Prokudent

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ajjamo, az összetevőket feltöltötte: bettyke017, Módosítva: 2013. augusztus 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Prokudent med fogfehérítő fogkrém speciálisan a ragyogó fehér fogakért. Kíméletesen távolítja el az elszíneződéseket, megakadályozza a fogkőképződést és segít megelőzni a fogszuvasodást.

dido

2015. november 10.

Már egy ideje keresem a normális fehérítő fogkrémet, de úgy látszik fel kell adnom, mert minden ilyen dolog csak ámítás. Ez sem művel csodákat, sőt semmit sem művel...Pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Adrien92

2014. június 17.

Nagyon szeretem. Véletlen bukkantam rá a Rossmann-ban még 2 éve és azóta is ezt használom. Nálam nagyon működik a fehérítő hatása és jól tisztítja a fogaim. Újra és újra venni fogom. 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

krémh

2013. augusztus 7.

Nálam működött a fehérítő hatás. Persze nyilván nem lettek a fogaim hófehérek, mint egy orvosi kezelés után, de árnyalatokkal világosabbak lettek, és ennek nagyon örültem. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Maniac

2013. június 28.

Nem a fehérítő hatás miatt használtam, tehát semmiféle elvárásom nem volt, csak legyen jó íze és jól tisztítson. Ez a kettő megvolt, így én már elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 28.

bandita

2013. június 10.

Számomra ez egy teljesen átlagos, normál habzású, kíméletesen tisztító fogkrém. Az íze egészen kellemes, ha "látatlanban" nyomták volna a fogkefémre, az élmény alapján egyáltalán nem gondoltam volna, hogy ez egy olcsó kategóriás, saját márkás fogkrém.
A fehérítő hatást viszont nem tapasztalom. Aki erre a célra venné meg, csalódni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 10.

miomio

2013. május 28.

A Rossmannban kiemelt füllel jelzik, hogy olcsóbb, mint más hasonló tudású termékük. Gondoltam teszek egy próbát vele. A fogkrém eléggé híg állagú, így egy nyomással általában kétszeres adagot sikerül kinyomnom. talán az elfolyósodott tejszínhabra emlékeztet, mind a színe, mind az állaga. Az íze nem annyira csípős, néha már hiányolom az erősebb menthol ízt, emiatt néha nem eléggé tisztának éreztem a számat fogmosás után. A híg állaga miatt gyorsan fogy, nem volt még fogkrémem, ami ennyire gyorsan fogyott volna. A fehérítő hatásáról sajnos nem tudok sokat mondani, nem volt feltűnő számomra, így olyan mint egy sima fogkrém. Ekkora összegért, mint amiért kínálják találok jobbat is..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

eyeye

2013. április 6.

Nekem alapból nagyon fehérek a fogaim de néha szoktam a biztonság kedvéért fogfehérítő hatású fogkrémet is használni. Az eddigi tapasztalataim alapján egyiktől sem lett fehérebb. Így nálam ő sem jobb vagy rosszabb, mint a többi. Viszont elég sok zöld pötty van az összetevői listában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

hajnal*

2013. március 16.

Pár száz forintért vettem,de nem is ér többet.Semmi fehérítő hatása nincs,olyan mint egy átlag fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 16.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.