Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2016. június 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: Cukorborsó, Karamell, Vanília, Lime, Grapefruit

Ár: 11.000 ft , Eladó: Lorin28
Állapot: 80/60 ml, Helyszín: --, fizetés: Előreutalàs utàn postàzom.
skin

2019. október 22.

Ez számomra az elegáns nők illata .Van benne valami ami az YSL Cinemájára emlékeztet. Bújós, melengető illat a hidegebb időkre . Kétlem hogy ezzel mellé lehet fogni nincs az az ember aki ezt nem találná kellemesnek.
A Candyk legjobbja . Maximálisan 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 22.

A Candyk legjobbja . Maximálisan 5*.

Timi8

2019. október 13.

Update 2.: El sem hiszem, h. 5. ève màr , h. egyszerűen muszàj tartanom belőle itthon egy üvegnyit! :) Valamikor megkìvànom, valamikor picit hàttèrbe szorul de valahogy mindìg jòlesik! Bekuckòzòs, "mindenkielőlelbùjòs", "csùnyalànyos", "szürkeegèr" napjaimon annyira jòleső èrzès viselni, hogy csak na! Segìt tùllèpni, tùlèlni. Olyankor valahogy nem magabiztossàgra vàgyom, nem az önbizalmon tupìrozò, vmi pluszt adò illatot keresek... Ilyenkor teljesen màsra van szüksègem: elfogadàsra, nyugalomra, magànyra, csendre... És egy együttèrző puha ölelèsre. Ettől az illattòl pedig megkapom! Egyèbkènt màr nem èrzem èdesnek, max. èpp csak èdeskèsnek, de ami tuti, h. egy vègtelenül làgy, szofisztikàlt, kozmetikumos pùderillat, babás bájjal ès egy pötty eleganciàval.
Megvan a talàlò hasonlatom: ez az illat maga az ANYATEJ.

Update: Kihagyhatatlan áron jutottam hozzá és nagy most az örömöm! Fantasztikusan finom, ahogy egybeolvad a bőrrel. Nem a pirìtottcukor-féle égetett, szùròs illat ez, hanem egy lágy tejkaramella, nem fejfájdìtò, hanem könnyed, igényes. Már előre félek, hogy elfogy!!! Felpontoztam!

A 3 közül ez áll hozzám legközelebb! Számomra pont jò, nem tùl édes, kellemes pihe-puha lágyság. Én összhatás tekintetében leginkább a Bvlgari Crystalline edp-hez tudnám hasonlìtani, nem pedig egy szimpla "Candy-light". Sì, LVB vagy Pink Cuki vonalhoz pedig - azon kìvül, h. édes illatokròl beszélünk - sztem sok köze nincs! Jòl sikerült karamellás-vanìliás finomság amibe én amùgy tényleg még a borsòt is beleérzem, ami fura, de tök jò, egyedi buké! Sztem a varázsa az egyszerűségében rejlik, és sztem egy OKOS illat! Sajni nem tudom máshogy fogalmazni! Semmilyen szempontbòl nem feszeget határokat, mértékletes, kifinomult, pici elegancia is van benne, nekem ő nem tucat, csak mert édes. Az üveget nagyon eltalálták az illathoz! Aki édes, de nem egyszerű kislányos illatot keres, és nem akarja a kamaszlányok elől lerabolni a polcokat, érdemes vele egy pròbát tenni! ...lehetne picit tartòsabb valòban, kb.jò 4 òrát bìr rajtam.Emiatt teljes áron sosem fogom megvenni, pedig régòta szeretném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

Megvan a talàlò hasonlatom: ez az illat maga az ANYATEJ.

szandussss

2019. április 8.

A sima Candy is nagy szerelem nekem, most épp ezzel a testvérével szemezek. Hasonlóan nőies, púderes, de kicsit tavasziasabb, és talán rajtam még tartósabb is, mint a másik változat. Az üvege is gyönyörű, azt hiszem, hogy hamarosan be is ruházok egyre. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Heine

2018. október 3.

Púderes, nőies kis fuvallat, abszolút nem ilyet vártam. Meg is vagyok lepve egy kicsit, nekem nem érződik édesnek, csak porosnak. Ma épp bézs kabátka volt rajtam, a szoknyám meg egyebek pedig fekete, nevetgéltem is magamban, hogy ni, a parfümömhöz öltöztem...

Határozottan kellemes érzés viselni, olyan könnyed, elegáns, libegő kis filigrán francia nők jutnak róla eszembe, akik teljesen természetesen és bájosan viselik belülről fakadó nőiességüket, tudatosságukat, intelligenciájukat. Gyengéd, friss, kellemes, puha és biztonságot sugárzó, jó megölelni, megszeretgetni egy nap után. Olyan, mint amikor a barátom épp bújik ki a kabátjából, és még egy finom meleg ölelést kapok, mielőtt elillanna a hő a kabát alól. Szerelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

nyuszo

2018. július 20.

