Prada

Ár:   20 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2013. május 20.

Ár:   20 500 Ft
Lelőhely:   Müller

A tökéletességre való törekvésből bontakozott ki. A nagyra becsült Luna Rossa nevet kapta; egy illat, mely tiszteleg a természet és az innováció iránti szenvedély előtt. A klasszikus jegyek újszerű értelmezéséből alakult ki a friss és erőteljes illat.

A feltűnő üveg és csomagolás a természet és technológia keresztezését tükrözi, emberi érzelmek és erő, melyek arra késztetnek, hogy feszegessük a határokat.

Daniela Andrier alkotása, a Prada Luna Rossa egy kompromisszumoktól mentes férfi illat, mely a hagyományos összetevők lendületesebb újragondolása. Az aromás frissesség, mely végigvonul az illaton, adja meg az erejét és dinamikus energiáját, a végeredmény ragyogó és érzéki.

Fanyar frissesség A keserűnarancs kivonat életre kelti a levendulát: fanyar-frissítő és pezsdítő.

Aromás szívjegy Az aromás muskotály zsálya és a Nanah fodormenta kivonat az érzékeket új mederbe tereli: gazdagon árnyalt és fennkölt.

Fás-ámbrás jegy Az Ambroxan és az Ámbra abszolút adja meg az illat fás-ámbrás jegyét – a szintetikus és a természetes összetevők közti erőteljes ellentmondástól lesz érzéki: kifinomult, méltóságteljes és időtlen.

krisztike09

2020. április 26.

Messziről és lehunyt szemmel is felismerem ezt az illatot! Elképesztő... Kellemes emlékeket ébreszt bennem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Jolti

2020. március 7.

Egy távolságtartó, tiszta, nagyon-nagyon finom illat.
Inkább elegáns, vagy sportosan elegáns öltözethez való.
A téli hideget kivéve szerintem minden évszakhoz jó.
Kb. egy-két órát érzem magamon, egy szép kis aurát képezve körülöttem, aztán lecsendesedik, de más még simán érzi egy 5 órát. Viszont, ha bemegyek egy meleg helyiségbe, akkor egy 5-10 perc múlva újra el kezd dolgozni' és érződni kezd.
Simán 5 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 7.

Egy távolságtartó, tiszta, nagyon-nagyon finom illat.
Inkább elegáns, vagy sportosan elegáns öltözethez való.
A téli hideget kivéve szerintem minden évszakhoz jó.
Simán 5 *

Cilinder

2019. április 24.

Ez egy visszafogott, nem tolakodó de mégis valami eszméletlen jó illatú parfüm. Ennél éreztem azt, hogy ad valami pluszt. Nekem nagyon bejött!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 24.

tizesh

2019. március 20.

Még nem írtam az egyik kedvenc parfümömről véleményt???!!! :)
Hanyag elegancia! Nagyjából így tudnám leírni! Pazar, olaszos, levendulás, férfias, fűszeres, "finom-kellemes" és emellett nálam "nagyon" tartós (4-6 óra).
Azt még gyorsan hozzátenném, hogy nekem nem a bordázott hanem az újabb kiadású üveg volt (ezüstös borítás benne függőleges piros csík), amiket elfogyasztottam (100 és 50ml-t egyaránt).
10 csillag !!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

Még nem írtam az egyik kedvenc parfümömről véleményt???!!! :)
10 csillag !!!

Atter76

2018. november 14.

Nagyon finom, kellemes, izgalmas illat, a feleségem imádja rajtam, és én is maximálisan elégedett lennék vele, ha 2-3 óra múlva akár bármilyen nyomát fel bírnám fedezni magamon, de nem megy, elillan mint valami tavaszi szellőcske, talán a black EDP verziója jobb lesz, majd legközelebb bevállalom azt is, mert egyébként nagyon elegáns,és trendi illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

krisztitompa

2018. február 9.

Emlékezetes, igazán férfias illat!! Elképesztő!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.

Emlékezetes, igazán férfias illat!! Elképesztő!

Cloudberry

2017. november 15.

Kiskoromban mindig elképzeltem, hogy milyen lesz A FÉRJ, nos, valami ilyesmi illatot társítottam a képhez. (Ami Keanu Reeves volt, László Zsolt hangjával, de ez nyilván nem fog megtörténni. Sajnos.) Olyan ingbe belemarkolós-hajbatúrós-orrot a nyakbafúrós-ölelkezős illat. Nem feltűnősködős, de azért ott van. Kisugárzik, megbízható. Nyugodt, magabiztos. Elegáns. Csendes, de ott van a szemében a csíntalanság. Félmosoly. Olvas. Mindenki őt nézi a metrón, de csak lesve, álmodozva. Aztán leszáll, eltűnik a tömegben, és soha nem látod többé. Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Málni

2017. április 16.

Imádom a Luna Rossa vonalat, egyszerűen tökéletesek, a sima Luna Rossa, az Extréme és a sport is.
A LR kifinomult, nyugtató, friss, hideg, tiszta, minimalista modern-klasszikus, olyan amit egész nap szívesen visel magán az ember. Nem tolakodó, rajtam szigorúan csak bőrközeli (amit sajnálok), mint egy levendulás-aromás második bőr. Ha jobban szaglásszuk, rájövünk, h igazából semmi extra illat, de a Pradak nagyszerűsége az egyszerűségükben rejlik :) Mind a doboz, az üveg design, az illat a letisztult olasz luxust árasztja magából:) A legjobb alkalmak amikor "fáradtak" vagyunk bmilyen nehéz fűszeres illatot viselni magunkon, de mégis szeretnénk illatozni. Számomra nem ffias, nők is bátran használhatják, nem is értem miért nem uinsex kategóriában indították útjára a Luna Rossa vitorlását...

Én a 34th Amerika kupás kiadást vettem meg belőle, illatra uaz a LR, csak fehér a fém (műanyag?) borítás az üvegen.

Illat 5/5
Erősség 5/2-3
Tartósság 5/4

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

Illat 5/5
Erősség 5/2-3
Tartósság 5/4

csakmoni

2016. november 30.

A fedősztori az, hogy a férjemnek meg a fiamnak keresek illatot...
Aztán lehet, hogy rábeszélem valamelyikükre, és rájárok.
Sokszor olvastam már parfümről, hogy "mintha most léptem volna ki a zuhany alól" - hát nekem ez az.
Aromás, hűvös, elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.

A fedősztori az, hogy a férjemnek meg a fiamnak keresek illatot...
Aztán lehet, hogy rábeszélem valamelyikükre, és rájárok.
Aromás, hűvös, elegáns.

gamegod

2016. szeptember 13.

Egyiknap épp kifogyóban voltam a nyári illataimból, így a gyűjteményből ezt fújtam magamra.. (Mindig hagyok egy kicsit az üvegcsék alján, hátha valaki szaglászni szeretne..)
Igazi kellemes illat, egésznap éreztem magamon... Jövőre lehet újra betér hozzám ez a remek illat.... Egy élmény volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.