Psorioderm

Ár:   2376 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Girmi, Módosítva: 2019. december 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gondosan válogatott természetes összetevőkből, vitaminokból, nyomelemekből áll. Intenzív bőrtápláló krém mindennapos használatra. Speciális összetevői hidratálják a bőrt, segítik az elveszített folyadék visszaszerzésében. Alkalmas az ekcéma, szeborreás dermatitisz, pszoriázis tüneteit mutató bőr mindennapi ápolására. Megnyugtatja az irritált bőrfelületet, csillapítja a viszketést, a bőr hámlását.   Magas nedvességtartalma miatt hidratálja a száraz, felrepedezett pszoriázisos bőrt. A holt-tengeri só szabályozza a bőr ásványi anyag tartalmát, növeli ellenálló képességét. Hatékonyan pótolja a bőr hiányzó zsiradékait, megnyugtatja az irritált bőrt, csillapítja a viszketést és meggátolja a folyadékveszteséget. A termék táplálja a bőrt egész napon át. Bőrnyugtató, bőrtápláló hatású.

Nairam

2019. június 8.

1 éve használom seborreás arcomon alkalmanként. Az illata hosszabbtávon túl édes mézes, lehetne inkább illatmentes,mert az arcomon sokáig érezni. Ez az egyetlen krém ami hidratálja a bőröm,és nem szomjazik utána. Alapozó alatt is működik,nem kukacosodik. A szeborreát nem mulasztja el önmagában,de a tüneteket enyhíti, és esztétikailag segít a száraz hámló bőrön. Újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

marcsi1233

2017. december 14.

Ajándékcsomagban volt samponnal és tusfürdővel együtt, gondoltam, egy kicsit drága krém, magamtól nem vettem volna meg, de akkor már elhasználom. A krémet arcra szeretem, nincs ekcémám, se psoriázisom, csak száraz a bőröm és érzékeny, néha pattantásos.
Nem okozott arcomon pattanásokat, emiatt mertem tovább használni.
Azonban! Olvasva a véleményeket, kipróbáltam sebbe rakni, azt irritálná-e, barátomnak van ekcémája, de nem keni semmivel, neki is rákentem. Funkcióját nem tölti be, bajt nem okozott.
Esténként bekenve a megtisztított arcomat, kellemesen hidratálja, zsíros a textúrája, illata furcsa, és krémesen fényes lesz tőle a bőröm (engem nem zavar). Reggelre beszívódik/lekenődik, és sokkal jobb erre alapozni sminket, mint kiszáradt bőrre, szebb a finishe az alapozómnak.
(Ritkán szoktam közvetlenül alapozó előtt is keveset felkenni, ha száraz a bőröm.)
A próusaim se tömödtek el, ez volt a célom. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

Nem okozott arcomon pattanásokat, emiatt mertem tovább használni.
A próusaim se tömödtek el, ez volt a célom. Elhasználom, de nem veszem újra.

szawai

2017. július 30.

Tavaly télen használtam először, a hideg időszakban az ujjaim között, gyűrű alatt előjön az ekcéma. Barátnőm javaslatára kipróbáltam ezt a krémet, azzal az instrukcióval, hogy büdös, de csodaszer! Az első alkalommal, kb. 3 nap után teljesen eltűnt a pirosság és a viszketés, majd néhány hét múlva kiújult, ekkor viszont már hiába kenegettem, semmit sem javított a helyzeten. Ilyen gyorsan hozzászokott volna a bőröm??? Azóta teszteltem napallergiás bőrön is, de sajnos nem segített. Azért két csillag, mert az első alkalommal tényleg csodaszerként működött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Fruskacsa

2017. július 10.

Bő tíz éve van psoriázisom, főleg a fejbőrömön, de régóta tünetmentesen. Egy ideje az orrom két oldalán észrevettem enyhe tüneteket, gyors bőrfelrakódást, hámlást, viszketést. Három nap alatt rendbe tette ez a krém. Azért csak négy csillag, mert nem igazán szeretem az illatát, és mert egész arcra nekem túl testes, zsíros lenne, különösen nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

ildko13

2017. január 12.

