PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A levendula egy rendkívül sokoldalú, kellemes illatú gyógynövény. Ehhez a virágvizes zseléhez levendula virágvizet és illóolajat is adtak, hogy fokozzák bőrápoló hatását. Ezen kívül tartalmaz: bőrnyugtató, regeneráló aloé gélt, hozzáadott glicerint (az egyik leghatékonyabb hidratáló szer) és olajból készült gélesítőt, ami abban is segít, hogy a hatóanyagok a bőr mélyére jussanak.

vkata96

2019. január 9.

Nagy reményekkel vásároltam meg, próbálok átállni a natúr kozmetikumokra, erről a márkáról pedig nagyon jókat hallottam, és az ára is nagyon kedvező. Hezitáltam eközött és a rózsavirágvizes zselé közt, de mivel szeretek mindent, ami levendulás, erre esett a választásom. A krém állaga nagyon könnyű, ez a kombinált bőröm miatt külön jó. Nappalra használom, estére pedig a szintén natúr Zelka márka körömvirágos krémjét, ami egy testesebb összetétel. Az első használat után kijött pár pattanás ott is, ahol nem szokott, de szeretnék jóhiszemű lenni, remélem csak valami kaja miatt. Azóta nem jött ki semmi, így nem adom fel. Egyébként a hidratáló hatása szerintem megfelelő, ha néhol előjön pár szárazabb rész, akkor nappalra is a Zelkát kenem fel. Az illata kellemes levendulás, és a csomagolása is nagyon praktikus.

vkata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Szilviams0118

2019. január 2.

nagyon szépen beszívódik, de félek, hogy nem hidratál eléggé vagy amennyire én elvártam volna. Megvettem a levendulás olajat is, kipróbálom együtt is.

UPDATE: az olaj nagyon jól működik, de ennek a zselének a hidratáló hatása sajnos kevés nekem

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

fagas

2018. december 20.

Szuper kis kence, nekem nagyon bevált. Gyorsan beszívódik, selymes, puha lesz után a bőröm. Irtó jó a csomagolása - több ilyet!!! - és a levendulás illata is mennyei. Szóval teljes elégedettség, nálam 5 csilis.

fagas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 20.

Erina

2018. december 14.

Szeretem a márka termékeit, de sajnos ez a zselé nekem nem jött be. A homlokamon rengeteg apró pici pattanást okozott. Pedig amúgy nagyon jó lenne, mert alig kell belőle kis mennyiség, remekül beszívódik, hidratál, a csomagolása is praktikus és higiénikus. Az illata pedig enyhén levendulás. Kár érte 😥

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Dori320

2018. november 18.

Nem egy csodaszer, de felkenés után kellemes érzetet kelt a bőrön és az illata is nagyon kellemes. Gyorsan beszívódik, könnyű krém, így van, hogy smink alá is felkenem vékonyan, amikor nagyon száraznak érzem a bőröm.

Dori320
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Mhajni

2018. november 11.

Nagyon tetszik a krém színe, olyan kis vidám, tényleg levendulára hajaz. Illata kicsit erős, de megszokható, és nem érezni sokáig. Könnyen felszívódik, nem ragad, sminkelni is lehet rá, eddig jól is hidratált, majd meglátjuk télen. Árban jó, csomagolás szuper.

Mhajni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

viewxy

2018. november 5.

Nagyon szeretem, ez a kedvencem a virágvizes zselék közül. Olyan könnyen beszívódik, nem nehéz, nem zsíros, igazán frissítő. Jól lehet rétegezni és sokszor használom olajos arcszérummal együtt (így hidegebb időben vagy ha szárazabb a bőröm akkor is megállja a helyét). Már több mint egy éve használom, főleg reggelente, viszonylag sokáig elég egy tégely, mert egy pumpálásnyi mennyiség elég egy vékony rétegben az egész arcomra. Nem hiszem hogy váltani fogok a virágvizes zselékről másra, csak az illatot váltogatom, de ez a levendulás amihez mindig visszatérek.

viewxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

rrituss

2018. október 24.

Önmagában nálam nem sok hatása jelentkezett, azonban rétegzős rutinban megtalálta a helyét, jó kis extra hidratálást ad, és az illatát is szeretem, bár van, hogy soknak találom. A problémás bőrömnek viszont más termékek segítenek, viszont nem szívesen engedem el, főleg a természetes összetevői miatt, ennyi plusz csak jól jön a bőrömnek. :)

rrituss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Renszii

2018. október 2.

Imádom, hogy természetes alapanyagokból készül. Az állaga nagyon jó, hamar beszívódik. :)

Renszii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

dundicat

2018. szeptember 8.

Régóta szemeztem vele, a vélemények meggyőztek, hogy beruházzak rá. Kicsit zsíros a bőröm, és folyton kipattogok ha közelegnek a piros napok. Most egy bő hónap használat után azt mondom, tényleg sokat segít, szép, egységes a bőröm, puhábbnak is tűnik, és átment a pattanás teszten is. Tényleg sokkal kevesebb jött ki, és a gigantikus pórusaim is összehúzza. A bőröm szereti, nagyon hamar teljesen beszívja. Jó szívvel ajánlom, mert amit ígér, azt teljesíti is, és szerintem a minőségéhez képest nem is túl drága. Az állatkísérletmentesség + pálmaolaj mentesség pedig csak hab a tortán!

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.