Professional by Fama

Ár:   2410 Ft és 4915 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikt0ria, Módosítva: 2016. július 19.

Ár:   2410 Ft és 4915 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Hajhullás elleni sampon, mely lágyan tisztítja a hajat és a fejbőrt, erősítve a hajszálakat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vikt0ria

2020. május 7.

én az ampulláival együtt használtam. nem éri meg az árát szerintem, nem vettem észre a hatását. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

Hidratálók: Lactic Acid, Alpha Glucan Oligosaccharide
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.