Protex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marika000, Módosítva: 2012. április 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Antibakteriális szappan.

Kiszerelés: 100 g

Ophelia

2019. július 29.

Nagyon szeretem, igazi retró tiszta szappan illat. Jól tisztít, egész más érzés mintha folyékony szappant használnék, amúgy többnyire azt szoktam. Nekem alapból elég száraz a kezem, de szerintem nem ront a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

6vilag

2019. július 28.

Szeretem a szappant és általában kíváncsi is vagyok az újdonságokra. Erről nem tudtam semmit, úgy vettem meg. Férjem is kérdezte, milyen szappan ez, de fogalmam se volt. Igazából neki vettem, mert nagyon izzadós és utálja a tusfürdőt.
Már látom, Palmoilve termék, és hozza is a minőséget. Jó vele fürdeni, kellemes az illata, és az is viszonylag hosszan megmarad. Eddig nem szárított, remélem, hosszú távon sem fog. Optimális választás a fresh illat mind két nem számára, nemcsak kézmosásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 28.

manias

2019. április 27.

A sminkecseteimet és szivacsaimat mosom ezzel a szappannal, mert mindennél jobban megtisztítja és fertőtleníti őket. Néha kezet is mosok vele, mert nagyon tisztának érzem utána, de nem viszem túlzásba, nehogy nagyon kiszáradjon a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

boszia

2015. augusztus 28.

Uhhhh nagyon nagyon jó illatú, mindegyik illatot szeretem! Ha tehetem folyékony szappanból is ilyet használok. Ennél jobbat eddig szappan terén nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

pink sunrise

2013. május 29.

Nekem is a rózsaszín Protex a kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Nekem is a rózsaszín Protex a kedvencem

kozlokova73

2013. május 29.

Vegre itt van ez azappan is a kremmanian. En az osszes Protex szappant kedvelem ugy ahogy van. Az illatuk tetszik,kedvencem a rozsaszin de ennek az illata is finom,friss. Volt mar ugy,hogy tulzasokba estem es nagyon sokszor mostam vele kezet es az uj toveknel feher reteg kepzodott,de normal napi nehanyszoros hasznalatnal nem szarit es hosszan tarto illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 29.

Bibi

2012. október 11.

Jo kis szappan,csak szarit, de az a celja,h fertotlenitsen, uh ez elnezheto neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: PEG-12, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!