Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: csengig, Módosítva: 2015. január 3.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevők: sárgadinnye,őszibarack, mandarin, kókusz, rózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó, citrom

Puma Jamaica Woman EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, de akár üvegesen is költözhet:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
♡ Puma Jamaica ♡
Ár: 9500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: 30ml / majdnem tele, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Crimson

2021. szeptember 10.

Tök jó, gyümölcsös, frissítő, olyan belevaló, önálló fiatal nőkön áll jól, akik sportosak, mozgékonyak, a bőrdzsekit tornacipővel viselik. Ez a leírás sajnos rám nem illik, de egyébként tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

Isla

2021. június 27.

Finom meleg, megnyugtató illata volt. Sportosnak is mondhatnám. Szerettem szagolgatni - használni nem annyira. Így sajnos évek múltán nálam is megromlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

NyBetti

2020. június 1.

A 15 éves én nagy álma volt 🙂
Sajnos soha nem volt sajátom belőle, akkoriban túl drága volt, inkább Avonos illatokat használtam.
A kolis szobatársamnak viszont volt belőle egy üveggel, és azt szaglásztam.
Sajnálom hogy már nem gyártják, pedig most vennék egy üveggel.a nosztalgia kedvéért. Az új kiadás meg se közelíti ☹

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

A 15 éves én nagy álma volt 🙂
A kolis szobatársamnak viszont volt belőle egy üveggel, és azt szaglásztam.

barnafruzsina

2019. október 9.

Tinikor, szerelem, csavargás. :) Egy-két évente sikerül megvennem egy-egy fennmaradt maradékot valakitől, és olyankor nem győzöm hogy beosztani és csak különleges alkalmakkor megtisztelni magam vele :D Örök kedvenc és örök szerelem. Azóta is gyászolom, hogy nem gyártják :')

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Csipetke

2018. november 23.

Akkor nosztalgiázzunk egy kicsit. Ezt a parfümöt akkor használtam mikor tini voltam. Laza és lázadó :) Nagyon szerettem olyan odateszem magam parfüm volt, fiatalos laza illata volt. Most már nem tudnám magamon elképzelni ezt az illatot, de elhasználtam belőle egy pár flakonnal anno. Olyan nekem való illata volt olyan "én illatom" volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Demonshadow

2017. október 5.

Régen rettenetesen odáig voltam érte, ez volt az első "komoly" parfüm, amit kaptam. Emlékszem, hogy tényleg csak alkalmakra használtam, és nagyon sajnáltam, amikor elfogyott, és kiderült, hogy már nem gyártják. Valahonnan sikerült évek múlva szerezni egyet, de elszörnyedtem, hogy milyen botrányosan rossz illata van, pláne, hogy a Jamaica 2-t már használtam. Kifejezetten büdösnek mondanám, olyan romlott, avas szaga van, egyáltalán nem kellemes, hanem bántó. Talán megromlott? Fene se érti. Mindenesetre nem tudom, hogy korábban mit tudtam benne szeretni, nem csodálom, hogy beszüntették.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

mafalda

2016. október 15.

Ohh emlékszem kiskoromban mennyire vágytam rá. Megkaptam aztán különleges alkalmakra tartogattam annyira tetszett az illata, hogy nem akartam h hamar elfogyjon...Egyszer csak azon kaptam magam h megbuggyant, a wc-be végezte légfrissítőként, nagyon sajnáltam mert azóta meg már nem lehet kapni, pedig újravenném és most tuti nem várnám meg míg tönkremegy. Azért jár neki az öt csillag!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

borbasemese

2016. május 1.

Ohhh, de imádtam őt! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Ohhh, de imádtam őt! :)

astarta

2016. január 6.

2003 környékén nyertem egy üveggel, tetszett, olyan átlagosan jó volt, de újra nem vásároltam. Most találtam Ebayen, gondoltam a régi szép idökre emlékezve megrendelem. A parfüm fóliázottan jött, vagyis teljesen bontatlan volt, de a minöségét mutatja, sajnos már megromlott, megkeseredett az illata. Persze már nem egy mai darab volt. Kár érte. Nem is igen éreztem ki belöle az akkori illatot, csak egy másodpercre. A 2-es verziót nem ismerem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 6.

erika88

2015. május 21.

Hogy én ezt milyen nehezen adtam oda barárnőmnek ajándékba anno! :D Oda voltam érte gimis koromban, később én is kaptam egyet ajándékba, Nagyon jó emlékeket idéz gimis koromból. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Methyl 2-Octynoate
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színezék. Lila színű.