Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: maow, Módosítva: 2019. február 27.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

24 intenzív, pigmentált színben kapható kompakt szemhéjpúder matt, fémes és szaténos hatással.

Szilviams0118

2019. március 13.

709-es árnyalat van meg, amely egy nudeos-rózsaszínes, nagyon szép árnyalat, akciós áron, pedig igazán pénztárcabarát. Egy minden napra való árnyalatot szerettem volna, nem túl feltűnőt, ez annyira sikerült is, hogy kicsit túlságosan is világos, lehet, hogy több rétegben kicsit hangsúlyosabb lesz. Eddig tetszik, őszintén szólva az összes árnyalatot megvettem volna :)

update: nagyon szeretem, akciósan vettem még 4-t :)
update2: a 709-es árnyalatot pirosítóként is használom, álomszép

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

update: nagyon szeretem, akciósan vettem még 4-t :)
update2: a 709-es árnyalatot pirosítóként is használom, álomszép

Nena

2019. január 17.

Féláron vettem egy matt, világos, babarózsaszín árnyalatot. Frissen felkenve nagyon szép alapszín, nekem magában is megállja a helyét egy sima nappali sminknél. Viszont alap nélkül (alappal még nem próbáltam) pár óra múlva fakul és megül a szemhéj redőiben. Ennyi pénzért nem sajnálom, de morognék, ha az eredeti áron vettem volna meg. Nyilván árnyalatok között van eltérés, de ez nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Kremcica

2019. január 10.

Kiárusításban féláron vettem 801-es Royal Violet árnyalatban (gyönyörű levendulalila, nem olyan sötét mint a képeken). Metálos szín, látszik hogy csillog/fényes de nem az a durva csillámporos fajta. Tetszik hogy ilyen kompakt, bár hozzátenném én kiszedtem a tartójából és mágneses palettába tettem át (mágneses a pan alja), így biztosan használni fogom. Jó az állaga, mintha picit krémes lenne. Pigmentáltságban nem egy Nabla, de a legtöbb drogériás szemfestéknél jobb és egész jól építhető. Viszont picit potyog felvitelkor, a 6 hónapos lejárati idején kiakadtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

k0alaa

2019. január 9.

Nemrég vettem belőle kettőt is, a színek nagyon tetszettek. Tartós, de nehezen satírozható. Még barátkozok vele..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

rekav11

2019. január 8.

Nekem nagyon bevált. Számomra fntos, hogy ha metál/csillogó szemfestéket veszek, akkor az valóban csillogjon. Sajnos a DM-es, rossmannos olcsóknak (Essence, Catrice) csak a tetejük csillog, ami alatta van, az matt, ami az én pici szemeimnek nagyon előnytelen, úgyhogy kuka. A high endes MAC-re nincs pénzem, a Pupa az a középáras termék, aminek nagyon szép színei vannak, s ami végig kitatart. Értem ezalatt, hogy a festék és annak csillogása a szemhéjamon a nap végéig, s a festék csillogása a dobozban a legutolsó szemcsékig.
Nekem a 603-as nagyon szép kék, a 614-es sötét aranybarna és a 303-as pezsgőszínű van, de biztos beszerzek vmi szép rózsaszín és zöld árnyalatot is. Újravevős termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

makrancos

2018. augusztus 10.

5-6 árnyalat ven belőle az extravagánsabbtól a szolidabbig. Gyönyörűen pigmentált, ahova rakom ott marad (szoktam alapozni a szemem). Egész nap szépséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Ichigo94

2018. április 13.

Egy akció keretében vettem meg itteni vélemények alapján. A 205-s Plastic violet árnyalat van meg, ami iszonyat szép szín, extrém sminkekhez gondoltam volna. Minden sminkhez használok szemhéjalapot és az extrémebb színeket nedves ecsettel szoktam felvinni, hogy még szebb legyen. Ezek nélkül próbáltam meg ezt a szemhéjpúdert is, de nagyot csalódtam benne, mert alig látszódott egy halvány lila, nagyon potyogott és kb. fél óra múlva összeállt a ráncokban. Azóta használtam alappal és vizes ecsettel is, iszonyat szép úgy, csakúgy vibrál ez a szín. Eddig tartott a öröm, mert rá 3-4 órára a szemhéjpúder csakúgy elillant a szememről. A mozgó részen alig látszódott (hozzá képest egy sokkal olcsóbb szemhéjpúder még meg se moccant), a szemem alól pedig eltűnt. Nagy csalódás, pedig többet is szerettem volna venni, mert gyönyörűek a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Bubucim

2018. február 17.

Nagyon-nagyon jó minőségű szemhéjfesték. A 617-es, sunstone árnyalat van meg. Kifejezetten egy olyan szemhéjfestéket kerestem, ami kicsit sem csillog, nude sminkhez passzol. Az eladólány azonnal felkent 4 színt az ujjára. Aztán ezt ajánlotta az én bőrszínemhez. Szemhéjalap nélkül is egész estig tart. Gyönyörű szín, és végre nem kell megvennem egy egész szemhéjpalettát, amiből max. 2 színt, ha elhasználok. Biztosan újra fogom vásárolni. :) Óriási a szerelem, már egy hete mást sem használtam. :) Érdemes lesni az akciókat. Én 1490 Ft-ért vettem, teljes áron kicsit sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

shatzy

2017. július 21.

Akció keretében jutottam hozzá elég jó áron. A mennyiség elég, érdemes azért a kinézett színt a helyszínen kipróbálni, mert eltérést tapasztaltam pigmentáció kapcsán a színek között. Világos, fehér és egy metálosabb beige színt választottam. Alapozó nélkül tettem fel, arckrémre. Hajlamos a szemzugba való begyűlésre, és csomósodásra. A pigmentáció közepes, látható eredményt ad, tartóssága nem a legjobb. Primerrel is ki kell próbálni.A metálosabb fényű nem csillámos, szépen fed, nem erőszakos a hatása. Jó, de az 5*-ot nem érdemli. Fogok még barna satírozó színt is venni. A törzsvásárlói programjuk nagyon jó, nincs feltétele, csak h vásárolj ott. Születésnapi akciójuk keretében, ha van törzsvásárlói kártya, a születésnapodon 2 teljes árú terméket 50% kedvezménnyel vásárolhatsz meg. Ez azért elég rendes tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

mekhrba

2017. június 28.

Két színem is van belőle, nagyon jól pigmentáltak és sokáig is tartanak akár alap nélkül is, nem is porolnak. Akciósan megéri megvenni őket, bár elég sokáig kitart majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0