Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 24.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Fehér, puha és folyékony - mint a tej. A bőrt puha és könnyű habbal fogja körbe, bódító gyengédséggel tisztítja a testet. Textúrája kész érzéki élvezet.
Parabén-, szilikon-, vazelin-, alkohol- és színezőanyag-mentes.

3 változatban kapható:

• Oat Milk and Vanilla - A zabtej táplál, ideális száraz bőrűek számára.
  • Rice Milk and Sugar - A rizstej lágyít, ideális érzékeny bőrűek számára.
  • Almond Milk and Flowers - Hidratáló mandulatej minden bőrtípusra.

rekav11

2021. szeptember 7.

Kellett még vmi a kosaramba, hogy ingyenes legyen a szállítás, erre esett a választásom. Kellemes állag, finom illat (vaníliás), jól habzik, hidratál, de nem látom benne azt az extrát, amit az ára miatt nagyon kerestem benne. Így 4 csillag. Jó tusfürdő, de kizárt, hogy ennyiért újra megvegyem, ahogy írtam, semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Cencocica

2018. február 23.

Nekem egy másik illatú tusfürdő (mandulás, nem a legjobb, de elmegy kategória) van meg és roppant elégedett vagyok vele. Testápolóval együtt vettem, de azt még nem próbáltam. Nem tökéletes, de ebben az árkategóriában csalódtam már nagyon. A szárazság miatti viszketés pár nap után elmúlt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Szafffffi

2018. február 16.

Karacsonyra kaptam. A vanilias szettet. Nekem eros az illata. Nehezen fog elfogyni mert nagyon emelyito. Viszont tartós az illata.

Ha bejonne az illata 5 pontot kapna de igy sajnos nem tudom megadni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Ha bejonne az illata 5 pontot kapna de igy sajnos nem tudom megadni

Amadea

2018. február 5.

A megjelenése óta érdekeltek a kis tejesköcsög-tusfürdők, teljesen bevadult a szépség-receptorom ettől a külsőtől, de sokalltam az árát. Aztán elfelejtkeztem róla, még a Pupa leárazásakor se jutott eszembe, aztán a KM nyomogatása közben előkerült, és egy szomorú, esős délelőtt bevágódtam érte, gondolván, úgyse lesz már egy darab se.
Szerencsére volt mindegyikből, és, mivel nem tudtam dönteni, elhoztam a zabtejes-vaníliásat és a rizstejes-cukrosat. Egyelőre az előbbit próbáltam ki. Az állaga nagyon folyós - nem bánom, mert a Lush Bubblyt úgy kell kiimádkozni a flakonból -, az illata visszafogott, kellemes. Mindig használok testápolót, ezért nem tudom, mennyire szárít.
Tulajdonképpen nem olyan nagy durranás, de annyira tetszik, hogy nekem ez bizony öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

szeliger

2018. január 30.

Háromféle illatban kapható ez a tusfürdő tej, nem is tudom, melyiket szeressem a legjobban. A csomagolás fantasztikus, a tejesüvegre emlékeztető forma az arany felirattal elegáns. A kupak könnyen nyitható, a tusfürdő állaga meglehetősen folyós. Egy használatra jó sok fogy belőle, de nem számít, az egész fürdőt édes, tejes illat tölti be. Nagyon szeretem, érdemes az akciókat kihasználni és a hármas csomagolást ilyenkor beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 30.

Antioxidánsok: BHT