PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A levendula egy rendkívül sokoldalú, kellemes illatú gyógynövény. Ehhez a virágvizes zseléhez levendula virágvizet és illóolajat is adtak, hogy fokozzák bőrápoló hatását. Ezen kívül tartalmaz: bőrnyugtató, regeneráló aloé gélt, hozzáadott glicerint (az egyik leghatékonyabb hidratáló szer) és olajból készült gélesítőt, ami abban is segít, hogy a hatóanyagok a bőr mélyére jussanak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jazsa

2021. július 27.

Lefekvés előtt kifejezetten jól esik az illata és az arcbőrömet is hidratálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Lefekvés előtt kifejezetten jól esik az illata és az arcbőrömet is hidratálja.

BBFruzsina

2021. június 14.

Imádom!! Kedvenc. ;) este és reggel is használom az arcszérumot megelőzően. ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

Imádom!! Kedvenc. ;) este és reggel is használom az arcszérumot megelőzően. ;)

Kovani1

2021. június 12.

Sajnos nagyon csíp! Ez rendkívúl meglepő egy gyógynövényes kremtől....nem tudom, melyik összetevő okozza, sajnos így kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 12.

TVica

2021. március 18.

Az állaga csodálatos, könnyed, mondjuk nekem a zsíros bőröm ellenére kevés volt hidratálásnak. Illatát imádtam, de borzasztóan csípte az arcomat, ezért a végét már nem használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

viragmezo

2021. január 7.

Isteni illatú, könnyed zselé, pillanatok alatt beszívódik és nagyon sokáig érezni, hogy hidratált és kifejezetten puha tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

tamaslaura

2020. december 1.

Egyszerűen imádom! Könnyed, nem hagy maga után kellemetlen érzetet a bőrömön és az illata is csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 1.

drica

2020. október 11.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nyáron megfelelő hidratálást biztosít. Télen csak akkor használom, ha biztos a lakásban maradok. Ár-érték arányban nagyon megéri. A webshopon jó akciók vannak és szuper gyors a házhoz szállítás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 11.

Akasa

2020. július 11.

Nagyon szeretem a levendula illatát, és jól ismerem. Ebben elvileg orvosi levendula van, de borzalmas, valami más összetevő nagyon elrontja.
A többi zselének isteni illata van.
Ez is visszaküldős kategória.
Állaga, csomagolása viszont nagyon jó, de ezt a szagot nem fogom bírni az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

A többi zselének isteni illata van.
Ez is visszaküldős kategória.

kozmixkitti

2020. július 1.

Nagyon finom az illata és napközben a hatása is szuper, viszont én ha éjszaka használom reggelre hihetetlenül zsíros és fényes lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

feketeagnes

2020. június 13.

én szeretem, sajnos az illata nem tartós, de puha lesz utána a bőröm és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.