Police

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Ádám, Módosítva: 2021. május 19.

Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 120 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Illatcsalád fás-fűszeres

Összetétel grapefruit, bors, ibolya levél, pacsuli, cédrus, ámbra

zsigraijozsef1986

2020. október 30.

Örök kedvenc! Egész évben viselhető, tartós, férfias illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

Örök kedvenc! Egész évben viselhető, tartós, férfias illat!

vadvirag919

2020. június 18.

Jöttem megvédeni ezt a kis förmedvényt. Na nem mintha szüksége lenne rá... de - mindig van egy de ugye. Három évvel ezelőttig egy darab police parfüm került a látóterembe (majd a süllyesztőbe), mert annyira le volt árazva, hogy megszagoltam. Kb. az ember után dobták, és az üveg is cuki volt, de olyan fejfájás jött rám, hogy inkább hagytam a polcon. Pedig szeretek vásárolni. Eskü.
Police 2.0 találkozásra nem emlékszem, már pár nyári hónapja biztosan együtt voltunk a delikvenssel, amikor rájöttem, hogy azt a gagyi márkát használja, amit én leárazva sem vennék meg nőiben. :D Ráadásul szereti. Évek óta. És b@ssza meg igaza van. Télen, nyáron, frissen fújva annyira "ott van" ez a parfüm, hogy ha reggel kapok puszit mielőtt kilép az ajtón, akkor fél napig ezt érzem az arcomon (a sajátomat meg cseszhetem, abból egy kanyi molekula nem érződik....). Ha felemeli a macskát, akkor meg az árasztja egész nap a bundájából.... És ez a rész még csak nem is olyan finom. Este amikor visszahozza, az mondjuk egészen jó.
Ami miatt mégiscsak megtűröm/imádom/odavagyok érte az az, amikor 25 fok felett megsüti a nap. A legeslegeslegfincsibb napos XY bőrillat a világon. Az udvar másik feléről kiszagolom, szélcsendben. Az ámbra, nyilván az ámbra meg a bőrkémia.... Rajta csodás. Az összes mindenféle korú nőismerőse megjegyzi, hogy milyen jó illata van, és ők is vesznek majd ilyet a saját pasijuknak (ami amúgy fura, de jobb mintha azt jegyeznék meg, hogy mennyire nincs jó illata). :D
Próbálkoztam más irányokba terelgetni eleinte, legalább legyen egy téli/egy nyári parfümje, de igazából sok minden nem működik rajta. Ez viszont igen. Szereti. Néha én is. Win-win.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Mercy23

2020. május 7.

Páromnak rámbizta, hogy vegyek neki egy parfümöt és a dmbe hosszas szagolgatas után ezt választottam. Nagyon jól tettem :) Mind a ketten nagyon szeretjük, kellemes illatú, különleges és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Audry1

2019. szeptember 17.

Barátomnak vettem ezt a parfümöt Karácsonyra, ő is nagyon szereti, én viszont egyenesen odavagyok érte! Persze nem magamon szaglászva, de a legjobb férfi parfümillat, amit ismerek! Az illata nagyon tartós elmondása szerint, elég reggel 2 fújás magára és egész nap tart az illat. Az üvegcse viszont külön plusz, állandóan begyűjtöm a kifogyottakat páromtól! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Erika80

2018. június 3.

Nagyon finom illatkompozíció. Zamatos, fás-gyümölcsös illat. Tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

Nagyon finom illatkompozíció. Zamatos, fás-gyümölcsös illat. Tetszik!

Alicee4

2017. június 29.

Férfias és tartós illata van, nekem bejön. Messziről is lehet érezni, de nem zavaró!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Carlito

2017. május 6.

Imádom. Friss fás egy kis édes alap illat..POLICE ez 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Imádom. Friss fás egy kis édes alap illat..POLICE ez 5 csillag

inimini

2016. május 30.

Hétköznapokon ezt használja a párom. Nem tudom hogy csak megszoktam-e vagy alapból is tetszett az illat, de mostmár a melegséggel, a biztonsággal párosítom. Ámbra,pacsuli,grapefruit->csak jó lehet. Tartós illat és messziről érződik (de nem fojtósan!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

bbriggitta

2016. május 20.

Férfias illat, tartós, szerintem megéri az árát. Az illata nem zavaró, nem túl fűszeres, de mégis markáns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

Danikovm1997

2016. április 15.

Én használtam,szerintem jó illata van,olyan illata van,mint a szedres férfi babatusfürdőnek. Jó-jó,de nagyon tömegillat,mert ugye nem drága,az árához képest tényleg jó,és szinte boltban kapható,tehát mindenhová eljut,és mindenhol szembejön az utcán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.