elviselhetetlen vattacukor ragacs, ez ahhoz képest nekem többet ér. Nekem tartós, még fürdés után is érzem a fülem mögül ahogy mozgok és megcsap néha. Féláron vettem, 3400 valamennyiért, 100 ml. Ha ez nem érte meg, akkor nem tudom mi :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

niki123

2019. október 24.

Hát én nem tudom, hogy rajtam miért nem tartós vagy változtattak-e valamit a parüfmön, de szinte egyáltalán nem érzem magam, másokat is kérdezek, hogy éreznek-e bármit, de senki semmit... Mostmár reggelente kb. csak locsolom magamra, hogy fogyjon...Az illata legalább kellemes, nőies arra a nettó 3 percre, amíg kifújom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Melani79

2019. július 1.

6 óra elteltével még szinte ugyanúgy érzni a bőrömön pedig 40 fok van :-)
Tartós és nagyon nőies finom illat.Egyik kedven Police parfim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

6 óra elteltével még szinte ugyanúgy érzni a bőrömön pedig 40 fok van :-)
Tartós és nagyon nőies finom illat.Egyik kedven Police parfim.

Dormir

2017. november 17.

Igaz, hogy már nem nagyon van forgalomban, de megér egy misét.
A bolgár rózsaolaj erősen megszelidített púderes alapján gyantás, édes, vaníliás édesség. Valahogy tényleg csokis, kakaós hatású, de a sok egyéb finomság fűszeresen, fásan körbeveszi, és nem lesz belőle szimpla, bugyuta illatocska. Jól kitalálták!
Szerk.: Nagyon tartós rajtam. Finoman, haloványan, de másnap reggel is érzem. Annyira otthonosan édes, ismerős, vigasztaló, nőies, meleg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Igaz, hogy már nem nagyon van forgalomban, de megér egy misét.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.