Police

Ár:   8190 Ft, 11 590 Ft és 16 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 22.

Ár:   8190 Ft, 11 590 Ft és 16 590 Ft
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Fejjegyek: bergamott, fekete szeder, narancs

Szívjegyek: ciklámen, tejkaramell akkord, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pacsuli, kasmír fa

Ár: 3800 , Eladó: Bogika95
Állapot: Új, kicsomagolt, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Massacre

2021. május 22.

Ajándékba kaptam, de őszintén nem jött be.. nagyon édes, émelygős, nekem hányingerkeltő egy idő után, le kellett mosnom magamról sajnos.. vattacukros illatra emlékeztet nagyon tömény formában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 22.

Ferita

2021. március 7.

A fiam barátnőjének vettem szülinapjára,remélem terszeni fog neki. Szereti a gyümölcsös édeskés illatokat. Ez a csillogós rózsaszín koponya elég érdekes,de nem is az a lényeg. Maga az illat finom,rajta pont ezt tudtam elképzelni 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 7.

Mercury91

2021. február 16.

Kellemes illat, tartós, mint általában a Police parfümök. Mindig 50%-os akcióban veszem január elején a DM-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Alexa0893

2021. február 10.

Akciósan vettem a rossmannban, megtetszett a doboza és az üvege, aztán megillatoltam és szerintem totál Gucci-Rush, amit 10 évvel ezelőtt használtam és annyira imádtam hogy csak na. Szóval ő is nagy kedvenc lett😊 Egyáltalán nem "cukorkafelhő" mint ahogyan azt a nevéből és csomagolásából gondoltam először. Szerintem egy nagyon nőies illat, tartóssága is jól remekel. Ár-érték arányban győztes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Jelizz

2021. január 18.

Mar tul toltak ezt a koponya format tele csilamokkal de oke ,tetszik vagany a polcomon. Akciosan vettem.
En ugy erzem hogy hasonlit a Lancome la vie est belle illatara... (amit nem kedvelek) olyan rozsas-pacsulis-cukros-karamellas illat. Tul kusza az illat . Kicsit eretlen illat. Es a tartosagga ... 2 ora maximum 3 ora .
Nem hiszem hogy veszek tobb Police parfumot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

Nem hiszem hogy veszek tobb Police parfumot.

pacsalia

2020. december 30.

Évődtem hónapokig (kb a megjelenése óta), hogy kell e ő nekem X ezredik illatnak. Végül csak megvettem a napokban, mert már hetek óta csábító áron volt a Rossmannban - 40ml 4000-ért. Szokásomhoz híven elgyengültem.
Csak én érzem úgy, hogy ez egy elég ütős La vie est belle hasonmás? Nem, nem csak én, mert fragrantica-n 7 ember jelölte hozzá hasonlónak. De ez minimálisan szedresebb, frissebb, főleg az első 1 órában kifújás után. A tartóssága az árához képest rendben, kb 4 órán át intenzíven jelen van, majd visszaszorul és kellemesen fás-édes, bőrközeli lesz. Újravenni lehet nem fogom, de nem bántam meg hogy végül része lett a gyűjteményemnek. Mellesleg ez a csillogós brutálpink koponya nagyon bizarr, de elég menő is egyben😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Scara

2020. december 26.

Bevallom, én parfüm-sznob vagyok. Mindig is kerestem a különleges, nehezen elérhető parfümöket és inkább költöttem ezekre, mint olyan elhanyagolható dolgokra, mint pl. ennivaló. 😁 A hét elején még gyorsan beugrottam a Dm-be, hogy az ünnepek alatt ne fogyjunk ki a fogkrémből és a tacsink kedvenc jutifalatjából.
Egyszercsak megéreztem egy illatot a parfümös részleg felől -amit rendszerint elkerültem- és mint egy tisztességes vadászkutya, elindultam a nyomon. Megláttam, hogy ezt a parfümöt tartja a kezében egy kb. 20 év körüli lány és szagolgatja a blattert, amire kifújta.
Feltünésmentesen mentem egy kört 😆 és amikor szabad volt végre a pálya, fújtam egyet magamra belőle. A következő percben már az eladót kértem, hogy akár a föld alól is kerítsen nekem egyet ebből, ugyanis a polcon már csak a teszter volt addigra.
Szerencsére a raktárban még akadt egy kis kiszerelés, amivel szaladtam is a kasszához. A férjem konkrétan röhögőgörcsöt kapott, amikor meglátta ezt a nagyon rózsaszín, csillámos koponya "remekművet". 🤣
Azt hiszem ezt a vételt is a terhességi elmebaj számlájára írom, de tény és való, hogy a héten kizárólag ezt fújtam magamra. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

Tbettus

2020. december 12.

Úgy érzem s*gget csináltam a számból pár hónapja.🤣 Hogy miért?
Nagy meggyőződésem volt, hogy én majd csak a JPG és Casharel parfümömet fogom használni, majd pedig ennek az lett a vége, hogy a Rossmannban és Dm-ben lévő akciók miatt beszereztem féláron néhány kiszemeltemet, mint például ezt a csoda csillámos példányt.
Amikor először kipróbáltam az volt az érzésem, hogy minél előbb el kell használnom mielőtt végleg kinövök ezekből a kislányos, cukros illatokból. Aztán magamra fújtam következő nap is....és...DEHOGY NÖVÖK KI!!😂😂
Tényleg cukorkásan indít...személy szerint porcukor...egy régi Playboyra emlékeztet...Powder vagy mi volt neve?
Később viszon megjelenik valami karamell és kicsit komolyít az összhatáson.
A tartóssága rajtam egésznapos...tényleg egésznapos még jó magam is érzem magamon😄
10000 szónak is egy a vége: *5-ös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

Úgy érzem s*gget csináltam a számból pár hónapja.🤣 Hogy miért?
Később viszon megjelenik valami karamell és kicsit komolyít az összhatáson.
10000 szónak is egy a vége: *5-ös. :)

hnikolett

2020. november 26.

A tegnapi napon sikerült egy kis 40 ml-es kiszerelést beszereznem belőle, nagyon kellemes illat, nekem nem tolakodó, szeretem az ilyen édes illatokat. Nagyon tartósnak gondolom, délután befújtam magam, és még este is éreztem a ruhámon:) Eddig a fehéren (to be the queen) kívül nem mertem police parfümöt próbálni, de van egy olyan érzésem, hogy sorkakozni fognak a kis koponyás üvegek a komódomon😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

Dea0609

2020. november 25.

Mivel a Rossmannba a parfümök le vannak árazva így természetesen vásárlás indul....A Bruno banani parfümök és e között vaciláltam...ő jött velem haza.és nagyon jó döntés volt.A PARFÜM számomra. Ez vagyok én!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Lila színű.