Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2 x 4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: DianaToth, Módosítva: 2017. március 2.

Kiszerelés:   2 x 4 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony ajakrúzs a hosszan tartóan telt színű ajkakért és Gloss-Topcoat a teljes kényelem és az extrém csillogás érdekében. Az intenzív színekben csillogó ajkak tökéletesen definiáltak lesznek.  A folyékony rúzs textúrája egy gyorsan száradó filmréteget képez, míg a Gloss-Topcoat lágy textúrája lakk hatást kelt és garantálja a teljes kényelmet. A vékony és praktikus csomagolás két kényelmes applikátorból áll, melyek tökéletesen illenek a két különböző textúrához: a flokkolt applikátor biztosítja a rúzs maximálisan pontos felvitelét, míg a topcoat szőrből készült applikátora simogatja az ajkakat és garantálja a termék gyors és egyenletes felvitelét.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes..

12 színárnyalatban kapható.

Rarity

2020. november 21.

A legtartósabb rúzs, amit valaha próbáltam. 5✱!
Evés/ivás/sportolást is bír. Azonban ha egész nap rajtad van, és javítgatod, nyílván nem lesz olyan szép, és eléggé szárítja is az ajkakat. Valamit-valamiért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

A legtartósabb rúzs, amit valaha próbáltam. 5✱!

maow

2020. szeptember 12.

Az esküvőmre kerestem csókálló rúzst, mivel mindenképpen szerettem volna a kedvenc színemet viselni (vöröset), de természetesen nem akarom összekenni a leendő férjemet. :) A krémmánián való kutakodás után erre esett a választásom, és jelentem, ez a legkényelmesebb és legtartósabb kétfázisú rúzs, amit valaha próbáltam! Egy 30%-os akció keretében vettem kb. 2500 Ft-ért, ami szerintem nagyon korrekt ár egy ilyen minőségű rúzsért. Egyértelműen csókálló (teszteltük :), és egy komplett ebédet is kibírt, csak a szám belső részén kellett kicsit megigazítani. Szerencsére könnyen igazítható, nem kell előbb leszedni az előző réteget, és nem morzsolódik a második - nem úgy, mint a Max Factor Lipfinity-je.. Érdekes módon a topcoat nem balzsam állagú, hanem szájfény. Ebből ha csak picit viszek fel, akkor még mattnak tűnik a rúzs, de nem lesz az a matt rúzsokra tipikusan jellemző kényelmetlen érzésem. Vagy ha valakinek a tükörfényes finis tetszik, akkor értelemszerűen többet kell kenni belőle. A szín felvitele után érdemes amúgy várni pár percet a topcoattal, hogy a színnek legyen ideje rendesen megszáradni.
Summa summarum, az új kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Summa summarum, az új kedvencem!

0bikbik0

2020. július 31.

Mindig elcsodálkozom a Pupa rúzsokon...Nagyon jól sikerült termékek, teljesen korrekt áron.
Tökéletes tartósság, csodás szinek, kellemes viselet. Ez a rúzs sem kivétel.
Könnyű felvinni, szépen terül, nem foltos. Hamar szárad, aztán egész nap tart. Evés ivás mehet mellette, max. picit kell rajta igazítani.
Bírja a maszkot is! (ez az egyetlen rúzsom, ami nem kenődik fel a maszkra...)
Használom fedőréteggel és anélkül is, mindenhogy tökéletes.
Három árnyalatom van, de érik a továbbiak beszerzése is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 31.

Tökéletes tartósság, csodás szinek, kellemes viselet. Ez a rúzs sem kivétel.
Bírja a maszkot is! (ez az egyetlen rúzsom, ami nem kenődik fel a maszkra...)
Használom fedőréteggel és anélkül is, mindenhogy tökéletes.
Három árnyalatom van, de érik a továbbiak beszerzése is.

vzsofi11

Korcsoport: < 18
2020. július 3.

Ez valami csoda!! Nem kopik, és nagyon szép színe van. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 3.

Martincsa

2020. május 29.

Nagyon szeretem ezt a rúzst. Nem kopik, egy egész napon át megmarad a számon és nekem nem is ragad. NEm hagy foltot, és többszöri ivás után is minimális szín kopás van, ami alig észrevehető. Mindennapi viseletre azért nem kényelmes, mert szárt. Aláhidratálok, mielőtt felkenem, és leszedés után is bőségesen teszek rá.
3 színem van, még bővíteni fogom a palettát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

3 színem van, még bővíteni fogom a palettát :)

BorbelyAdri

2020. április 1.

Loveproof 12-es árnyalat mellett ez a legjobb rúzs, amit valaha vettem. Nagyon tartós (még az almaevést is bírja), könnyen felkenhető, kényelmes viselet, jó az illata. Száradás után egyáltalán nem zavar, nem ragad össze, mintha nem is lenne rajtam rúzs. Fél nap után érzem, hogy kicsit szárít, de amint rákenem az átlátszó réteget, újra tökéletes.
Egyelőre még csak 2 árnyalat van meg, de még mindenképp bővítem a táram.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Egyelőre még csak 2 árnyalat van meg, de még mindenképp bővítem a táram.

Zsuliette

2020. március 25.

Nagyon tartós rúzs, szépen mutat minden szín. Nekem a 004, 005, 010, 016 és 017 van meg a 004 és 017 elég extra meg élénk így azt csak különleges alkalomra használom, de a világos rózsaszín és nude színeket akár hétköznapra is. Leszedni pedig kicsit nehéz, ezért vagy micellás vízzel vagy ami még jobban beválik valamilyen növényi olajjal (kókusz,oliva stb.) szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

Sushi

2020. február 18.

Nagy kedvenc ez a rúzs, de nem mindennapi használatra -ahhoz nekem nem elég komfortos érzetű, mert kissé ragadós, aztán "szárazkás". Elsősorban színpadi es alkalmi sminkekhez full tartós, látványos színekkel tarkított a palettája.
Munkákhoz kiváló! Saját használatra azonban van olyan ami ennél jobb minőségű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Munkákhoz kiváló! Saját használatra azonban van olyan ami ennél jobb minőségű.

maja23

2019. december 17.

Nagyon szeretem ezt a rúzst. Nekem nem kopik, sőt 10-12 órán át megmarad a számon és nem is ragad. Igaz, hogy a matt része picit "beleül" a száj minden kis részébe, de nekem ez csak jó pár óra elteltével szokott jelentkezni és akkor szoktam rákenni a fényt, ezután már nem is látszanak a kis ráncok. Anyukám is annyira megszerette, hogy ma vettem is neki egyet ajándékba. Nekem öt csillagos, és neki is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

saniko0093

2019. augusztus 21.

Kedvelem, de csak 4 csillagot tudok neki adni. Szép színe van, jó vele dolgozni, viszont több óra viselés után ragacsos lesz, akkor is, ha pótolom az átlátszó réteget. Kinézetre rendben van a nap végén is, de idegesít a ragacsossága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, Tocopheryl Linoleate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.