Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Extra fixáló, rendkívül tartós sminkalap szemre. Azonnal elsimítja a szemhéjat, és minimálisra csökkenti a bőrhibákat.

Szemészetileg tesztelt. Nem komedogén. Parabenmentes.

Virág-os

2021. június 24.

Végre sikerült beszereznem, eddig nem is láttam, hogy van ilyen termékük.
Speciálisan célirányosan vadászom most az alapokat, hogy megleljem a megfelelőt.

Egyelőre a csuklómon/kézfejem végén próbáltam ki, eddig az egyik szemcerkájukkal verhetetlen. Igaz "csak" 4 órája pingáltam oda, de túlélte az izzadást és direkt macerátam az ujjammal, igyekeztem a cerkát jobban elkenni. Mit ne mondjak, jó a hatás, pedig a cerka nem volt vízálló, az ujjam meg tuti nem volt csontszáraz ebben a hőségben.
Elsőre négy csillagot kap tőlem, aztán holnap egy durvább kiképzés várja.

Későbbiekben jövök majd updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

Végre sikerült beszereznem, eddig nem is láttam, hogy van ilyen termékük.

Elsőre négy csillagot kap tőlem, aztán holnap egy durvább kiképzés várja.

Későbbiekben jövök majd updatelni.

Bozizu

2021. május 25.

Tart, mint a beton. Brutál jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 25.

Tart, mint a beton. Brutál jó.

dunaimano

2020. szeptember 30.

Ez a tégelyes, az ujj melegére könnyen kenhető, bőrszínű - áttetsző szemhéjalap nekem nagyon bevált pár hónapos használat után. A szemhéjamon pár másodperc után már szinte mozdíthatatlan. Általában a könnyebb satírozás végett egy nude szemhéjpúderrel fixálom vékonyan, erre kerül a szemfestés. Minden palettámmal jól működik, egész nap megtartja a sminkeket. Egyetlen problémám a 6 hónapos lejárati idő. Én szinte minden nap sminkelek, és lassan letelik a fél év, de még mindig jócskán van benne. Pedig nem szeretek pazarolni.:( A tégely nem a leghigienikusabb megoldás, még ha praktikus is, bár a vége felé haladva egyre többet akad bele a krém a körmömbe. Valószínűleg a kíváncsiság más termékek felé fog vinni, de aduászként ez marad meg a kategóriában, mint jól működő, bevált, bármikor bevethető szemhéjalap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

macooka

2020. április 16.

Nagyon kedvelem ezt a primert. Szemhéjra felkenve tényleg van egy kis blurring hatása, szóval a bőrhibák (kis vénák, stb) sem látszanak annyira, de ami a lényeg, hogy a smink tényleg nagyon tartós marad, este pontosan úgy törlöm le a szememről, mint ahogy reggel felapplikáltam. Egyedüli bosszantó dolog, hogy néha nehéz kiimádkozni a tégelyből, na meg hogy elvileg csak 6 hónap a termék szavatossága, de annyira tetszik, hogy egye fene megbocsátom neki, és adok neki egy 5-öst. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Kamea

2020. április 6.

Az ujjammal szoktam felvinni vékony rétegben. Az állaga elég kemény, mely a bőr melegétől megolvad, majd felkenve matt bőrszínre szárad. Várok egy fél percet, aztán már mehet is rá a festék, amit a nap végéig szépen megtart.
Ahogy haladok vele a doboz alja felé, egyre nagyobb feladat ujjbeggyel kinyerni a tégelyből. Ezen kívül másba nem tudok és nem is akarok belekötni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 6.

Whosthatfitgirl

2020. január 14.

Ajándèkba kaptam ès egyszerűen imádás! 😍 Felvitelkor könnyű, krèmes gyorsan ès szèpen fel lehet vinni a szemhèjra. Nèhány masodperc száradás után pedig már mehet is rá a szemhèjpúder. Csak picit lesz ragacsos, pont ideális szerintem, hogy megtapadjon rajta/benne a por. Egèsz nap tart, több márkát használok (olcsóbbat is, drágábbat is) ès mindegyikhez szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

dynah13

2019. december 14.

Ajanlasra szereztem be ezt a termeket, es orommel jelentem, azota nincs gondom azzal, hogy csomosodik vagy elkenodik a szemsminkem :)
Nagyon sokaig eleg egy dobozzal, kezzel konnyu felkenni, es nagyon konnyu ra sminkelni!
Szerintem egy fonyeremeny, imadom!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Szerintem egy fonyeremeny, imadom!! :)

zsofi33

2019. november 19.

Nagyon örültem mikor megtalálttam ezt a terméket, és nem csalódtam benne.
Tartós, nekem a nap végén is fent marad a szemhéjfestékem. :)
Én a matt verziót vásároltam meg ebből a termékből, negatívum csupán annyi hogy nehéz kiszedni a tégelyből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Nagyon örültem mikor megtalálttam ezt a terméket, és nem csalódtam benne.
Tartós, nekem a nap végén is fent marad a szemhéjfestékem. :)

Alsace

2019. november 10.

Lassan fél éve használom, nagyon szeretem. Ujjal viszem fel vékony rétegben. A test melegétől picit megolvad és könnyebb felvinni egyenletesen. Nekem egész nap tartott, még az olcsóbb palettákkal is. Szép matt, bőrszínű nincsenek benne csillámok hála istennek. Nekem meg van a csillámos verziója is én azt is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Dorka66

2018. március 9.

Vékonyan kell kenni, és akkor nekem nap végén, még edzés után is makulátlan marad a szemhéjfestékem. Most használok ilyet először, de ez egy jó választás volt ár-érték arányban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.