Police

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

2017-es megjelenésű orientális-virágos parfüm nőknek.

Fejjegyek: bergamott, fekete ribizli, vörös ribiszke

Szívjegyek: magnólia, jázmin, rózsa, narancsvirág, borostyán

Aljegyek: kasmír fa, pacsuli, vanília

Ár: 1500/2500 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 5 és 10 ml fújósok, Helyszín: Siofok, fizetés: Banki utalás után postázom.
Police Legend for Woman 30 ml/kép
Ár: 1800 Ft+posta , Eladó: mmaryann
Állapot: kép szerint, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlott postán maradó

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

sztike

2021. június 12.

Eleinte gondolkodtam, hogy megírjam-e a véleményemet, mert én távolról sem vagyok parfümőr és kicsit úgy érzem, velem van a baj, ha nagyon közönségkedvenc illatokról nincs jó véleményem, de hát végső soron önazonosságra kell törekedni, nem népszerűségre, szóval legyen, vállalom a véleményem. Nekem ez szúrós és sok. Csak papíron találkoztunk, de nem bánom, mert van benne valami, amitől fordul egyet a gyomrom. A jázmin-bergamott-pacsuli-vanília kombó nekem még Thierry Mugler Angeljét is belengeti egy rövid időre, amitől én instant kapitulálok, az viszont tény, hogy két illat közel sem azonos, a Police nem akkora agresszor, mint Mugler angyalkája. Tartós, én lineárisnak mondanám, de végtelenül csapnivaló orrom van, szóval kezeljük szubjektíven ezt a megjegyzést. Az üvege meglepően egyszerű, a Police parfümök formatervezői általában masszív adag LSD alatt tervezik a többi üveget szerintem, ez a - ritka - tiszta pillanataik egyikében születhetett. A kupakkal nincs élményem, csak tesztert próbáltam, de nekem ez az illat alapból bizonyíték arra, hogy a megálmodói szeretik, ha fáj. Ettől függetlenül nem húzom le teljesen, árkategóriájában tényleg egyedülálló és én készséggel elismerem, hogy
ad1) velem van a baj
ad2) bőven tettek munkát ebbe az illatba
Szóval akinek inge, fusson és próbálja fel gyorsan (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

ad1) velem van a baj
ad2) bőven tettek munkát ebbe az illatba
Szóval akinek inge, fusson és próbálja fel gyorsan (:

Saranhuone

2021. május 8.

Igaz csak papíron szaglásztam de ez isteni. Úgy látszik, a nem koponyás üvegek lesznek azok a márkától, amik nekem bejönnek, ugyanis nemrég vettem egy üveggel a Shock in scent (lila kaktusz) tesójából is. Legközelebb kipróbálom bőrön is de van egy olyan érzésem, hogy soha véget nem érő parfümlistám újabb darabbal gazdagodik majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

Maricaaa3131

2021. február 15.

Az egyik legtartósabb Police illat, eléggé intenzív édes illata van, kicsit füstösnek érzem magamon. Ruhára fújva még este is érződik, sokan dicsérték, vagány nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 15.

egyedszilvi

2020. november 6.

Kivételesen tegnap ráértem DM-ben szagolgatni😄.
Megmondom őszintén,hogy sosem volt olcsóbb parfümöm.. Ha kaptam ajándékba,akkor csak.
Persze gagyi volt mind,1 óra múlva elillantak róla..
Nagyon hozzászoktam a niche kategoriás illatokhoz.

Neki az üvege más volt,mint a többi,s kifújva pedig elvarázsolt.
Fűszeres,édes vanilia alapú virágillat.

Extra tartós!Egész nap velem volt 2 fújással ez az illat.
Estére,hűvösebb időben kedvenc lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 6.

Kivételesen tegnap ráértem DM-ben szagolgatni😄.
Persze gagyi volt mind,1 óra múlva elillantak róla..
Nagyon hozzászoktam a niche kategoriás illatokhoz.

Neki az üvege más volt,mint a többi,s kifújva pedig elvarázsolt.
Fűszeres,édes vanilia alapú virágillat.

Extra tartós!Egész nap velem volt 2 fújással ez az illat.
Estére,hűvösebb időben kedvenc lesz.

erci1328

2020. április 14.

Nagyon különleges illat. Nincs hozzá mindig hangulatom, de amikor van, annyi önbizalmat ad, hogy öröm rám nézni. Tartósnak extra tartós, szerintem megér egy próbát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Jelizz

2020. március 21.

Akciosan vettem ez eletem 2. POLICE parfumje, tetszik a dizajn es a kupakja nagyon veszelyes :D Hasonlit az illata a Roberto Cavalli parfumomhoz amit annyira nem kedveltem, de ebbe van egy kis edesseg es fuszeresebb , nem tul tartos par orat kibir, nem lett a kedvencem de elhasznalom. semmi extra, tobbre vagytam . :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Agicaa

2019. november 15.

Húha! Ez az illat alaposan megtréfált engem. Történt ugyanis, hogy kb.1.5 hónapja a DM-ben fújtam belőle papírcsíkra és szinte azonnal megcsapta az orromat az a tipikus rózsás felhang, amit nagyon, de nagyon nem nekem találtak ki alapjában véve. A csíkocska "hazahúzta a csíkot" velem együtt és szépen a feledés homályába, egyúttal a táskám mélyére került nálam, pedig még másnap is bőven érezni lehetett az illatot, valahogy mégsem fogott meg. Aztán most hétvégén ismét beszédültem a DM-be, ezúttal Joy napozni és eszem ágában nem volt parfümöt venni, egyáltalán semmilyet se. Ám ez a kis rózsás illatocska addig kellette ott magát a polcon (nagy szerepe volt ebben egyébként a letisztult, de gyönyörű üvegnek), hogy újra levettem a tesztert,s ezúttal a bőrömre fújtam belőle. Térültem-fordultam párat még az üzletben, így volt ideje leszáradni kicsit az illatnak. S láss csodát! A bőrömön nem lett az a tolakodó, kicsit nyanyás rózsaillat, hanem egy egyszerre virágos, ám mégis nagyon finom, édes parfüm, amiben a rózsa és a vanília tökéletes összhangban vannk egymással.
Így hát szépen hazajött velem egy 30 ml-es üvegcse és az új szerelem azóta is tart vele. A fehér színű (To be the Queen) mellett szerintem ez a második legütősebb Police parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Kusika

Korcsoport: >54
2019. szeptember 19.

Abban egyetértek ,hogy a Police parfümök közül a legjobb,de sajnos rajtam nem működött úgy ahogy azt gondoltam volna.
Kipróbáláskor először egy intenzív és tényleg édes illatot érezni de hamar átcsapott egy tömény vaníliás vattacukros
felhőbe ami nem én vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

felhőbe ami nem én vagyok.

Nikki1202

2019. május 24.

Első fújásra beleszerettem, aztán minél többet használtam,annál inkább nem tetszett. Túl intenzív és túl édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

eddycarnevale

2019. március 27.

Teljesen igaz a nevéhez, valóban viálgi illat. Van egy olyan különlegessége, amit nem lehet megfogni. Elég rejtélyes, misztikus illat szerintem. A ribiszke és a ribizli megadja neki azt a löketet, amit másban nem találni. Erős, órakkal később is jól érezhető bőrön és ruhán is egyaránt.
Nem biztos, hogy mindenkinek való, tekintve, hogy egészen különleges illat. 10/10

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.