Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fougere

Összetétel: menta, szantálfa, körte, fás jegyek, grapefruit, bergamott, bazsalikom,cédruslevelek, pacsuli, pézsma

Audry1

2019. szeptember 16.

Ezt a férfi parfümöt is nagyon szeretem, bár sajnos a párom nem annyira. Szerintem férfias az illata, a tartóssága párom elmondása alapján nem annyira kiemelkedő, így csak 4 csillagra tudom emiatt értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Adam0108

2017. június 19.

Kb 15 évesen használtam ezt ..és nagyon spóroltam vele nehogy elfogyjon :)) imádtam ! Nagyon rég találkoztam vele de ha találok tuti veszek márcsak nosztalgiából.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

pomme

2017. február 3.

Friss, kicsit fűszeres, szexi illat. Nekem nagyon kedves emlékeim vannak vele kapcsolatban. Pumához képest szerintem nagyon egyedi és tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Carlito

2015. augusztus 20.

Nem rossz..gyümölcsös kissé fűszeres...de a tartósság és a hatósugár.......0

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Nem rossz..gyümölcsös kissé fűszeres...de a tartósság és a hatósugár.......0

PetraRéka

2015. január 2.

Szerintem is friss,fiatalos illat,szeretem érezni. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

Szerintem is friss,fiatalos illat,szeretem érezni. ;)

hodori

2014. december 27.

Fiatal korom talán legelső parfümje!
Azóta is ha meglátom valahol, nem bírom ki, hogy ne szagoljam meg. Nagyon jó emlékeket juttat eszembe.
Friss, fiatalos és tartós illat.
Biztos vagyok benne, hogy nosztalgiából újra fogom majd venni a jövően.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

Fiatal korom talán legelső parfümje!
Friss, fiatalos és tartós illat.
Biztos vagyok benne, hogy nosztalgiából újra fogom majd venni a jövően.

Jutka1989

2014. november 21.

A páromnak vettem ilyet, imádom rajta. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

A páromnak vettem ilyet, imádom rajta. Tartós.

victoria.nagy227

2014. november 8.

szerintem nagyon jó illata van és tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

szerintem nagyon jó illata van és tartós is

flora.hegymegi

2014. augusztus 15.

Szerethető a mindennapokban, de különösen nyári-tavaszi illat. És engem is jobban szerethetővé tett, mert aki kapta, az szereti- velem együtt. :) Szerintem jó választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Applepie

2012. október 4.

Érdekes, hogy ehhez a parfümhöz, csak egyetlen komment érkezett, de teljesen olyan, mintha én írtam volna... Én is rossz személynek vettem, szóval máig görcsberándul a gyomrom, ha meglátom ezt a parfümöt. Pedig amúgy finom illata lenne...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.