PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A levendula egy rendkívül sokoldalú, kellemes illatú gyógynövény. Ehhez a virágvizes zseléhez levendula virágvizet és illóolajat is adtak, hogy fokozzák bőrápoló hatását. Ezen kívül tartalmaz: bőrnyugtató, regeneráló aloé gélt, hozzáadott glicerint (az egyik leghatékonyabb hidratáló szer) és olajból készült gélesítőt, ami abban is segít, hogy a hatóanyagok a bőr mélyére jussanak.

Akasa

2020. július 11.

Nagyon szeretem a levendula illatát, és jól ismerem. Ebben elvileg orvosi levendula van, de borzalmas, valami más összetevő nagyon elrontja.
A többi zselének isteni illata van.
Ez is visszaküldős kategória.
Állaga, csomagolása viszont nagyon jó, de ezt a szagot nem fogom bírni az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

A többi zselének isteni illata van.
Ez is visszaküldős kategória.

kozmixkitti

2020. július 1.

Nagyon finom az illata és napközben a hatása is szuper, viszont én ha éjszaka használom reggelre hihetetlenül zsíros és fényes lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

feketeagnes

2020. június 13.

én szeretem, sajnos az illata nem tartós, de puha lesz utána a bőröm és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

KonDori

2020. június 7.

Állagra nagyon jó, hozza azt, amit a márka többi virágvizes arczseléje, gyorsan szívódik, nem hagy nyomot, ragacsos érzetet. Viszont az illata számomra túl agressziv, már már büdös, wc illatosítóra emlékeztet. Azoknak ajánlom, akik levendula rajongók.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

GalEvelin

2020. április 14.

Én a többi virágvizes zselével egyetemben imádom. Télre picit kevés, de a melegebb hónapokra ez a tökéletes hidratáló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

bettina.tarin

2020. április 11.

Nagyon jó és nyugtató illata van, és a bőrömnek is jót tesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Nagyon jó és nyugtató illata van, és a bőrömnek is jót tesz.

TheGirl

2020. március 31.

Kifejezetten könnyed textúrájú, könnyen beszívódó krémet kerestem. Maximálisan megfelelt ezeknek a kritériumoknak. Kellemes illata van, jól hidratál, nem csíp. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

Noncsi17

2020. március 20.

Mint, ahogy minden Pom Pom termék, úgy ez is iszonyúan csíp. Nagyon szerettem volna szeretni a márkát, főleg, hogy a másik nagy naturkozmetikumokat gyártó cégtől pártoltam el, de úgy tűnik, hogy számomra mindkettő teljes pénzkidobás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 20.

Monaaaaa

2019. november 11.

Szép lett tőle a bőröm, jól hidratál. Az illata pedig.... Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Szép lett tőle a bőröm, jól hidratál. Az illata pedig.... Imádom!

Timitami

2019. november 8.

Nagyon klassz levendula illata van, ez már jó pont, mert szeretem a levendulát. Rajtam jól beszívódik és érzem, ahogy feltölti a bőröm. Koromnál fogva azonban önmagában kevés,így az ugyancsak pompomos szérumot és arckrémet kenem fölé. Mindenesetre az általam használt virágvizes zselék közül ezzel vagyok a leginkább elégedett beszívódás és töltés szempontjából. Smink alá önmagában jó hidratálócska lehet, de én nem használok alapozót. Ahogy én használom, úgy tökéletesen szép és ápolt bőrt eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.