Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: csengig, Módosítva: 2015. január 3.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevők: sárgadinnye,őszibarack, mandarin, kókusz, rózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó, citrom

barnafruzsina

2019. október 9.

Tinikor, szerelem, csavargás. :) Egy-két évente sikerül megvennem egy-egy fennmaradt maradékot valakitől, és olyankor nem győzöm hogy beosztani és csak különleges alkalmakkor megtisztelni magam vele :D Örök kedvenc és örök szerelem. Azóta is gyászolom, hogy nem gyártják :')

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Csipetke

2018. november 23.

Akkor nosztalgiázzunk egy kicsit. Ezt a parfümöt akkor használtam mikor tini voltam. Laza és lázadó :) Nagyon szerettem olyan odateszem magam parfüm volt, fiatalos laza illata volt. Most már nem tudnám magamon elképzelni ezt az illatot, de elhasználtam belőle egy pár flakonnal anno. Olyan nekem való illata volt olyan "én illatom" volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Demonshadow

2017. október 5.

Régen rettenetesen odáig voltam érte, ez volt az első "komoly" parfüm, amit kaptam. Emlékszem, hogy tényleg csak alkalmakra használtam, és nagyon sajnáltam, amikor elfogyott, és kiderült, hogy már nem gyártják. Valahonnan sikerült évek múlva szerezni egyet, de elszörnyedtem, hogy milyen botrányosan rossz illata van, pláne, hogy a Jamaica 2-t már használtam. Kifejezetten büdösnek mondanám, olyan romlott, avas szaga van, egyáltalán nem kellemes, hanem bántó. Talán megromlott? Fene se érti. Mindenesetre nem tudom, hogy korábban mit tudtam benne szeretni, nem csodálom, hogy beszüntették.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

mafalda

2016. október 15.

Ohh emlékszem kiskoromban mennyire vágytam rá. Megkaptam aztán különleges alkalmakra tartogattam annyira tetszett az illata, hogy nem akartam h hamar elfogyjon...Egyszer csak azon kaptam magam h megbuggyant, a wc-be végezte légfrissítőként, nagyon sajnáltam mert azóta meg már nem lehet kapni, pedig újravenném és most tuti nem várnám meg míg tönkremegy. Azért jár neki az öt csillag!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

borbasemese

2016. május 1.

Ohhh, de imádtam őt! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Ohhh, de imádtam őt! :)

astarta

2016. január 6.

2003 környékén nyertem egy üveggel, tetszett, olyan átlagosan jó volt, de újra nem vásároltam. Most találtam Ebayen, gondoltam a régi szép idökre emlékezve megrendelem. A parfüm fóliázottan jött, vagyis teljesen bontatlan volt, de a minöségét mutatja, sajnos már megromlott, megkeseredett az illata. Persze már nem egy mai darab volt. Kár érte. Nem is igen éreztem ki belöle az akkori illatot, csak egy másodpercre. A 2-es verziót nem ismerem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

erika88

2015. május 21.

Hogy én ezt milyen nehezen adtam oda barárnőmnek ajándékba anno! :D Oda voltam érte gimis koromban, később én is kaptam egyet ajándékba, Nagyon jó emlékeket idéz gimis koromból. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

wifey

2015. május 12.

A kedvenc Puma illatom volt. Kár, hogy már nincs :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

A kedvenc Puma illatom volt. Kár, hogy már nincs :(

Anthaval

2015. április 19.

Emlekszem, hogy 13 evesen tanacstalanul alltam a DM-ben es nem tudtam eldonteni, hogy a Marc O'Polo-t vagy ot vegyem meg. Vegul a Marc-ra esett a valasztasom es o maradt a polcon, tul egyszerunek tunt nekem akkor. Aztan utolag megbantam a dontesemet de vegul nem vettem meg, megis tinedzserkorom egyik meghatorozo illatava valt, rengetegen hasznaltak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Béatrice

2015. január 3.

Imádtam, amikor gimis voltam, nagyon sokat használtam, ez volt az egyik kedvencem abban az időszakban. Kár, hogy ma már nem kapható, még lehet, hogy újra venném, még mindig tetszik az illata, bár lehet, csak a nosztalgia. :) Egyébként még van egy nagyon kicsi az üvegem alján, de nem hiszem, hogy jó már, nem az igazi az illata, szóval több mint valószínű, hogy megromlott az évek során...de valahogy sajnálom kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Methyl 2-Octynoate
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol