Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Extra fixáló, rendkívül tartós sminkalap szemre. Azonnal elsimítja a szemhéjat, és minimálisra csökkenti a bőrhibákat.

Szemészetileg tesztelt. Nem komedogén. Parabenmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

macooka

2020. április 16.

Nagyon kedvelem ezt a primert. Szemhéjra felkenve tényleg van egy kis blurring hatása, szóval a bőrhibák (kis vénák, stb) sem látszanak annyira, de ami a lényeg, hogy a smink tényleg nagyon tartós marad, este pontosan úgy törlöm le a szememről, mint ahogy reggel felapplikáltam. Egyedüli bosszantó dolog, hogy néha nehéz kiimádkozni a tégelyből, na meg hogy elvileg csak 6 hónap a termék szavatossága, de annyira tetszik, hogy egye fene megbocsátom neki, és adok neki egy 5-öst. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Kamea

2020. április 6.

Az ujjammal szoktam felvinni vékony rétegben. Az állaga elég kemény, mely a bőr melegétől megolvad, majd felkenve matt bőrszínre szárad. Várok egy fél percet, aztán már mehet is rá a festék, amit a nap végéig szépen megtart.
Ahogy haladok vele a doboz alja felé, egyre nagyobb feladat ujjbeggyel kinyerni a tégelyből. Ezen kívül másba nem tudok és nem is akarok belekötni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 6.

Whosthatfitgirl

2020. január 14.

Ajándèkba kaptam ès egyszerűen imádás! 😍 Felvitelkor könnyű, krèmes gyorsan ès szèpen fel lehet vinni a szemhèjra. Nèhány masodperc száradás után pedig már mehet is rá a szemhèjpúder. Csak picit lesz ragacsos, pont ideális szerintem, hogy megtapadjon rajta/benne a por. Egèsz nap tart, több márkát használok (olcsóbbat is, drágábbat is) ès mindegyikhez szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

dynah13

2019. december 14.

Ajanlasra szereztem be ezt a termeket, es orommel jelentem, azota nincs gondom azzal, hogy csomosodik vagy elkenodik a szemsminkem :)
Nagyon sokaig eleg egy dobozzal, kezzel konnyu felkenni, es nagyon konnyu ra sminkelni!
Szerintem egy fonyeremeny, imadom!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Szerintem egy fonyeremeny, imadom!! :)

zsofi33

2019. november 19.

Nagyon örültem mikor megtalálttam ezt a terméket, és nem csalódtam benne.
Tartós, nekem a nap végén is fent marad a szemhéjfestékem. :)
Én a matt verziót vásároltam meg ebből a termékből, negatívum csupán annyi hogy nehéz kiszedni a tégelyből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Nagyon örültem mikor megtalálttam ezt a terméket, és nem csalódtam benne.
Tartós, nekem a nap végén is fent marad a szemhéjfestékem. :)

Alsace

2019. november 10.

Lassan fél éve használom, nagyon szeretem. Ujjal viszem fel vékony rétegben. A test melegétől picit megolvad és könnyebb felvinni egyenletesen. Nekem egész nap tartott, még az olcsóbb palettákkal is. Szép matt, bőrszínű nincsenek benne csillámok hála istennek. Nekem meg van a csillámos verziója is én azt is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Dorka66

2018. március 9.

Vékonyan kell kenni, és akkor nekem nap végén, még edzés után is makulátlan marad a szemhéjfestékem. Most használok ilyet először, de ez egy jó választás volt ár-érték arányban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

anitaa17

2018. február 13.

Könnyű állaga van, ujjal szoktam felvinni. A tartósságától viszont többet várnék, nem rossz, de tényleg nem bír ki egy egész napot :(
Nem hiszem, hogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Nem hiszem, hogy újra vásárolom.

Helena0912

2018. február 13.

Amiért elégedett vagyok: kellemes világos bőr színe van, semmi csillogás, ami az én fedett szemhéjamnál különösen fontos. Pont a fedett szemhéjam miatt hatalmas eredmény, hogy nem gyűlt össze a festék, ha használtam. (Korábban mindig és korrektor használatával is.) Óriási minőségi különbség. Ma hóesésben sikerült tesztelnem, meg is ázott az arcom, de a szemhéjfestés tartott. Tégelyes forma valóban nem a legszerencsésebb, a végén biztos ecset kell, de a termék maga tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 13.

Naschkatze

2017. február 20.

A felvitele nehézkes, ezt én is megerősítem. Színben egészen jó,s valóban növeli a szemhéjfesték tartósságát, de estig tartó fixálást ne várjunk tőle. Ecsettel nem boldogultam, kizárólag ujjal tudom paskolva felvinni. A felvitel nehézsége és a tartóssága miatt jóindulattal 3-ast adok neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.