Pupa

Ár:   4250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandi91, Módosítva: 2019. január 21.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hidratálja a bőrt és egységessé teszi a bőrszínt a friss és fényes külsőért. Puhító, lágyító és tonizáló hatású. Rizskeményítővel és hamamelisz vízzel.

Ár: 2000 , Eladó: zadviki
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --
SZS30

2019. augusztus 24.

Kb úgy fed, mint egy könnyebb, közepes fedésű alapozó. Nekem bevált, és nagyon szimpatikus, hogy 98,3% természetes összetevő van benne. Remélem, hogy ez a natural side vonal nem csak limitált időszakos dolog lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

norisz

2019. február 18.

Egyből a termék megjelenése után már elkezdtem használni ezt a krémet, de korábban is pupa BB krémet használtam. Azokkal is meg voltam elégedve, de nekem igazából ez volt az ami valóban bejött. Fontos, hogy ahogy az előttem szóló is írta, sokkal sűrűbb krém, ennek megfelelően elég erős a fedése - nem is feltétlenül hívnám BB krémnek, inkább alapozónak (persze annál könnyedebb). Érdemes keveset tenni, sőt, néha szoktam egy kis hidratálóval keverni ha nincs szükségem olyan erős fedésre. A hatása nekem (és másoknak akik a környezetemben használják) messze ennek a legjobb, egész nap fed, bulizáshoz is ezt használom - és tényleg jól bírja. Mint írtam nekem a többi BB krém is bejött a pupától, de ennek a fedése + hogy ennek ellenére nem okoz mitesszert vagy pattanást, nagyon megérőssé tette. Most rendeltem is 3-at akciósan, nehogy véletlenül kivonják, mert limited edition kategóriában van a weboldalon. :)
Ajánlom mindenkinek, aki szeretne egy erősebb fedésű és igen tartós BB-krémet. Az ára nem olcsó, de nekem majdnem mindennapos használat mellett is kibírt 3-4 hónapot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

szandi91

2019. január 22.

Nincs benne fényvédő, mint a többi pupa BB -ben, és nagyon sűrű, nehéz elkenni, és nem jó érzés annyira a bőrömnek, mint a társai. Sajnálom, hogy hagytam magam rábeszélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Polyglycerin-3
Peptidek: Arginine/ Lysine Polypeptide

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Forrás: ITT