Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2 x 4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: DianaToth, Módosítva: 2017. március 2.

Kiszerelés:   2 x 4 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony ajakrúzs a hosszan tartóan telt színű ajkakért és Gloss-Topcoat a teljes kényelem és az extrém csillogás érdekében. Az intenzív színekben csillogó ajkak tökéletesen definiáltak lesznek.  A folyékony rúzs textúrája egy gyorsan száradó filmréteget képez, míg a Gloss-Topcoat lágy textúrája lakk hatást kelt és garantálja a teljes kényelmet. A vékony és praktikus csomagolás két kényelmes applikátorból áll, melyek tökéletesen illenek a két különböző textúrához: a flokkolt applikátor biztosítja a rúzs maximálisan pontos felvitelét, míg a topcoat szőrből készült applikátora simogatja az ajkakat és garantálja a termék gyors és egyenletes felvitelét.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes..

12 színárnyalatban kapható.

Ár: 1900 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Nyíregyházán személyesen vagy foxi vagy packeta

dunaimano

2024. február 29.

Lerobbanthatatlan. Legalábbis amíg nem állok neki enni, semmit nem tudok összekenni vele, senki arcán, száján, poháron nem hagy nyomot. Evés után azért óvatosan kell bánni vele... Több színem is van belőle, mindegyikkel elégedett vagyok, de simán lehet, hogy a termék kibontásától számítva romlik a minősége, esetleg hogy más szín nem hozza ugyanezt a hatást. Az átlátszó vége egy csodás ragyogást ad, ami után szerencsére nem húzza semmi a számat, és nem szárad ki. Ha nem használom, kicsit mattabb a végeredmény, és sokkal jobban igénybe veszi az ajkaimat. Esténként micellás vízzel gyaszitolom - balzsamos vagy olajos lemosó neki meg se kottyan. Én tuti nem gondolkodom másik folyékony rúzsban ezentúl, számomra mindent tud, amit elvárok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 29.

rebus11

2023. július 3.

Könnyen felvihető az ajkakra, tartós végeredményt nyújt. A 010-es árnyalata nagyon természetes hatást kelt, a barátnőim kérdezték, hogy viselek e valamit az ajkamon, mert nem egyértelmű eldönteni. Szájfénnyel különösen szép, hogy ne mozduljon el, szájkontúrceruza viselését javaslom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 3.

kunzsuzsi

2022. május 1.

Rögtön két színben is beszereztem, mert más Pupás rúzsok is nagyon bejöttek már. 006 és 007 árnyalatokat használom, váltogatva. Engem ez a loveproof-hoz képest egyáltalán nem szárít, nagyon kellemes viselni. Az ivást tökéletesen bírja, evés után pedig nagyon könnyű korrigálni. Eleinte kicsit szokatlan volt, és párszor ráfáztam, hogy nem vártam eleget a két fázis között, de ha a szín már teljesen megszáradt, akkor a fénnyel együtt nagyon tartós az eredmény (meg a szín önmagában is). Sokszor lusta vagyok és ceruza nélkül használom, úgy sem folyik szét. Mindennapokra szerintem egy nagyon jó kis pajtás ez a konstrukció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

BernadettM

2022. április 9.

007-es színem van. Tartós, viszont közepesen szárít. Természetesen mindig aláhidratálok. A szín nagyon szép. A szárító hatás miatt egész napra nem használom, inkább esti programokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 9.

padan

2021. november 5.

Egyik legjobb és kedvenc rúzsom. Nagyon tartós, sokaig fent marad, egy könnyebb étkezést simán kibír. Nem szárít, egyenletesen és konnyen felvihető.
Egyetlen hátrány, hogy ha újra kell kenni, igazitani ( pl olajosabb ebed utan, szám belsoz részén kezd el kopni) akkor nem lehet csak javitgatni, mert csúnya, csomós lesz, hanem le kell törölni, és újra tenni. Ezert csak négy pont, amugy nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

ponyisland

2021. szeptember 21.

Nagyon sokat vártam tőle, Rimmelnek volt egy ilyen kétfázisú rúzsa ami egy csoda volt, de sajnos ez a közelében sincs. A színét imádom, de nekem nagyon hamar lejön, pedig a boltban külön kiemelték, hogy vízálló (gondolom, hogy hozzá való sminklemosót is vegyek). Szárítani nem szárít, de nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

katinka.nb

2021. augusztus 6.

Nekem alapvetően inkább szárazak az ajkaim, de nincs még egy olyan matt rúzsom, ami ennyire kiszívná az életet belőlük 8-9 óra után.
A Beach nude limitált színt vettem meg, gyönyörű nude tényleg, de brutálisan néz ki nap végén, totál kiszárítja a szám (akkor is, ha nap közben igazítás előtt is kap egy hidratálást) és teljesen beül a redőkbe. Ilyenkor alig várom, hogy hazaérjek, levakarjam a rúzst és hidratáljak.
Néhány órás alkalmakra jó, szívesen használom, de egész napra teljesen alkalmatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

BlzsLili

2021. január 15.

Szívem szerint megvenném az összes színt. Nekem a 010-es és a 016-os árnyalat van meg. Előbbi kicsit mályvás bézs, utóbbi egy fukszia szín. Nagyon tartós, nem szárít, jó árnyalatai vannak. Könnyű érzet....nem hiába olasz kozmetikumok csak jók lehetnekk (Milani-Kiko-Pupa).. Nagyon szeretem ezeket a rúzsokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Rarity

2020. november 21.

A legtartósabb rúzs, amit valaha próbáltam. 5✱!
Evés/ivás/sportolást is bír. Azonban ha egész nap rajtad van, és javítgatod, nyílván nem lesz olyan szép, és eléggé szárítja is az ajkakat. Valamit-valamiért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

A legtartósabb rúzs, amit valaha próbáltam. 5✱!

maow

2020. szeptember 12.

Az esküvőmre kerestem csókálló rúzst, mivel mindenképpen szerettem volna a kedvenc színemet viselni (vöröset), de természetesen nem akarom összekenni a leendő férjemet. :) A krémmánián való kutakodás után erre esett a választásom, és jelentem, ez a legkényelmesebb és legtartósabb kétfázisú rúzs, amit valaha próbáltam! Egy 30%-os akció keretében vettem kb. 2500 Ft-ért, ami szerintem nagyon korrekt ár egy ilyen minőségű rúzsért. Egyértelműen csókálló (teszteltük :), és egy komplett ebédet is kibírt, csak a szám belső részén kellett kicsit megigazítani. Szerencsére könnyen igazítható, nem kell előbb leszedni az előző réteget, és nem morzsolódik a második - nem úgy, mint a Max Factor Lipfinity-je.. Érdekes módon a topcoat nem balzsam állagú, hanem szájfény. Ebből ha csak picit viszek fel, akkor még mattnak tűnik a rúzs, de nem lesz az a matt rúzsokra tipikusan jellemző kényelmetlen érzésem. Vagy ha valakinek a tükörfényes finis tetszik, akkor értelemszerűen többet kell kenni belőle. A szín felvitele után érdemes amúgy várni pár percet a topcoattal, hogy a színnek legyen ideje rendesen megszáradni.
Summa summarum, az új kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Summa summarum, az új kedvencem!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, Tocopheryl Linoleate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.