Prada

Ár:   33 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   33 590 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: tubarózsa, frangipani, írisz, méhviasz, fűszerek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

aidanne

2021. február 24.

Ezt a parfumot kaptam, de nem akartam megtartani, mivel eladasra szantam azert kiprobaltam. Egy spricc proba fujas a karomra, es el is felejtettem utana, hogy fujtam belole.
Kesobb ereztem, hogy valami nagyon finom, kremes, feherviragos frangipani illat csapott meg.
Fragrantican is megjegyeztek az idosebb(?) 30 es 40 ev kozotti hordhatosagot, de kerdem en? Miota idosebb a 30 es 40 kozotti eletkor?
En nagyon is el tudom kepzelni egy fiatal lanykan aki epp a hasat sutteti egy forro, nyari napon.
En erzem benne a magnoliat ami szerintem onmagaban is gyonyoru illat. Alapvetoen nem szeretem a frangipani jegyet, kulonosen akkor nem ha azt tubarozsaval vagy barmilyen feher viraggal otvozik. Itt viszont valamiert ( fuszerek? Bergamott?) nagyon eltalaltak a keveresi aranyt. Tetszik a "minosege" is. Nem ordit az a szuros, remes szintetikus anyag. Szep, finom es nagyon kellemes illat. Amugy is szeretem a prada femme vonalat, ebben viszont a tubarozsa nincs elesen jelen igy az is hordhatja aki nem kulonosebben szereti a tubarozsat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 24.

wallflower87

2020. szeptember 17.

Hát nem tudom..az mindenképp érződik rajta, hogy egy minőségi parfüm, viszont nekem olyan tipikus 'irodai illat' és kissé öreglányos egyszerre, nekem a kicsit sznob, stílusos, nagyvilági, karrierista 35+os szingli nőtípus ugrik be róla. Remélem nem bántottam meg senkit, aki ebbe a csoportba tartozik :) Ha ilyen stílusú parfümre vágynék, akkor ezerszer inkább a Narciso Rodriguez For Her-t választanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

csillabella

2019. szeptember 14.

Papírcsíkon kellemes illata volt, de olyan gyengécske, hogy gondoltam adok egy esélyt neki bőrön, hátha... Hát ott sem lett sokkal erősebb és rövid időn belül az is elillant.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

kakaska

2019. augusztus 30.

Csak különleges alkalmakra használom. Kellemes emlékeim vannak róla. Kellemes illat. Finom, krémes, kissé púderes-virágos is. Elég tartós, kb. 6-10 órát bír.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Agnesanna

2019. május 22.

Egész télen végigkísért ez a nagyszerű illat.
Már az első próbánál éreztem, hogy nagyon egymásra találtunk!
Meleg, fűszeres, krémes-mézes virágok, mely egy aranyló aurát von az ember köré.
Határozott intenzív kezdés (de nem agresszív), ami egy méhviaszos, krémes, elegáns, harmonikus illatban szárad le.
Annyira szép a bőrömön, hogy igazi luxusillatélményt hoz!
Nőies, meleg, energetizáló, optimizmust adó finomság!
Tartóssága 5-6 óra, ami nálam jó teljesítmény.
Örökös tag lesz a parfümös szekrényben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 22.

Egész télen végigkísért ez a nagyszerű illat.
Már az első próbánál éreztem, hogy nagyon egymásra találtunk!
Annyira szép a bőrömön, hogy igazi luxusillatélményt hoz!
Nőies, meleg, energetizáló, optimizmust adó finomság!
Tartóssága 5-6 óra, ami nálam jó teljesítmény.
Örökös tag lesz a parfümös szekrényben.

nyuszo

2019. március 23.

Lelkesen emeltem le a gyönyörű, súlyos üveget a polcról!
PRADA....
Sokat vártam,
keveset kaptam....
A blatternél tovább nem jutottunk.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 23.

Lelkesen emeltem le a gyönyörű, súlyos üveget a polcról!
PRADA....
Sokat vártam,
keveset kaptam....
A blatternél tovább nem jutottunk.....

zsebibaba

2019. február 21.

