Police

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

2017-es megjelenésű orientális-virágos parfüm nőknek.

Fejjegyek: bergamott, fekete ribizli, vörös ribiszke

Szívjegyek: magnólia, jázmin, rózsa, narancsvirág, borostyán

Aljegyek: kasmír fa, pacsuli, vanília

Ár: 4000 , Eladó: Krisztimaci
Állapot: 50/35-40 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Átvétel Nagyvárad tér vagy Foxi plusz költséggel.
Ár: 2000 Ft +posta , Eladó: Masnuci
Állapot: 30/18ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

Jelizz

2020. március 21.

Akciosan vettem ez eletem 2. POLICE parfumje, tetszik a dizajn es a kupakja nagyon veszelyes :D Hasonlit az illata a Roberto Cavalli parfumomhoz amit annyira nem kedveltem, de ebbe van egy kis edesseg es fuszeresebb , nem tul tartos par orat kibir, nem lett a kedvencem de elhasznalom. semmi extra, tobbre vagytam . :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Agicaa

2019. november 15.

Húha! Ez az illat alaposan megtréfált engem. Történt ugyanis, hogy kb.1.5 hónapja a DM-ben fújtam belőle papírcsíkra és szinte azonnal megcsapta az orromat az a tipikus rózsás felhang, amit nagyon, de nagyon nem nekem találtak ki alapjában véve. A csíkocska "hazahúzta a csíkot" velem együtt és szépen a feledés homályába, egyúttal a táskám mélyére került nálam, pedig még másnap is bőven érezni lehetett az illatot, valahogy mégsem fogott meg. Aztán most hétvégén ismét beszédültem a DM-be, ezúttal Joy napozni és eszem ágában nem volt parfümöt venni, egyáltalán semmilyet se. Ám ez a kis rózsás illatocska addig kellette ott magát a polcon (nagy szerepe volt ebben egyébként a letisztult, de gyönyörű üvegnek), hogy újra levettem a tesztert,s ezúttal a bőrömre fújtam belőle. Térültem-fordultam párat még az üzletben, így volt ideje leszáradni kicsit az illatnak. S láss csodát! A bőrömön nem lett az a tolakodó, kicsit nyanyás rózsaillat, hanem egy egyszerre virágos, ám mégis nagyon finom, édes parfüm, amiben a rózsa és a vanília tökéletes összhangban vannk egymással.
Így hát szépen hazajött velem egy 30 ml-es üvegcse és az új szerelem azóta is tart vele. A fehér színű (To be the Queen) mellett szerintem ez a második legütősebb Police parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Kusika

2019. szeptember 19.

Abban egyetértek ,hogy a Police parfümök közül a legjobb,de sajnos rajtam nem működött úgy ahogy azt gondoltam volna.
Kipróbáláskor először egy intenzív és tényleg édes illatot érezni de hamar átcsapott egy tömény vaníliás vattacukros
felhőbe ami nem én vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 19.

felhőbe ami nem én vagyok.

Nikki1202

2019. május 24.

Első fújásra beleszerettem, aztán minél többet használtam,annál inkább nem tetszett. Túl intenzív és túl édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

eddycarnevale

2019. március 27.

Teljesen igaz a nevéhez, valóban viálgi illat. Van egy olyan különlegessége, amit nem lehet megfogni. Elég rejtélyes, misztikus illat szerintem. A ribiszke és a ribizli megadja neki azt a löketet, amit másban nem találni. Erős, órakkal később is jól érezhető bőrön és ruhán is egyaránt.
Nem biztos, hogy mindenkinek való, tekintve, hogy egészen különleges illat. 10/10

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Alix

2019. január 25.

Nőies,kifinomult illat,amolyan igazi “beburkol,körbevesz” érzésem van tőle.Egy olyan nő illata,aki tudja,mit szeretne az élettől,de nem harccal próbálja elérni,hanem ésszel és szívvel.Bizalmat sugall,komfortos.Nem a csábító nőci illata,legalábbis nem a nyíltan és provokatívan csábítóé,hanem inkább a titokzatosé,aki nem mutatja meg magát rögtön,de felébreszti az érdeklődést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Agnes09

2019. január 11.

Igényes, keleties, orientális, virágos fűszeres illat. A legjobb illat a Police. ok közül szerintem. Én az erős, fűszeres illatokat szeretem, így Nekem nagyon bejön, Megtaláltam, az én illatom. A vanília, kasmír fa mellett a virágok, pacsuli, jázmin, magnólia és a gyümölcsök teszik különlegessé az illatot. A tartóssága is remek. Akciósan a 100ml est sikerült online vásárolnom a hozzávaló 400ml es testápolóját is , mely szintén kiváló illatú és minőségű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 11.

becca483

2018. október 14.

Miután leszárad annyira finom illata van, hogy legszivesebben egész nap fujkálnám magamra. 🤤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

wallflower87

2018. szeptember 4.

Ez meglepoen finom!! Nem voltak nagy elvarasaim, mivel a Police parfumoket mar besoroltam magamban a gagyi kategoriaba, de annyira feltuno volt ennek az uvege a tobbi drogerias parfum kozott, hogy meg kellett szaglasznom. Mivel mar a papircsikra kifujva is tetszett, vettem a batorsagot es a nyakamra is fujtam belole. Estere annyira jo illat lengett korul, hogy el sem hittem. Valami isteni a leszaradasa, igazi komfortillat - nem zavaro, de erezhetoen korbeleng puha, meleg, vanilias-puderes-fas akkordokkal. Szerintem ez egy univerzalis illat, huszonevesektol idosebbekig barkin jol allhat, barmilyen alkalomra, leginkabb oszi-teli hasznalatra ajanlom. Erdemes kiprobalni, ha valaki egy felnottes, igenyes illatot keres megfizetheto aron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

gabryella69

2018. július 2.

IMÁDOM!! :) Ez pont az én illatom!Kicsit édes,de nem hétköznapi.Kicsit vad,kicsit nőcis..Tartós! Újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Lilás piros.