Pupa

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ohlala, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Szuper napozás utáni tej testre és arcra

Multifunkciós bőrápolás az azonnali hidratálásért és a tartós barnaságért. Megelőzi a bőr pikkelyesedését az egységes bőrszín érdekében. Felfrissít és lenyugtat, azonnal csökkenti a napozás káros hatásait. Elősegíti az egyenletes és tartós barnulást.

1. ​Gyorsan felszívódik.
  2. Frissít és nyugtat, azonnali enyhülést nyújt napozás után, enyhítve a pirosságot és a felhevült bőr érzetét.
  3. Regenerálja a bőrt és visszaállítja annak megfelelő hidratáltságát. Csökkenti a hámlást, és segít az egységes barnaság megtartásában.
  4. Exkluzív Sun Optimizer hatóanyaga előkészíti a bőrt a további napozáshoz, meggyorsítva a barnulást. Ideális nyaralás után, mert rögzíti és megőrzi a bőr barnaságát, mely így hosszantartó lesz.
  5. Arcra és testre, SOS pakolásként pedig a különösen kipirosodott területekre ajánlott.

Hipoallergén. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

Benedetta88

2020. szeptember 20.

Elégedett vagyok ezzel a krémmel/tejjel én is. Pont elfogyott az Uriage napozás utáni krémem, így muszáj voltam valamit beszerezni. Szerencsémre pont akció volt a Pupa webshopján, így a feltüntetett árhoz képest jóval olcsóbban sikerült hozzájutnom ehhez a nagy 400ml-s kiszereléshez. Elég sűrű állagú, hamar beszívódik. Az illata elsőre nekem is furcsa volt, már-már tolakodó, de már megszoktam, sőt meg is szerettem azóta.
Amit ígér, azt hozza is, a megpirult bőrt megnyugtatja, hűsít is. Rendszeres használatával megúsztuk a hámlást, sőt szépen be is barnult az előtte pirosra pirult bőrünk.
Minden napozás után használtuk, a napbarnított színünket pedig segített hosszabb távon is megőrizni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Ohlala

2016. augusztus 16.

Szerintem nagyon jó kis krém ez, annak ellenére, hogy kicsit borsos az ára. Én szerencsére kedvezményesen tudtam beszerezni, máskülönben nem vettem volna meg elsőre. Az illata nekem picit furi, nem is túl fincsi, de rossznak sem mondanám. Nagyon jól nyugtatja a leégett bőrt és tényleg hamar lehúzza a pirosságot, ami később szépen bebarnul. Abban is egyetértek, hogy következő alkalomkor már tovább tudtam napozni leégés nélkül. Én mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom ezt még így teljes áron is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak