Pupa

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: realet, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Egyenletes és sima bőrszín a hibátlan és a sportolásnak ellenálló kinézetért.

Könnyű és selymes textúrájú, ultra kényelmes és könnyen felvihető, illetve árnyalható kompakt púder. Minimálisra csökkenti a bőr apró esztétikai hibáit a sportolás közben is tökéletes bőrszínért. A vízlepergető tulajdonságokkal rendelkező kopolimer jelenléte filmréteget hoz létre, mely a púdert teljesen ellenállóvá teszi az izzadtsággal és a vízzel szemben, nem akadályozva az izzadást. Összetétele faggyú-elnyelő tulajdonságokkal rendelkező porkeverékkel dúsított a matt és fénylést gátló hatásért.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem komedogén. Parabénmentes.

3 árnyalatban kapható

r080tc4t

2020. július 18.

Hát én nem sportoláshoz vettem, hanem csak úgy hétköznapokra, mert nagyon gyorsan átfénylik a bőröm mindenen, de ez a kedvenc púderem amit eddig próbáltam, tényleg szinte nap végéig matt marad :) olyan szinten vízálló, hogy szappanos vízzel le sem lehet mosni, mindenképpen sminklemosó kell hozzá, de végülis ez pozitívum

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Melaszka

2020. július 6.

Jó a fedése, szépen fixál, teszi a dolgát nyáron is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Jó a fedése, szépen fixál, teszi a dolgát nyáron is.

alexandraporcelain

2020. március 24.

Jó púder, sokáig nem fénylik át az arcom tőle. Biztosan újra fogom venni. De azért a termékleírása bőven túloz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

szblnk

2019. január 10.

Sportoláshoz vettem, mert általában nagyon hamar átfénylik a bőröm a sima púderektől. Csak pozitívat tudok róla írni. Tényleg nagyon jól mattít, és sokáig matt marad tőle a bőröm. Nagyon nagyon tartós, még úgyis hogyha minimális alapozóra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

pajerzsofi

2018. január 25.

Jól mattít. Nyilván az izzadást azért nem fogja megakadályozni, vagy felszippantani, de a sima átfénylést/olajos bőrt szépen kezeli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

kati94

2017. december 28.

Hétköznapra vettem, mert fizikai munkát végzek, ezért nem találtam olyan púdert, ami sokáig bírta volna. De ez! Imádom! Természetes kinézetet kölcsönös, nincsen maszkhatás, a bőrömet sem bántja és tényleg mattít. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).