Pupa

Ár:   1770 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 26.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2018-as karácsonyi limitált kiadás

Fémes hatású matt körömlakk - 3D hatás

A nagy koncentrációban jelenlévő, különleges gyöngyök visszaverődése meglepő fémes matt térhatással ajándékoz meg.

2 színben elérhető

kfruzsi1

2019. február 3.

Nekem a Rose Burgundy színben van meg. Nagyon tetszik a színe, metálos csillogású és matt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

szeliger

2018. november 23.

002 Rock Burgundy színben. Nem szokványos a finish és ez nekem nagyon tetszik. Tényleg nem lehet rá mást mondani, mint amit a leírásban is ígérnek, fémes matt hatású, a burgundi alapon aranyló-rezes mikrocsillámok engem teljesen elvarázsoltak. Ebből következik, hogy nem lehet rá fedőlakkot használni, a szárításgyorsító Insta Dri pont azt az egyedi hatást veszi el, amiért ezt a lakkot kenem a körmömre. Nem olyan nagy baj, mert a lakk magában is elég gyorsan szárad és egy rétegben is szépen fed. Alá én rakok alaplakkot, mert a lemosás talán így könnyebb, ugyanis mint a csillámos felületeknél általában, ennél a lakknál is többet kell dolgozni a tiszta körmökért. Az egyedüli, amivel nem vagyok kibékülve, az az ecsete, valamiért az enyém nem szépen legömbölyített, hanem egy pár szál furán kifelé mutat. Azért lehet vele szépen lakkozni, de a kontúroknál figyelni kell, esetleg többször visszamenni a korrekció miatt.
Egyébként a festék nagyon szépen terül, nem csíkos, én odavagyok érte. Csak az ecset miatt nem ötös, de lehet, hogy ez csak az én darabom hibája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 23.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.

Színezék. Piros.