Primark

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Primark)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arcoiris, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   külföld (Primark)

9 bronzos árnyalatot tartalmazó szemhéjpúder paletta.

Primark PS... Paletták
Ár: 1500 , Eladó: kovacs12zita
Állapot: Mindkettő egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel: Köki terminál, Deák Ferenc tér, 18.kerület

vera3113

2021. február 11.

Ár-érték arányban nagyon jó. A csillámos színeket kfejezetten jó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

Ár-érték arányban nagyon jó. A csillámos színeket kfejezetten jó használni.

BriBerecz

2018. december 28.

Ez a kedvencem :) Pont olyan színeket tartalmaz, ami nekem kell, nem többet és nem is kevesebbet. a kialakítása miatt, pedig könnyedén szállítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

arcoiris

2017. április 4.

A madridi Primarkban vettem, olcsó volt, de a teszteren kipróbáltuk, jónak tűnt, így megvettem! Szerintem szuper ár-érték arányban! Az örök kérdés már csak az, mikor lesz már Primark Magyarországon?!?!?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate