KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. december 21.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Két rendkívül fémes hatású szín, melyet egyenként vagy egymás fölé kell alkalmazni a mellbevágó hatásért. Az arany színárnyalat kiemeli és értékessé teszi a tekintetet egy vékony fényvonallal. Az aranyozott mikrogyöngyökkel dúsított fekete definiált vonással foglalja keretbe a tekintetet a grafikai hatás érdekében. A puha filcből készült applikátor ideális a hibátlan és egyenletes felvitelhez.

Alacsony allergia kockázat. Szemészetileg tesztelt. Parabénmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csillu

2018. április 10.

Magamtól eszembe nem jutott volna megvenni, de karácsonyra megkaptam a kollégáimtól. A fekete rész nem teljesen koromfekete, inkább olyan antracit színnek mondanám, amiben arany csillámocskák vannak. De nem úgy kell ám elképzelni, hogy bazi nagy darab arany részecskék vannak benne, hanem inkább csak néha megcsillan, nagyon elegáns és különleges hatású. Az arany része egy gyönyörű, igazi sárgás arany szín, ami tökéletesen pigmentált, sűrű, intenzív vonalat lehet húzni vele. Az aranyat magában nem használom, csak a fekete fölé egy precíz vonalat húzva - követve a fekete ívét, a feketét szoktam magában is. Az ecset egy hosszabb filctoll hegyre hasonlít. Nem túl puha, úgyhogy elég definiált vonalat lehet húzni vele. Az arany használatánál kimondottan fontos, hogy pontos legyen az a vonal. Jól mutat együtt és könnyű dolgozni velük. A csomagolás nagyon elegáns, egy szép ajándék.

csillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.