Police

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoirPlum, Módosítva: 2017. december 12.

Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák

2017-es megjelenésű orientális-virágos parfüm.

Fejjegyek: gyöngyvirág, kókusz, fekete ribizli

Szívjegyek: őszibarack, rózsa, kunkor

Alapjegyek: kasmír fa, fás jegyek, vanília, borostyán

Ár: 290 Ft , Eladó: Vikike
Állapot: Új, gyári, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm ajánlottan, személyes átvétel is lehetséges
Police To Be Miss Beat fújós
Ár: leírásban , Eladó: pomme
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: sima posta

pomme

2020. március 17.

Biztos gáz, de nekem nagyon tetszik az illata! Az üveg szuperbéna, de a a lötyi 5 csillag, a tartósság meg max 2-3 csillag, de annyira boldog vagyok ezzel a fűszeres kókuszos nyáresti bombával (fél óráig bomba :D), hogy meg fogom venni nagyban. A Sensuous Nude és Adam Levine parfümje jut róla eszebe. Fűszeres-fás, felnőttesebb kókuszos, krémes, meleg nyári illat, de szerencsre messze van a Terracotta mamisságától. Az tényleg idős néniknek való, ez meg inkább dögös, 40 alatti nőknek, akik nyaralni járnak, nem pedig babát/gyereket terelgetni a homokban.

Update: úgy látszik, csak a minta volt gyenge, mert mióta az üvegesből fújok magamra, egész nap érzem, úgyhogy jár az 5 csillag. Így 20 fokban tök más illata van, inkább pörköltmogyorós-virágos lesz, mellette érzem a mogyoró(kókusz?)héj száraz-fás illatát is. Az Olympea édes-sóssága jut róla eszembe, de szerencsére nincs benne az a nagyon rossz illatjegy (valamelyik virág), amitől sosem hordanék Olympeát :) Leszáradásában átmegy egy meleg, édes (de nem túl édes) illatba, nulla virággal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

noradrenalin

2019. december 28.

Egész jó kis illat, nekem tetszik édeskés fűszeres. Tartóssága is egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Egész jó kis illat, nekem tetszik édeskés fűszeres. Tartóssága is egész jó.

petra19970101

2019. november 13.

Szerelem illat! Valamiért nekem csak télen, a nagy sálakba bugyolálva, de akkor viszont minden napos kedvenc illat :) Nagyon szeretem, nem bántam meg a vételt, és a DM-ben télen szinte mindig kapható az 50%-os akcióban! Csak ajánlani tudom, ha valaki szereti a fűszeres, finom illatokat! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

ildicream

2019. november 12.

Na végre! Egy illat, ami rajtam működik!!! Ez nagy szó, mert az általában a többségnek beváló parfümök az én bőrömön iszonyú pacsulivá süllyednek... 🙄 Tudom a bőröm savassága a ludas, nincs mit tenni. De ez a parfüm rajtam remekel! Fújás után rögtön sok és nagyon édes-fűszeres, de utánna amikor lecsillapodik gyönyörű, finom kókuszos-barackos, nőies illattá alakul. És végre egy tartós illat! Órák múlva is lágyan körülleng, nem tolakodik. Úgy látszik azt kell keresnem, ami a nagy átlagnak nem válik be. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Qwerty

2019. november 3.

Nagggyon édes. Nem szabadott volna éhgyomorra fújni. Már rutinos vagyok, kézfejre fújom (tudom, tudom hová kellene, de két kabátmosást is köszönhettem mostanában csuklóra fújt illatnak), émelyegtem utána rendesen. A legbosszantóbb az volt, hogy az alapillat jó. Ha kivonnák belőle a hordónyi cukorszirupot, szép kis fás illat lenne.
Úgy még nem jártam illattal, hogy ragadt utána a bőröm. Ez ebben az esetben szerencse volt, mert az autóban található nedves műszerfaltisztító kendővel nyom nélkül leszedtem magamról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Jelizz

2019. június 23.

Igen egy kicsit Paco Rabanne Olympea beutese van, kellemes hetkoznapi gyumolcsos illat es mintha rum illatot ereznek. Cuki az uvegje , nem tul tartos max par oraig erzem de tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

TamaraS

2019. június 7.

Kedvenc parfümöm, nagyon szeretem. Kellemes virág illata van és tartósabb is szerintem mint a To be Woman változat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

BlutterflyGirl92

2019. június 1.

Nagyon finom illata van, édeskés és egyedi. Hosszan tart. ajándékba kaptam, de biztos újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

PETRA820718

2019. április 13.

Hatalmas csalódás, pedig volt már Police parfümöm, némelyiket kifejezetten szerettem, de ez sajnos pénzkidobás a javából.
Még szerencse, hogy féláron vettem a Glamour kuponnal, de akkor is az illata gyakorlatilag ahogy kifújom elszáll, már 10 perc után sem érzem..
Semmi pozitívat nem tudok róla mondani, az üvege nagyon ízléstelen, de mindez egyáltalán nem zavarna, ha a parfüm jó lenne.
Így az egész gagyi kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

Így az egész gagyi kategória.

NikolettEke

2019. március 28.

igaz ajándékba kaptam, de nekem nagyon tetszett
illata édeskés, sokaig meg marad, vigyázzni kell rá nehogy elfogyjon 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

igaz ajándékba kaptam, de nekem nagyon tetszett
illata édeskés, sokaig meg marad, vigyázzni kell rá nehogy elfogyjon 😀