Csak azért regisztráltam az oldalra, hogy leírjam a véleményemet erről a termékről, annyira kihozott a sodromból.
Anyukámnak vettem a psoriasisos bőrére, mert az utóbbi időben a sok kis piros folt ismét visszatért és megkeserítette a hétköznapjait, éppen ezért nem gondoltam volna, hogy ez a krém csak rontani fog a helyzetén. Az amúgy kicsi, száraz felületű, néha viszkető foltocskák a krém hatására megszívták magukat és megdagadtak, a krém csípte őket és némelyik a háromszorosára nőtt. Még az egy csillagot is túlzásnak érzem ennél a krémnél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

IldikoKiss

2016. május 23.

Üdvözlet,
Én évek óta szenvedek pikkelysömör (pszoriázis) betegségben. Középsúlyos, fel - fel lángolt sokszor. Nagyon sokféle terméket kipróbáltam, de nekem ez vált be igazán. (100ml és 200ml az árértékben a legjobb) Amióta használom megváltozott az életem. Nagyon jól beszívódik, nem hagy nyomot a ruhán, mint más termékek. A piros foltok és a viszketés néhány nap múlva már elmúltak. Több mint két éve használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Tudom, hogy a betegségemet nem tudják gyógyítani, de a bőrtünetek elmúltak. (Halványan igaz látszik). Ami fontos az életminőségem javult, az önbizalmam nőtt azóta.
Csak JAVASOLNI tudom azon sorstársaimnak, akik hasonló problémákkal küzdenek.

Ildikó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 23.

Üdvözlet,
Csak JAVASOLNI tudom azon sorstársaimnak, akik hasonló problémákkal küzdenek.

Ildikó

Marcsi66

2015. május 27.

Férjem használta pikkelysömörre ,sajnos nem vált, szerencsére talált helyette mást ami valóban hatásos Psoratinex termékcsalád.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

thalion3

2015. április 27.

Pikkelysömörös bőrre alkalmazom. Lassan, de használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Pikkelysömörös bőrre alkalmazom. Lassan, de használ.

hedinke

2015. március 19.

Elég durva pikkelysömörtől szenvedek, amióta fiatal tinédzser koromban megjelent, még sosem voltam tünetmentes.
Még csak egy hete használom ezt a krémet, de nekem irtózatosan kipirosodnak, fájnak tőle a foltjaim. Amint beszívódott és megszáradt a terület, nagy fehér plakkokban hámlik a bőr róla.
Tapasztalt még valaki ilyet? Legyek türelmes? Igen fájdalmas ez így...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

Tapasztalt még valaki ilyet? Legyek türelmes? Igen fájdalmas ez így...

mariib

2015. március 2.

Ha túl sokáig van rajtam a karikagyűrűm, és sűrűn mosok benne kezet, hajlamos a gyűrű alatti rész kipirosodni és irritálódni. Először megijedtem, hogy allergiás vagyok az ékszerre, így elmentem bőrgyógyászhoz, de megnyugtatott, hogy nem allergia, hanem ekcéma, amit az okoz, hogy a harsány folyékony szappanok, mosogatószerek panganak a gyűrű alatt, irritációt okozva. Különösen a nyári hónapokban jelentkezik a probléma, változó intenzitással. Ha előjön, este bekenegetem ezzel a krémmel, és szépen rendbe hozza. Egy csillagot azért vontam le, mert számomra kellemetlen az illata, még szerencse, hogy csak nagyon kis felületen használom. Nem is értem, hogy egy pszoriázisos és ekcémás bőrre szánt termék miért tartalmaz illatanyagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Salicylic Acid, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Urea, Lanolin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol, PEG-8, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate