Pupa

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: szilvinyuszko, az összetevőket feltöltötte: ilditoth, Módosítva: 2017. május 26.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Azonnal ható arckrém, mely csökkenti az öregedés jeleit és a bőrhibákat, miközben egyenletessé és ragyogóvá varázsolja az arcbőrt. A bőr azonnal simábbnak tűnik, az arcvonások kisimulnak. Sminkalapnak is tökéletes választás.

Nem komedogén. Parabénmentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Hipoallergén.

Naschkatze

2017. október 26.

Szeretem ezt a krémet sminkelés előtt használni, mert nem fényesedik át tőle hamar az alapozó (az én bőröm hajlamos a zsírosodásra) és tényleg azonnal szebbnek tűnik tőle a bőröm. Estére viszont egy gazdagabb krémet kenek fel, én sem vagyok benne biztos, h elegendő táplálást nyújt a bőrnek. Én szeretem a csomagolását, tetszik, hogy nem kell tégelybe nyúlkálnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

jilona1983

2017. augusztus 20.

Akciósan vettem egy szempillaspirállal és egy hűthető zselés szemmaszkkal. Sok mindent nem csinál ez a krém. Ideig óráig hidratál, jól beszívódik, de ennyi. Rosszat nem csinált a bőrömmel,de jót sem. Ráadásul a tubusból sem lehet kiszedni az összes terméket, így nem gazdaságos. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Globularia Cordifolia Callus Culture Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Gubóvirág össejt-kivonat. A gyártó által megadott információ szerint elősegíti a szöveti regenerációt,  a sejt méregtelenítő funkcióját a proteaszóma aktivitás fenntartásával és a sejtek élettartamát a szirtuin-1 szintézis stimulálásával.

In vivo (embereken végzett) tesztek szerint csökkenti a bőr pirosságát (-13.4% placebohoz képest) és növeli a bőr ragyogását (+ 9.2% placebohoz képest).

forrás

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0