Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2 x 4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: DianaToth, Módosítva: 2017. március 2.

Kiszerelés:   2 x 4 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony ajakrúzs a hosszan tartóan telt színű ajkakért és Gloss-Topcoat a teljes kényelem és az extrém csillogás érdekében. Az intenzív színekben csillogó ajkak tökéletesen definiáltak lesznek.  A folyékony rúzs textúrája egy gyorsan száradó filmréteget képez, míg a Gloss-Topcoat lágy textúrája lakk hatást kelt és garantálja a teljes kényelmet. A vékony és praktikus csomagolás két kényelmes applikátorból áll, melyek tökéletesen illenek a két különböző textúrához: a flokkolt applikátor biztosítja a rúzs maximálisan pontos felvitelét, míg a topcoat szőrből készült applikátora simogatja az ajkakat és garantálja a termék gyors és egyenletes felvitelét.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes..

12 színárnyalatban kapható.

Ár: 1000 , Eladó: Hajnike
Állapot: 1 2-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
maja23

2019. december 17.

Nagyon szeretem ezt a rúzst. Nekem nem kopik, sőt 10-12 órán át megmarad a számon és nem is ragad. Igaz, hogy a matt része picit "beleül" a száj minden kis részébe, de nekem ez csak jó pár óra elteltével szokott jelentkezni és akkor szoktam rákenni a fényt, ezután már nem is látszanak a kis ráncok. Anyukám is annyira megszerette, hogy ma vettem is neki egyet ajándékba. Nekem öt csillagos, és neki is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

saniko0093

2019. augusztus 21.

Kedvelem, de csak 4 csillagot tudok neki adni. Szép színe van, jó vele dolgozni, viszont több óra viselés után ragacsos lesz, akkor is, ha pótolom az átlátszó réteget. Kinézetre rendben van a nap végén is, de idegesít a ragacsossága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

racheldawes

2019. június 19.

Egy életre elvette a kedvem a folyékony rúzsoktól... Több szempontból is borzasztó: nem lehet egyenletesen felkenni, minden apró ráncba beleül és foltokban kopik, illetve "csodás" látványt nyújtva darabokban "mállik" le a szájról, amit korrigálni nagyon nehéz, nekem nem is sikerült. Emellett nagyon ragacsos, szinte összetapasztotta az ajkaim. A lemosása sem egyszerű és a tartóssága sem jobb az átlagnál. Egyedül a gyönyörű szín (Pink sunrise) miatt adok neki két csillagot, egyébként nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

magdalena047

2019. június 17.

Nekem lekopott és nem egyenletesen. Nem elég tápláló. Maga a szín szépen pigmentált, de rajtam nem működik. Viszont szép összetevők, két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

peachyglow

2019. május 31.

016-os árnyalat van meg, nagyon szeretem a színét. Ha csak a matt rúzst használom, nekem olyan érzés mintha kiszippantották volna az összes 'vizet' ami az ajkaimban van, viszont a fény réteggel ez a húzódás nyomban elmúlik és szép telt, élénk ajkakat varázsol. Nagyon tartós, olajos lemosóval is alig bírom leszedni. Vízálló, az evést is jól bírja (persze ha nem pacalpörköltet eszel zsíros kenyérrel) és ez alá kontúrceruza sem kell feltétlenül, bár az tény, hogyha van alatta, szebben kopik. Az egy kis negatív dolog, hogy szerintem nehéz a napközbeni korrigálás, de mivel tényleg nagyon tartós én inkább leszedem és újrafestem ha már nagyon a végét járja. A Pupa nagyon erős szájra való termékekben, de ez egy különösen jól sikerült darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Harcica

2019. május 20.

Isten küldte ezt a rúzst a low-maintenance lányoknak!
Nagyon szép, élék színe van, az átlátszó réteg csak kiemeli ezt. Egész nap tart, bírja az evést-ivást, nem kenődik el, frissíteni is csak azért szoktam nagyon ritkán, hogy szebb legyen a csillogása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Isten küldte ezt a rúzst a low-maintenance lányoknak!

Alida71

2019. április 27.

A legtartósabb rúzs amivel találkoztam. Egésznap tudom viselni nem kenődik el !!!! 009, 016-os árnylatot használom, nagyon szép és könnyű viselet. Hatalmas 5 pontszám

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 27.

Prorecco5

2019. április 25.

Legjobb rúzs amit valaha próbáltam, szupertartós, nem szárítja a számat és valóban vízálló . Szájfénnyel nekem tartósabb, mint anélkül így 90%-ban azzal együtt használom.
5 árnyalatban van meg a 003,007,008,009,016 színekben. Amik közül a 009-es az abszolút kedvenc amit 3-szor vettem újra már. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Annie0828

2019. március 31.

Vintage pink árnyalat van meg, az első matt rúzsom, eddig nem igazán használtam ilyet, a "második" réteg miatt vettem meg igazán - ha nem válik be matton, akkor azzal biztos rendben lesz. Nem is csalódtam, nagyon tartós, kellemes viselet, szerintem fogok még más színt is venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Dici

2019. március 4.

Legjobb rúzs amit valaha használtam. Nagyon tartós, nem szárítja a számat, nem ül a ráncokba, krémes, de nem kenődik el. Használható matton is, de mégjobb a szájfénnyel, ami fixálja. Több színben használom, sokszor újravásároltam. Egyetlen negatívum, hogy van egy árnyalata a narancssárgás 008-as, ami csíkoz, és nem jól fed. Ezt is újra vettem, hogy hátha az első széria volt rossz, de a második is. Az összes többi szín tökéletesen fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, Tocopheryl Linoleate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.