Pupa

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kencefice, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 26.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Vékony és rendkívüli komfortérzetet kölcsönző textúrájának köszönhetően a szín tökéletesen tapad az ajkakhoz, és nem kenődik el.
Az exkluzív orsószerű applikátor hibátlan és precíz felvitelt tesz lehetővé a tökéletesen megrajzolt ajkakért.

11 árnyalatban kapható

Pupa Metal Lip Fluid (001)
Ár: 990 Ft (+ ajánlott posta) , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta
Kencefice

2019. február 4.

Eddig azt hittem, hogy a legtartósabb rúzs/száfény a Kiko unlimited double touch, van is belőle jónéhány, de ez a Pupa simán hozza ugyanazt a tartósságot.
Már amit a boltban a kezemre kentem sem jött le, csak órákkal később olajos lemosóval.
Kettő van nekem eddig, inkább nyári színek egy erős pink és csillámos barack, mindkettő gyönyörű.
Féláron vettem és szerintem nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

Féláron vettem és szerintem nagyon megérte.

Gabszi

2019. január 25.

Ma vettem ebből a termékből, jelenleg fél áron van. Szóval még csak nagyon friss élményekről és tapasztalatokról tudok beszámolni. De eddig imádom. Nekem a 006-os árnyalatban van meg. Nem az az elbújós rúzs, azért ezt viselni már haladóbb szint szerintem, de gyönyörűek a színei, extrém pigmentált. Tényleg metálfényű, de nem az a gagyi, hanem ízlésesen szép. Szerintem a kis aplikátorával is nagyon jó dolgozni, ami meglepett hogy elég pontosan és precízen lehet vele a szájat festeni. Még nem olyan sokáig viseltem, de szerintem a tartósságával nem lesz gond. "Matthatásúra" szárad (nyilván nem lesz matt a csillámok miatt, de az érzete és az állaga olyan). Minimálisan hagy nyomot, inkább csillámot, de azt rendesen, szóval csókállónak nem mondanám :D Viszont kicsit ragad nem vészesen, ha csak úgy vagy, beszélsz akkor igazából észre se veszed hogy ragad, viszont ha hajlamos vagy harapdálni, szívni, vagy direktbe összetapasztani az ajkaidat , akkor össze fog tapadni. Engem ez a mértékű ragadás nem zavar, úgyhogy egyelőre nekem 5 pont. Ha változik updatelem.

U.i: Elkezdtem feltölteni az összetevőket, de véletlen megnyomtam az entert :( szóval most csak 4-5 összetevőt töltöttem fel. Megőrzöm a dobozát, és amint tudom szerkeszteni feltöltöm a teljes INCI-t. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.