Mézes-krémes balzsamos finomság:) Igazi luxus, nagyon jól "összerakott" kis parfüm. Imádom! Első illatolásra szerelem volt, pedig ritkán fordul velem elő ilyen:) Stílus, elegancia, luxus....vigyázat függőséget okoz!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 21.

pomme

2019. február 11.

kvin update-je nagyon ott van, és teljesen egyetértek vele :D Sok-sok fehér virág, nem az a túl éles, de azért nem barátságos. Nekem még az ugrik be, amikor idős rokont látogatunk, és előtte beugrunk a virágboltba hétvégén, ahol tülekednek a piacról jövő nénik és dől a virágszag (nem, nem igazán szeretem a virágokat, ez van). Szóval mindenképp idősebbeknek való, vagyis hát olyan 70+osokra gondolok igazából. Azért voltam rá kíváncsi, mert nem igazán ismerem a Pradákat, gondoltam ezzel a névvel valami nagy ikonikus dolog lehet, amit kihagytam, de minimum valami olasz dáma illata (jó értelemben). Olyan, aki lehet, hogy már elmúlt 65 is, de sokat ad magára és divatosan öltözködik, igényesen (!) sminkel. Nem a karikatúra dámákra gondolok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

kvin

2019. január 26.

Update:
Újra kipróbáltam, a márkahűségem miatt adva neki még egy esélyt ebben a hűvös évszakban is.
Némileg módosítom, anélkül, hogy előzetesen elolvastam volna a korábbit és érdekes, hogy évszaknak megfelelően változott a véleményem, de lényegében ugyanaz maradt.
Az első asszociáció: ravatalozó.
Nem kell megijedni, nem a sötét, borús, halál-hangulat miatt, hanem az az érzés csapott meg, amikor a kis kápolna tele virággal, a régi, nyikorgós székeken ül a gyásznép, mindenki feketébe kiöltözve, de az elegáns minőségében, parfümöt locsolva magukra, mert most találkoznak régi rokonokkal, ismerősökkel, a koporsó drága szövettel kibélelve, körülötte a sok csokor...
valami ilyesmi, egyértelműen virágillatot áraszt, de nem az a könnyed, vidám virágocska, amit máshol megszokhattunk. Van benne némi ambivalencia, amire a méz és vanília párosa csak még rátesz egy lapáttal.

Drága Prada, vele most nem találtok meg!
Nem az ő hibájuk, az enyém, minek is akartam kipróbálni? Tubarózsa, méhviasz, frangipáni, ylang-yalang és vanília... jaj, de nem az én világom! Rajtam olyan, mint egy lakodalmas süteményes felhozatal. Túl édes, túl krémes, túl sok. Mindenhonnan tömény édes szag, amitől megcsömörlik az ember és le kell táncolnia azt a sok szénhidrátot. Számomra fullasztó, de az illatjegyeit hozza, aki az ilyet szereti, nem érheti meglepetés, sőt, ugrálni fog örömében. Nagyon intenzív, tartós, csak nem az a fajta, amit én szeretek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Update:
Az első asszociáció: ravatalozó.

Drága Prada, vele most nem találtok meg!

Csilluci

2018. december 30.

Sokáig gondolkodtam, hogy mire emlékeztet, mert bizony elég jellegzetes illattal bír. És megvan: Gven Stefani Lamb-jére hajaz jó erősen. Hogy melyik volt a tyúk és melyik a tojás, azt nem tudom😀 A Lamb-et szerettem, jó kis nyári illat volt kellemes árfekvéssel, de már nem lehet kapni Magyarországon.

Könnyed parfüm, mindennapi viselésre alkalmas, nem tolakodó, nem akar senkit legyőzni, csak szolidan elvarázsolni.

A mínusz egy pont a tartósság miatt van, ami nálam kb. 1 óra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 30.

A mínusz egy pont a tartósság miatt van, ami nálam kb. 1 óra...

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)