Police

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoirPlum, Módosítva: 2017. december 12.

Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák

2017-es megjelenésű orientális-virágos parfüm.

Fejjegyek: gyöngyvirág, kókusz, fekete ribizli

Szívjegyek: őszibarack, rózsa, kunkor

Alapjegyek: kasmír fa, fás jegyek, vanília, borostyán

Ár: 2500 , Eladó: noradrenalin

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anita763

2021. március 18.

Határozottan ajánlom ezt a parfümöt az Olympéa szerelmeseinek, mert elég nagy a hasonlóság. Őszintén szólva szinte nem is tudom megkülönböztetni a kettő illatot egymástól. Gyönyörű meleg, édes és krémes illat, amely tökéletes nappali vagy éjszakai viseletre, bármely évszakban. Hatalmas a szilázsa, és hosszú az élettartama. A fejillatban a sós kókusz, vanília valamint a gyümölcsös jegyek kavalkádja érezhető. 👌🏻 Szerencsére egy idő után a gyümölcsök halványulnak, a só lenyugszik, és előbukkan a heliotrópot, amely lágy virágporszerűséget kölcsönöz az illatnak. A leszáradás nagyon krémes, meleg, mély és gazdag illat. Borostyán, heliotróp, vanília, kasmírfa és igen, némi krémes kókuszdió kombinációja. A legvégén a jázmin legkisebb árnyalatát és csak a tenger sós, vizes frissességének halvány érintését érezni. Összességében ő egy csodálatos illat. 💜

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 18.

georgina_95

2021. március 18.

Nagyon tartós, megfelelően fűszeres, édeskés illat. A kedvencem! Mindennapi használatra nem ajánlom, hosszútávon nagyon tömény, könnyen telítődsz vele! Ár-érték arány tekintetében kiváló választás. (Édesanyám -56 éves- kapta ajándékba, ő azonban nem szereti az erős, fűszeres illatokat, így nekem ajándékozta. Azóta többször újravásároltam már) :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Evelili

2021. március 14.

Nagyon tartós,de nekem nem vált be. A drogériában a teszt csíkon tetszett az illata, azonban a bőrömön nem. Akciós áron vettem, szerintem elajándékozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Zsankaa

2021. február 16.

Fűszeres, kellemes illat én inkább különleges alkalmakkor használom, tényleg sokáig érződik bőrön és ruhán is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

emiko

2020. október 20.

Több mint 4 éve ő A parfümöm. Hiába próbáltam mást, egyik semmi nemnjött be anyira mint ez. 1 kis üveg nekem kb 1 évre elég, a nagy kb 2. Glamour napokon szinte mindig 50% kupon van rá, mindig ilyekor veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 20.

Nikolett9

2020. október 7.

Édeskés, fűszeres illat. Boltban mikor megszagoltam nagyon tetszett, azonban rajtam már kevésbé. Eleinte nagyon kellemes, finom illata van, de később kesernyéssé válik. Nem túl zavaróan szerencsére. Az üvege nagyon tetszik, odavagyok a kis koponyákért. Tartós illat, a ruhámban egész nap, rajtam pedig hosszú órákig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

enikoo97

2020. július 7.

Imádom az illatát, teljesen jól működik a bőrömön is :) Nagyon tartós az illata, ha ruhára fújod azon még másnap is lehet érezni, de bőrön is fél napot tuti érezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

pomme

2020. március 17.

Biztos gáz, de nekem nagyon tetszik az illata! Az üveg szuperbéna, de a a lötyi 5 csillag, a tartósság meg max 2-3 csillag, de annyira boldog vagyok ezzel a fűszeres kókuszos nyáresti bombával (fél óráig bomba :D), hogy meg fogom venni nagyban. A Sensuous Nude és Adam Levine parfümje jut róla eszebe. Fűszeres-fás, felnőttesebb kókuszos, krémes, meleg nyári illat, de szerencsre messze van a Terracotta mamisságától. Az tényleg idős néniknek való, ez meg inkább dögös, 40 alatti nőknek, akik nyaralni járnak, nem pedig babát/gyereket terelgetni a homokban.

Update: úgy látszik, csak a minta volt gyenge, mert mióta az üvegesből fújok magamra, egész nap érzem, úgyhogy jár az 5 csillag. Így 20 fokban tök más illata van, inkább pörköltmogyorós-virágos lesz, mellette érzem a mogyoró(kókusz?)héj száraz-fás illatát is. Az Olympea édes-sóssága jut róla eszembe, de szerencsére nincs benne az a nagyon rossz illatjegy (valamelyik virág), amitől sosem hordanék Olympeát :) Leszáradásában átmegy egy meleg, édes (de nem túl édes) illatba, nulla virággal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 17.

noradrenalin

2019. december 28.

Egész jó kis illat, nekem tetszik édeskés fűszeres. Tartóssága is egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Egész jó kis illat, nekem tetszik édeskés fűszeres. Tartóssága is egész jó.

petra19970101

2019. november 13.

Szerelem illat! Valamiért nekem csak télen, a nagy sálakba bugyolálva, de akkor viszont minden napos kedvenc illat :) Nagyon szeretem, nem bántam meg a vételt, és a DM-ben télen szinte mindig kapható az 50%-os akcióban! Csak ajánlani tudom, ha valaki szereti a fűszeres, finom illatokat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Lila színű.