Primark

Ár:   €6   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Primark)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2018. május 25.

Ár:   €6

• Opaline: pink és lila

Lina14

2018. május 11.

nem mindennapra való, extra színeket tartalmazó kis paletta
ajándékba kaptam egy barátnőmtől, ugyanis én nem jutottam mlg el egy primarkba nem sajnos
a doboz maga teljesen glitteres, kicsit rücskös, de nem harisnyaszaggatós, kartonpapírból van, elég könnyű
elég szárazkás maga a festék, szállós, és nem olyan reflektív mint amiket szoktam használni, inkább glitteresnek mondanám, mindenképpen rétegeznem kell
inkább szemfestéknek jó, de ha valaki szereti az extrább highlightereket, ez egy olcsóbb alternatíva is lehet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

nem mindennapra való, extra színeket tartalmazó kis paletta

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate