Pupa

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amadea, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2019. február 27.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Extrém hatás és szín - eddig nem tapasztalt intenzitást és mélységet kölcsönöz a tekintetnek, a színpadias hatás érdekében. Már az első felviteltől rendkívüli fedést biztosít, váratlanul krémes tapintású, "luxus" textúrája szinte egybeolvad a szemhéjjal és egész napon át tartó, tiszta színt biztosít. Végeredmény: a rendkívül fémestől a rendkívül matt hatásig. Hosszantartó fedés. Vízálló.

Alacsony allergia kockázat. Szemészetileg tesztelt. Parabénmentes.

Anheszenamon

2019. március 7.

023-mas gyönyörű smaragd zöld szín az enyém. Egy olyan árnyalatot szerettem volna ami nincs egyik palettámban sem és nem egy tucatszín. Ujjal szoktam felvinni mert így a legszebb az eredmény. Barna szemhez szerintem telitalálat. Szívesen beszereznék több különleges színt, mert még nem csalódtam a márkában.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

rekav11

2019. január 31.

Miután a márka Pupa Vamp Compact Eyeshadow változatát imádom (303, 603, 614-es színeim vannak - mind 5 csillag), így nem volt kérdés, hogy bővítem a színpalettám. A 026-os gyönyörű rózsaszínbe szerettem bele, eszembe sem jutott, hogy ez a Pupa Vamp EXTREME Creamy Powder Eyeshadow változat bármiben is eltér a már említett "testvérétől".
De sajnos igen. A színe szép és csillog, ami nekem mindig extrán fontos, de csak ujjbeggyel lehet felvinni (ecsettel esélytelen), ami engem picit zavar, s lemosáskor szinte lehetetlen a kis csillámporokat eltávolítani. Mindkettő apróbb szenvedés. Míg a Comapct Eyeshadow-ból biztos veszek még 3-4 színt, addig ebből az Extreme változatból csak ha a már említettből nincs hasonló árnyalat. De tény, szép, intenzív szín és csillogás. Hezitálok a 3 és 4 csillag között, de legyen 4, mert parabén mentes is, ami mindig plusz.

rekav11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

BlairM

2018. december 6.

Véletlenül egymásba botlottunk az üzletben :)
Ritkán viselek ilyen intenzív, erős színeket, a hétköznapokban inkább a naturális dolgokat szeretem, viszont most, hogy jönnek az ünnepek én is ünnepi sminkben szeretnék tündökölni. Egy zöldes, fémes árnyalatot választottam, hazaérve rögtön ki is próbáltam és hát, valami elképesztő... imádom ahogy ragyog és változik a színe, hol zöldes, hol pedig bronz árnyalatban pompázik. Nagyon könnyű dolgozni vele, szépen fed és ami számomra fontos, parabénmentes. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, viszont megelőlegezem neki az 5 csillagot.

BlairM
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Véletlenül egymásba botlottunk az üzletben :)

Amadea

2018. november 30.

Nem szoktam ilyet írni, de lányok, vegyetek!
Szinte unatkozva mentem be a Pupába, mondván, áh, úgyse fog egy se tetszeni... aztán filmszakadás, és négy darab volt a táskámban (a bevezető 30%-os kedvezménnyel). Tüzet fogott az agyam a tényleg drágakövekként ragyogó színektől és a krémes textúrától, legszívesebben belefeküdtem volna a pultba, vagy megettem volna őket, magyarán teljesen elöntött valami öntudatlan izé, rajongás a kis kompaktok iránt.
A négy vásárolt darab közül kettő Extreme [a harmadik egy Wet&Dry, a 412 (zöld), a negyedik a Matt 517, bordó]. a 014 Holo Celestial jeges rózsaszínes-kékes fényű sarkcsillagként ragyog, olyasmi, mint a Nabla Soul Blooming palettájában a Garden Gate, vagy a Poison Gardenben az Adoration, csak éteribb.
A másik a 015 Holo Mermaid, málnás pink kékes fénnyel.
Természetesen az ujjbegyeket szeretik a legjobban, önállóan, másik színre felütögetve, belső szemzugba, highlighterként is használhatóak.
Nagyot robbantott most a színek terén a Pupa, csupa különleges színnel rukkolt elő a különféle monókban. Nem merek bemenni a boltokba, mert úgyse tudom megállni, hogy ne vegyek néhány újat belőlük.:)

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Nem szoktam ilyet írni, de lányok, vegyetek!
A másik a 015 Holo Mermaid, málnás pink kékes fénnyel.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.