Prada

Ár:   33 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   33 590 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: tubarózsa, frangipani, írisz, méhviasz, fűszerek

Ár: 13000 , Eladó: Zsuzsixy
Állapot: Kb háromnegyedig van nem sok hiányzik belőle .Fotón látható mennyiség..Próbáltam szeretni ...de nem megy., Helyszín: Ózd, fizetés: Banki átutalás.személyesen
Ár: 15000 , Eladó: mshoney
Állapot: 50ml: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Barbara2021

2021. november 22.

Wallflower87 szívemből szólt. Bennem egy szó fogalmazódott meg: unszimpatikus. Maga az illat nem annyira rossz, de valahogy nekem is sznob öregasszony asszociációim lettek. 😂 Hihetetlen, hogy másnak is ez jutott eszébe. Az én öregasszonyom nem karrierista szingli inkább jelenkorunk Madonnája, aki nem tudja elfogadni a korát és méltósággal viselni, felvallalni, hanem már inkább nevetséges. Pedig amúgy Madonnatol azt vártam volna, hogy coollá teszi a korát és trendet csinál abból, hogy annyi évesnek lenni menő. De nem. Hát nem is tudom. Van valami nekem nem tetsző illatjegy benne, amit nem tudok, hogy micsoda, osszessegeben viszont nem rossz, de ezek a fura benyomások az unszimpatikus nőtípusrol aki ilyet visel, biztosan nem fogom hordani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

gazelle

2021. augusztus 10.

Engem ez az illat Roberto Cavalli Paradiso-jára emlékeztet, de nagyon! Szerintem nem öregasszonyos, és nem is a karrierista nő illata, Nekem tetszik, de nincs benne semmi csavar, kellemes nyári illat, finom, közepesen tartós. Ár-érték arányban viszont a Paradiso sokkal jobb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

zsokaw

Korcsoport: >54
2021. április 18.

Nemes. Ez a jelző jutott eszembe. Csodásan kiemelkedik a frangipáni és összhangban van a többi alkotó résszel. Nem harsog, nem kiabál és homlokegyenest más, mint a mai édes trend. Tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 18.

aidanne

2021. február 24.

Ezt a parfumot kaptam, de nem akartam megtartani, mivel eladasra szantam azert kiprobaltam. Egy spricc proba fujas a karomra, es el is felejtettem utana, hogy fujtam belole.
Kesobb ereztem, hogy valami nagyon finom, kremes, feherviragos frangipani illat csapott meg.
Fragrantican is megjegyeztek az idosebb(?) 30 es 40 ev kozotti hordhatosagot, de kerdem en? Miota idosebb a 30 es 40 kozotti eletkor?
En nagyon is el tudom kepzelni egy fiatal lanykan aki epp a hasat sutteti egy forro, nyari napon.
En erzem benne a magnoliat ami szerintem onmagaban is gyonyoru illat. Alapvetoen nem szeretem a frangipani jegyet, kulonosen akkor nem ha azt tubarozsaval vagy barmilyen feher viraggal otvozik. Itt viszont valamiert ( fuszerek? Bergamott?) nagyon eltalaltak a keveresi aranyt. Tetszik a "minosege" is. Nem ordit az a szuros, remes szintetikus anyag. Szep, finom es nagyon kellemes illat. Amugy is szeretem a prada femme vonalat, ebben viszont a tubarozsa nincs elesen jelen igy az is hordhatja aki nem kulonosebben szereti a tubarozsat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 24.

wallflower87

2020. szeptember 17.

Hát nem tudom..az mindenképp érződik rajta, hogy egy minőségi parfüm, viszont nekem olyan tipikus 'irodai illat' és kissé öreglányos egyszerre, nekem a kicsit sznob, stílusos, nagyvilági, karrierista 35+os szingli nőtípus ugrik be róla. Remélem nem bántottam meg senkit, aki ebbe a csoportba tartozik :) Ha ilyen stílusú parfümre vágynék, akkor ezerszer inkább a Narciso Rodriguez For Her-t választanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

csillabella

2019. szeptember 14.

Papírcsíkon kellemes illata volt, de olyan gyengécske, hogy gondoltam adok egy esélyt neki bőrön, hátha... Hát ott sem lett sokkal erősebb és rövid időn belül az is elillant.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

kakaska

2019. augusztus 30.

Csak különleges alkalmakra használom. Kellemes emlékeim vannak róla. Kellemes illat. Finom, krémes, kissé púderes-virágos is. Elég tartós, kb. 6-10 órát bír.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Agnesanna

2019. május 22.

Egész télen végigkísért ez a nagyszerű illat.
Már az első próbánál éreztem, hogy nagyon egymásra találtunk!
Meleg, fűszeres, krémes-mézes virágok, mely egy aranyló aurát von az ember köré.
Határozott intenzív kezdés (de nem agresszív), ami egy méhviaszos, krémes, elegáns, harmonikus illatban szárad le.
Annyira szép a bőrömön, hogy igazi luxusillatélményt hoz!
Nőies, meleg, energetizáló, optimizmust adó finomság!
Tartóssága 5-6 óra, ami nálam jó teljesítmény.
Örökös tag lesz a parfümös szekrényben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 22.

Egész télen végigkísért ez a nagyszerű illat.
Már az első próbánál éreztem, hogy nagyon egymásra találtunk!
Annyira szép a bőrömön, hogy igazi luxusillatélményt hoz!
Nőies, meleg, energetizáló, optimizmust adó finomság!
Tartóssága 5-6 óra, ami nálam jó teljesítmény.
Örökös tag lesz a parfümös szekrényben.

nyuszo

2019. március 23.

Lelkesen emeltem le a gyönyörű, súlyos üveget a polcról!
PRADA....
Sokat vártam,
keveset kaptam....
A blatternél tovább nem jutottunk.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 23.

Lelkesen emeltem le a gyönyörű, súlyos üveget a polcról!
PRADA....
Sokat vártam,
keveset kaptam....
A blatternél tovább nem jutottunk.....

zsebibaba

2019. február 21.

Mézes-krémes balzsamos finomság:) Igazi luxus, nagyon jól "összerakott" kis parfüm. Imádom! Első illatolásra szerelem volt, pedig ritkán fordul velem elő ilyen:) Stílus, elegancia, luxus....vigyázat függőséget okoz!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 21.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)