Pupa

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 24.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Puha és hidratáló textúrájú ajakbalzsam SPF15-tel, a teljes komfort érzethez sportolás közben is.

3 változatban kapható

0bikbik0

2019. június 2.

A szintelen változatát vettem meg.
Kiválóan ápol, és szép fényt ad az ajkaknak.
Mondjuk ezt egy drogériás ajakbalzsam is tudja, negyed ennyiért... De végülis én is megvettem ezen az áron :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 2.

A szintelen változatát vettem meg.
Kiválóan ápol, és szép fényt ad az ajkaknak.

Svetlana

2019. január 3.

A 002-es árnyalatot most vettem meg másodszor is. Nagyon bejött, egy enyhén színezett ajakápoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 3.

googles

2017. június 28.

Kicsit tularazott ugyan ahhoz kepest, hogy ajakbalzsam es vallaltan az, nem pedig ruzs vagy hasonlo, de nekem bejott.

A 3 arnyalat kozul a kettest vettem es szuperul mutat a szamon, meg vagyok vele elegedve es pont jo a szin es a textura is (nem szajfenyszeru, megis fenyes). Apolasnak es visszafogott, smink nelkuli hatasra szantam es ezt szerintem be is fogja tolteni.

A szine se nem tul rozsaszin, se nem narancsos (az nekem szornyen allna!). Nagyon konnyen kenodik, ha tul sokat tennek fel, ugy erzem, lefolyna a szamrol :) Nem kell tuladagolni, akkor nagyon jol fog mutatni es kellemesen apolja az ajkakat.

Amit egyaltalan nem ertek, milyen sportra gondoltak evvel a termekkel. Mert ha kicsit is megizzasztja az a sport az embert, akkor ez a puha, apolo allag pont hogy kicsit soknak erzodik. Ha szelfutta vitorlazasra hasznaljuk egy hidegebb orszagban, akkor rogton mindent ertek :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Piros.