Pupa

Ár:   5250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: viraaag, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tökéletesen korrigálja az arc minden típusú esztétikai hibáját, foltokat és elszíneződéseket "maszk hatás" nélkül. A rendkívül pigmentált textúra szokatlanul könnyed. Elolvad a bőrön a pórusok elzárása nélkül, tartós, egyenletes hatást és abszolút komfortérzetet biztosít.  Egy kis mennyiség is elegendő a tökéletes fedéshez. Az esztétikai hibákon ütögetéssel eldolgozva teljes fedést biztosít. A citrusos illatjegyekkel dúsított virágillat kellemes frissesség érzést kelt minden alkalmazáskor.

6 árnyalatban kapható

Pupa Extreme Cover Alapozó 020 árnyalat
Ár: 4.200 Ft , Eladó: bakonyieszti86
Állapot: 1-2-szer használtam, Helyszín: Újpest, XIII. kerület, fizetés: előre fizetés banki utalással, személyes átvétel Újpest, Árpád híd
Ár: 2500 , Eladó: Ndora94
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest - Nyugati pályaudvar/ Árpád híd, fizetés: személyesen átvétel lehetséges Budapesten, Postázom is
Sparklingdiamond

2019. július 27.

Az üzletbe próbált lebeszélni róla egy nagytudású alkalmazott, hogy “hu hát ilyen meg olyan durva” én ezt biztos nem szeretném, amikor elmondtam hogy én nagyobb fedésűeket preferálom, nyilván megfelelő kivitelezésben és textúrában.Utána fél órás párbeszéd következett, miszerint milyen világot élünk, hogy mindenki ennyire erős fedésűt használ, amikor meg közöltem vele hogy gyógyszert is szedek a pattanásaimra, tehát nem egy két pici pötty vagy divat miatt szeretem ezeket viselni, hanem mert rákényszerülök, akkor volt egy kis hatásszünet.De igazából akkor sem fogta fel úgy igazán,arckifejezésén látva...végül majdnem sarkon fordultam, amikor erőt vettem magamon és elmondtam, hogy vagy segít kiválasztani amit szeretnék, vagy elmegyek és utána készségesen segített mintha kicserélték volna.
Tehát imádom.Nem akarom megnevezni de igenis felér tudásilag sokkal “hírhedtebb” brandekkel.Könnyű eldolgozhatóság,gyönyörű végeredmény..Más brand hasonló textúra árban a 4xse..Megéri kipróbálni annak is, aki egy hansúlyosabb,szebb pofikát akar! A másik meg, hogy soha ne hallgassatok senkire!!!!!!!!!🤷🏼‍♀️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

dottih

2019. március 29.

Én ilyen büdös sminktermékkel még nem találkoztam :( emiatt nem fogom újravenni... pedig a szín jó, a fedés is, a tartósság is. De egyszerűen annyira rosszul vagyok tőle hogy undorodom felkenni és így 1 pontot tudok csak adni neki...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

pnkvln

2018. december 15.

50% kedvezménnyel vásároltam, így persze megérte az árát, viszont eredeti árában nem venném már meg a tapasztalataim miatt. Tényleg szép a fedése, viszont használat előtt mindig fel kell rázni különben valamilyen undorító vizes trutyi állaga lesz, de ezt a csomagoláson is írják. Még sosem találkoztam ilyen alapozóval! Az illata nem rossz, a végeredménye sem csúnya, csak a tapintása lesz egy kicsit "ragadósabb" az arcomon. Mintha nem száradna meg rajta pedig teljesen egyenletes az arcom! Nem építhető, abban az esetben csúnya, túrós maszk hatása lesz. Nem valószínű, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Anasztazia12

2018. november 18.

Egész jó kis alapozó, A fedése baromi jó, X idő után csúnyán oxidálódik , így igazítanom kell rajta , mattnak annyira nem matt. De viszont az arcomon nagyon szép , mű hatása van, ami nekem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Lillu14

2018. augusztus 15.

Nagyon tökéletesen fed ez az alapozó! Szeretem, bár a mattító hatást nem nagyon vettem észre de összességében elégedett vagyok vele, és még illatos is :) Talán a 2. tubusnál volt egy olyan problémám, hogy hiába ráztam össze, az alapozó vizesen jött ki belőle, ami nehezítette a felvitelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

laszloenci

2018. július 20.

Az egyik kedvenc alapozóm, tökéletes fedést biztosít, könnyű eldolgozni, jó az illata és születésnapi akcióval féláron szereztem be! Biztosan újra fogom venni! Talán az egyetlen pici negatívum, hogy oxidálódik, de ez sem túl feltűnően. Azért legközelebb a legvilágosabb árnyalatot fogom választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

zivette

2018. június 15.

Sajnos az extra száraz bőrtípusomhoz nem passzol, pedig sajnálom,mert brutáljól fed. Eseteleg ha valaki ezt a terméket használja és az ő bőrtípusához bevált kedvezményes áron a 02 és 03-as árnyalat eladnám. Keressetek üzenetben :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

roniela

2018. június 14.

Nekem bevált, hozzáteszem nincsen problémám a bőrömmel. Ami miatt viszont mégis jobban tetszik, mint sok másik alapozó, hogy könnyű vele dolgozni, blenderrel szoktam mindig felvinni és nem kapok maszkos hatást, ráadásul a legvilágosabb szín tökéletesen passzol az én világos bőrömhöz. Porcelánbőr hatást tudok vele elérni, de valószínűleg ez a bőrömnek is köszönhető. Pupa korrektorral szintén szépen használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

VivienV

2018. május 14.

Engem először lebeszélt az egyik eladó mert hogy nagyon maszk hatású. De gondoltam azért is adok neki egy esélyt, amúgy sem árt ha nagyon jól fed. Némely helyen foltos a bőröm, ezeket csak nagyobb mennyiséggel tünteti el, de akkora mennyiséget maximum fotózásra tennék magamra a hétköznapokra nem.Nehéz vele bánni, úgy hogy észrevehetetlen legyen, úgyhogy két ecsettel dolgozom el, és a szemem alatt a beauty blender is be kell, hogy segítsen, de nagyon szép, tartós, jó színekben elérhető. Amennyi munka van vele, annyira megéri vele vesződni. Reggel 8-kor felteszem, este 8-kor még futok/edzek vele, de csak a problémásabb/zsírosabb helyeken (orr, homlok) kopik nagyon, többi helyen nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Kricci

2018. április 17.

Az orromon tökéletes, mert ott nem tágak a pórusaim, néhány erecske van rajta azt elfedi. Rozáceám van, ezért az arcomon tágak a pórusaim. Ez az alapozó szépen beleül a pórusokba, szép pöttyös, a finom ráncokba, szerintem maszkos is. Ezen kívül lejön, ha véletlen az arcomhoz érek. Lehet az alákent fényvédő miatt. Kell hozzá púder, rettenetesen fényesedik. Amúgy jól fed, ez igaz. De csak a jó minőségű bőrt szerintem, arra meg minek. Nem hiszem hogy újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, Polyglycerin-3

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.