Police

Ár:   5480 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 480 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2015. október 22.

Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 480 Ft

Kiadás éve: 2015

Illatösszetevők: citrom, kardamom, menta, piros alma és antilone, napos jegyek, ózon, levendula, szerecsendió, fahéj, rebarbara és liliom, vanília, tonka, kasmír fa, haiti vetiver és fás ámbra, narancsvirág

Ár: 5 480 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

tátombák

2018. október 17.

Valahányszor megérzem,arra gondolok, hogy "igeeeen kislányok, ez a görögistenek illata!!"

Hezitáltam, hogy a To be king, vagy ez legyen a karácsonyi ajándék, szerintem jól választottam. Azt figyeltem meg, hogy teljes áron nem éri meg megvenni, rengetegszer látom akciósan, 2-3 havonta biztos hogy van féláron is drogériákban. Nem véletlen egyébként, hogy valamelyik őszi kuponos hétvégén szombat reggelre teljesen elkapkodták ezt az illatot. Ruhán tovább érződik az illat, bőrön fél nap. Friss, férfias, nehéz betelni vele. Később egyik jó barátom is beszerezte (teljes áron szegényke...), rajta is szuper, nagy hatótávolságú, intenzíven érzem szinte egész este.

Az üvegéről annyit, hogy jellegzetes még azoknak is, akik nem merültek bele túlzottan a parfümök világába. Ha bárki meglát egy random henger alakú parfümös üveget, másnapra elfelejti. De a koponya formáról mindenkinek a Police ugrik be. Naugye, hogy mégsem olyan rossz ez a koncepció...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Ferita

2018. február 7.

Édes Drága nagyfiam illata.14 éves lesz,de "sajnos" a parfümmániás édes anyukája elrontotta.Nem bánom ha szereti a finom illatokat és azt gondoltam második parfümnek ez tökéletes.Az első a Replay Relover volt 12 évesen,persze csak finoman pólóra fújva és nem iskolába,hanem alkalmakra.Nem tudok mit tenni,valamit tőlem is kellett örökölnie :)
Maga az illat nekem is tetszik.Fiatalos,vagány pasiknak való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Maga az illat nekem is tetszik.Fiatalos,vagány pasiknak való.

abicicaaa

2018. január 21.

Az ember kapta karácsonyra, és imádja minden részét, én szintúgy.
Végig szaglasztam az összes parfümöt a DMben és valahogy az összes egyformanak tűnt, míg nem elértem ehhez az illathoz. Szerelem volt egyből.
Az ember csak ezt fújja, semmi mást nem hajlandó karácsony óta, meg fürdés után is :D
Tényleg állandóan van valami akció, nem érdemes teljes áron venni.
Egyetlen problémája talán a tartóssága, fél napig jó ha átvészeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Az ember kapta karácsonyra, és imádja minden részét, én szintúgy.
Tényleg állandóan van valami akció, nem érdemes teljes áron venni.
Egyetlen problémája talán a tartóssága, fél napig jó ha átvészeli.

hmanita1989

2017. július 11.

Párom használja, nagyon odáig van érte meg vissza. Nem drága, mindig akciózzák a Müllerben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

zahraa

2017. április 17.

A masodik kedvenc. Minden Police parfumben van valami, amitol annyira hasonloak, hogy nehez megkulonboztetni oket, talan a fas alapjegyek miatt van.
Tartos, finom illat. Letisztultabb, mint a sok fejfajoan eros ferfiparfum a nevesebb markaktol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

HRenata

2017. március 24.

Férjnek tetszett meg, és nekem is tetszik, így megkapta ajándékba. Fűszeres, picit édes, ugyanakkor levegős is, nem túl nehéz illat. Laza, könnyed, de ő sem az az élére vasalt üzletember típus. A koponya formájú üveg nekem nem tetszik, de van ezen kívül még jónéhány ronda parfümös üveg a piacon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Carlito

2017. február 27.

Kicsit Paco Rabbane Invictus..nem rossz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Kicsit Paco Rabbane Invictus..nem rossz..

vivien88

2017. február 11.

Nem is tudom... eleinte imadtam ezert ajandekoztam meg ezzel a parom.
Nem rossz illat de vannak sokkal-sokkal jobbak. Nem mondanam a legtartosabbnak sem.. nem hinnem hogy legkozelebb is erre fog esni a valasztasom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Nem is tudom... eleinte imadtam ezert ajandekoztam meg ezzel a parom.

Panna91

2016. október 28.

Nagyon szeretem a drága férjem új parfümjét :) nagyon jo illatú, tartós a kabátján mindig érezni. Komoly de mégis fiatalos olyan utána fordulós illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

Elkofen

2016. október 8.

A Police férfi illatok közül a legjobb szerintem. A parfümök koponyás, vagy éppen bilincs formájú üvegei szerintem is meglehetősen taszítóak és bizarak. Viszont ez az illatuk tényleg meglepően finomra sikerült. Szexi, vagány, fiatalos illat.Talán nem igazán illene egy túl komoly, öltönyös, vagy idősödő férfihez. Nem csoda, hiszen az ilyen jellegű fás fűszeres parfümök a fiatalos pasiknak állnak jól. Ennek ellenére ez az illat egyáltalán nem komolytalan és nem kelt olcsó hatást. Nagyon tartós is és vonzza a női orrokat.
Update: Továbbra is ez az illat tetszik legjobban a férjemen ebből a márkából. (Így 40 évesen). Továbbá a Rossmann polcait rendezgető nagyon fiatal eladólány is egyetértett velem. Pontosabban neki is ez a kedvenc férfi illata a Police koponyás szériájából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate