Police

Ár:   8190 Ft, 11 590 Ft és 16 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 22.

Ár:   8190 Ft, 11 590 Ft és 16 590 Ft
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Fejjegyek: bergamott, fekete szeder, narancs

Szívjegyek: ciklámen, tejkaramell akkord, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pacsuli, kasmír fa

50ml Police To be Sweet Girl EDP
Ár: 4000ft , Eladó: klau810614
Állapot: Kipróbált , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó

d.anett89

2020. augusztus 19.

Még csak a DM-be szaglásztam meg. Viszont találtam egy oldalt ahol olcsóbban meg tudtam rendelni mint H üzletbe veszem. Először az üvege fogott meg. Van már egy Police fehér koponyás parfümöm,az is bejött.
Szép csillogós az üvege,az illata meg nagyon kellemes. Alig várom,hogy megjojjon

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

pinksunset

Korcsoport: < 18
2020. július 23.

Nagyon szeretem, intenzív illata van, így kevés is elég belőle. Sokáig elég ami plusz pont, és az üvege is tetszik, szép csillámos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 23.

mercivagyok

2020. július 19.

Glamour napokon vettem -50%-ban, nagyon elvolt fogyva, Tatán sikerült az utolsót megszerezni.. :) Szerintem nagyon édes, de mégis nőies illat. Reggel és 3-4 óra fele kell fújnom belőlem magamra, bár a második csak magam miatt történik, mert már én nem érzem magamon, mások még igen :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

klau810614

2020. június 30.

Az üvege nagyon szép élőben , tiszta csillàmos😁így még a koponya sem zavar .
Az illata meg isteni fincsi édes de nem fojtogató nagyon illik az üvegèhez vagyis a koponyájához🤣Ha hasonlítani kellene akkor la vie est Belle és britney fantasyja egy kis frissességgel keverve, tökéletes 😍Ja és nagyon tartós , fürdés után is érezni . Kívánság listás 👍🏻

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Az üvege nagyon szép élőben , tiszta csillàmos😁így még a koponya sem zavar .

Agicaa

2020. április 23.

Teljesen véletlenül bukkantam rá erre az újdonságra a minap a DM-ben, ahova a szokásos alapdolgokat mentem beszerezni. Egy új parfüm vásárlása egyáltalán nem vot tervben, de ahogy az sokunkkal lenni szokott, szembejött velem ez az újdonság. Nagyon rózsaszín, nagyon csajos üveg, ráadásul Police, és ezt a márkát amúgy is nagyon szeretem, így hát persze, hogy meg kellett szaglásznom gyorsan. :) Papírcsíkra fújtam belőle és azonnal megfogott. Lehet majd szidni, hogy ez a parfüm is be akar állni a most divatos, édes illatok sorába, de akkor is nagyon tetszik. Pont annyira édes, amennyire friss is egyben, ráadásul tök jó a szillázsa is. Nem sokáig gondolkoztam, hogy levegyem a polcról, pláne, hogy most akciósan 4299 Ft-ba kerül a DM-ben. Nekem a csillogó pink koponya is bejön, ami megintcsak ki fogja verni a biztosítékot sokaknál, de szerintem ez a harsány külső is mutatja az illat vagányságát.
Tesztelni fogom továbbra is és jövök majd update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

Tesztelni fogom továbbra is és jövök majd update-elni.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Lila színű.