Pupa

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2019. július 16.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

88%-ban természetes összetételű, tiszta, ragyogó színű rúzs. Olvadó állagú és gazdagon pigmentált, tökéletesen tapad az ajakra és tiszta, intenzív, ragyogó hatású színt kölcsönöz.  Puhító és hidratáló hatású Jojoba olajjal és kókuszolajjal.

10 színben kapható

Pupa Natural Side Rúzs (Shocking Fuchsia 008)
Ár: 2100 , Eladó: lexyalexa
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost

mokkalany

2019. szeptember 18.

Nagy rúzsrajongó vagyok, de mire összegyűjtöttem a kedvenceimet, nagy bölcsen sikerült észrevennem, hogy mindegyikben -- MINDEGYIKBEN, azaz a legmárkásabb rúzsokban is -- előkelő helyen szerepel a polietilén. Vagyis műanyagzacskót kenünk a szánkra, aztán nyalogatjuk. Magam sem hittem volna, hogy így megundorodom a nehezen összeválogatott kedvenceimtől. Leginkább Pupa és Mac rúzsoktól. Még szerencse, hogy a Pupa elkezdte ezt a natúr sorozatot. Kellemes, természetes érzés, mivel inkább matt, a helyén marad, nem "trancsírozódik". Két problémám van vele: (1) picit tényleg szárít, de ez rendszeres hidratálással szerintem kezelhető, és még mindig jobb, mint a krémes natúr rúzsok, amiket megvettem: csak egy réteget képeznek a szájon, ami folyamatosan kenődik szét, (2) még mindig nem vagyok kibékülve a Pupa színválasztékával, a nude színekből nincsenek kifinomult melegebb árnyalatok, a korallos az én bőrtónusom mellett pinknek néz ki, a sötétebb nude pedig mályvás. Remélem, ezen változtatni fognak. Egy eladó azt mondta, hogy az I'm Matt rúzsoknál már bővíteni akarják a nude árnyalatokat -- bízom benne, hogy ez a trend eléri a natúr szekciót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Sparklingdiamond

2019. augusztus 13.

001es árnyalata tulajdonosa vagyok és annyira szép ez a nude szín, hogy nem tudok vele betelni.Engem nem szárít annyira mint más matt rúzsok és a tartósságára sem lehet semmi panaszom! Gyönyörűek,pigmentáltak a színek!
Már tervben van,hogy beszerzek más színekből is!
Csak ajánlani tudom, messze veri a TBS rúzsait!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Már tervben van,hogy beszerzek más színekből is!
Csak ajánlani tudom, messze veri a TBS rúzsait!

2019. július 16.

004 Light Coral és 007 Vibrant Mauve színekben van meg. Jól pigmentált, nem túl krémes, erős fedéssel és jó tartóssággal (de azért ne a folyékony matt rúzsokhoz hasonlítsuk), cserébe picit száraz és szárító a formula. A színek gyönyörűek. Primerrel használva kényelmesebb a viselete. engem picit zavar a szárazsága, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.