Prokudent

Ár:   230 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2016. április 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Szájvíz fogszuvasodás ellen. Megakadályozza a bakteriális foglepedék képződését.

Guffyyy

2019. május 17.

Update: Most nézem, hogy ez az 50 ml-s kiszerelés. Mi a rendes nagyot használjuk, lehet a kettő között ekkora különbség van esetleg? :O

Meglep a sok negatív vélemény, én nagyon szeretem ezt a terméket. Már a 4.-5. flakont használjuk el belőle a párommal. Számomra kellemes az íze, nagyon sokáig friss marad tőle a leheletem. Mi csak kb 15-20 mp-ig szoktuk használni, ennyi idő alatt egyáltalán nem csíp, de nagyon jól frissít. Mi pont ebben a termékben találtuk meg a tökéletes szájvizet :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Szandoca

2018. szeptember 13.

Az íze nem rossz, de borzalmasan csíp,pedig alkohol sincs benne. Nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Az íze nem rossz, de borzalmasan csíp,pedig alkohol sincs benne. Nem jött be.

Erisz11

2018. augusztus 25.

Szerencsére csak 50 ml, így nem megy sok kárba. Egy utazáshoz vettem, de csak 2szer használtam, mert nagyon nem jött be. Először erősen mentolos, ami nem is olyan nagy baj, de aztán átvált egy keserű ízbe, ami kiköpés után is sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Demonshadow

2017. november 28.

Sajnos rettentően csípi a számat, főként a nyelvemet, ezért könnyfakasztó, ha minimum egy percig szeretném a számban tartani is öblögetni vele. Gyakorlatilag alig akart elfogyni, annyira nem volt kedvem használni. Az ízével nem volt bajom, de a kellemetlen érzeten nem tudok és nem is akarok túllépni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Alex0920

2017. február 26.

Nagyon nem szerettem ezt a szájvizet, mert szerintem marhára csíp és olyan kellemetlen érzése van utána a számnak. Lehet, hogy a tisztító funkciója rendben volt, de olykor könnybe lábadt a szemem annyira erős volt, így nem igazán figyeltem az egyéb hatásait. Többet biztos nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

roddo

2016. november 14.

Márkatársához hasonlóan kellemes marad a lehellet hasznalat után, a többi hatásáról csak hosszú távú használat után tudnék nyilatkozni, eddig elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Viks

2016. szeptember 26.

Számomra tökéletes. Olcsó, teszi a dolgát, sokáig friss tőle a leheletem és tisztábbnak érződnek a fogaim. Már vagy 3 flakonnal elhasználtam, de így is elég sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1