Hirtelen felindulásból vettem pont két éve nyáron.....de valahogy nem éreztem a magaménak, így a polcon is egyre hátrébb került...Most tavasszal újra a kezembe került, de mikor fújtam belőle szinte semmit nem éreztem....mintha vizet fújtam volna.....
Ma újra próbáltam....és működik!!!! Édes - krémes - púderes.... Szerintem igazi nyári illat.....kortalan és gondtalan, tényleg olyan kis nyakba puszilós…..
Most nagyon örülök, hogy van egy ilyenem itthon!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 20.

Most nagyon örülök, hogy van egy ilyenem itthon!!!

Tiziana

2018. február 26.

A Candy-k közül ez tetszik a legjobban...imádom az édes illatokat, de ez olyan fajta édes,
ami szúr és nyomul, valahogy nem tágít. Orrnyálkahártya kínzóóó. És miért fájdul meg a fejem
szinte minden Pradatól? valami titkos keverékük lehet.Van egy olyan alap
a parfümjeikben, ami előbb-utóbb mindig visszatér, és ha ezt nem szereted
akkor szinte az összest nem fogod szeretni.Viszont ezeket az art deco-s üvegeket imádom,
de csak az üvegéért mégsem vehetem meg?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

szinte minden Pradatól? valami titkos keverékük lehet.Van egy olyan alap
a parfümjeikben, ami előbb-utóbb mindig visszatér, és ha ezt nem szereted
de csak az üvegéért mégsem vehetem meg?!

mano330

2017. október 26.

Rendeltem belőle egy mintát, mert izgatta a fantáziámat. Hát nekem nagyon tetszik :) Édes, de nem tömény, nem gelj. A többi Candy-t nem szagoltam mèg, így viszonyítási alapom nincs. Azt hiszem meg van a következő “áldozat” :D
Azt sajnálom, hogy nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Azt sajnálom, hogy nem valami tartós.

Luna1024

2017. október 12.

Véleményem szerint a Candy-sorozat legjobb tagját köszönthetjük a Candy L'Eau "személyében"... :) Iszonyú jó érzés viselni! A sima Candy esetében sajnos a hirtelen fellángolás nálam gyorsan elmúlt: egy darabig imádtam, volt is belőle egy kis üveggel, de azt vettem észre magamon, hogy hónapokig felé se nézek. A polcomon pihent anélkül, hogy egyszer is fújtam volna belőle... Azóta rájöttem, hogy ennek oka a tömény cukrossága volt: bár elsőre nem tűnt túl édesnek, hosszú távon iszonyúan megcsömörlöttem tőle, szó szerint rosszul voltam, amikor viselnem "kellett"! Túl SOK volt, ennyi. :(
Épp ezért, picit félve próbáltam ki ezt a változatot, de kár volt bizonytalankodnom: ez - mint írtam - tökéletes. :) Púderes, légies, kissé porosan édes illat, ami ugyanakkor enyhén citrusos is (utóbbi nagyon kellett bele)! :) Nem "tisztítószer-citrusosság" ez, hanem épp csak egy leheletnyi frissesség, nevéhez hűen tehát valóban a sima Candy könnyedebb változatáról beszélünk. Ugyanakkor a név egy picit megtévesztő is: egyrészt, szerintem Ő sem tavaszi-nyári illat (azért "van benne kakaó", ez sem egy kánikula-kompatibilis fuvallat!), cserébe viszont kifejezetten tartós, ami meglepő egy "L'Eau" utónévre hallgató illattól. Konkrétan semmiben nem marad el e tekintetben a nagytestvérétől! :)
Amit még fontosnak érzek megjegyezni, az a következő: nem tudom, miért, de az én bőrömön jó sokáig meglepően nagy hasonlóságot mutat az 1000 + 1 összetevős, elvileg tehát jóval komplexebb Escada Magnetism-mel! Na persze nem ugyanolyanok, de mégis: jellegükben és illatukban is nagyon hasonlóak. A Candy-ben érzek egy kis ananász-féle gyümölcsösséget - szintén karamellával kombinálva -, talán ez lehet a titok nyitja, de igazából a fene se tudja... :D Lényeg a lényeg: nem tudom, hogy másokon is így működik-e, de Magnetism-rajongóknak érdemes egy próbát tenniük vele, mert szerintem imádni fogják! :)

Összességében ez egy kedves, bájos, ugyanakkor mégsem bugyuta vagy "csitris", hanem tökéletesen kortalan illat. Többet nem tudok írni róla, mert nem mozgatott meg sok mindent a lelkemben, egyszerűen csak jó - bár úgy tűnik, néha ez is elég az 5 ponthoz. :D Üvegesre nem vágyok, de mélyeket szippantanék, ha megérezném a városban rohangálva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Hanamizuki

2017. szeptember 17.

Szeretem ezt az illatot. Komfortillat számomra. Nincs hatalmas szerelem, nincs konfetti, csak egy olyan illat, amit egyszerűen szeretek magamon. És ez mostanában nagy szó nálam. Most, hogy bejött a hűvösebb idő, így tartós is rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Adam0108

2017. június 28.

A barátnőm használja , a kedvence ! :) nagyon tartós magabiztos nőies illat . Szerintem hidegebb időkben mutatja meg magát a legjobban :) Külső szemmel nézve férfi létemre 5csillag !:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Citral, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: CI 14700, CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol