Pupa

Ár:   €10.20   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arizona07, Módosítva: 2021. április 7.

Ár:   €10.20
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Tisztító és simító agyag arcmaszk. A rózsaszín agyag erőteljes tisztító és kiegyensúlyozó tulajdonságai segítenek a szennyeződések természetes eltávolításában a bőr felszínéről a sima és bársonyos hatás érdekében.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

arizona07

2021. április 14.

Ajándékba kaptam, magamtól nem biztos hogy Pupában vettem volna arcmaszkot, de király! Az illatanyag teljesen fölösleges bele, mivel több ilyen jellegű összetevő is van benne, csupán ezért vonok le egy csillagot. Amúgy szépen teszi a dolgát, tisztít, és kellemes a használata. Havi 1-2x szoktam alkalmazni, amikor nagyon mitesszeressé válik a pofim. Érzékeny a bőröm, de nem vettem észre hogy irritációt okozott volna. (Heti 2-3x használatot javasolnak, ez esetben nem tudom lenne-e.) Utána azért nem árt a hidratálás, de egy tisztító maszkhoz képest szerintem elhanyagolhatóan szárít. A kiszerelése pedig nagyon praktikus, utazáshoz is ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

"Fuller’s Earth"-nek nevezik. A bentonithoz hasonló, szürkés-zöld színű agyag, melyet más agyag fajtákhoz hasonlóan zsír és olaj felszívó tulajdonsága miatt valamint sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban. Szárító hatással van a bőrre, így ez egy a zsíros bőr számára hasznos összetevő.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

PVP 0 0